Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Wartość Collinsa jest oczywiście ujemną, ale ze Jazz nie wyciągnęli nic więcej a zapchali sobie salary za 2x 2nd to potężna żenada.

Oczywiście można pudrować trupa i mowic że dostali Collinsa za darmo, ale w rzeczywistości wzieli na siebie okropny kontrakt za takiego se goscia na pozycji, gdzie graja Lauri i obiecujący rookie. Markannen tez bedzie więcej na pf grał przy Sensabaugh.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LAF napisał:

@karpik a nie pisałem aby go spuścić ? 

Każdy to przecież pisał.

Jako sezonowiec Hox jakoś się przywiązałem do tego Collinsa, był jaki był, ale to fajny kolo. Z drugiej wiadomo było, że Atlanta nie wróci na jesień w tym samym składzie i trzeba było go zrzucić w końcu. Szkoda, że nie udało się Olynyka wyciągnąć zamiast Geja. Hawks majo też tera spore trade exception, ale nie wiem czy będą chcieli je użyć.

A Utah to nie wiem co robi, przecież tam jest co najmniej trzech graczy przed nim w rotacji - Lauri, Kelly i Hendrix, a jeśli mają pomysł, żeby zrobić z niego small ball 5, to po pierwsze jest to głupi pomysł, a po drugie, to będzie dość drogi backup Kesslera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Każdy to przecież pisał.

Jako sezonowiec Hox jakoś się przywiązałem do tego Collinsa, był jaki był, ale to fajny kolo. Z drugiej wiadomo było, że Atlanta nie wróci na jesień w tym samym składzie i trzeba było go zrzucić w końcu. Szkoda, że nie udało się Olynyka wyciągnąć zamiast Geja. Hawks majo też tera spore trade exception, ale nie wiem czy będą chcieli je użyć.

A Utah to nie wiem co robi, przecież tam jest co najmniej trzech graczy przed nim w rotacji - Lauri, Kelly i Hendrix, a jeśli mają pomysł, żeby zrobić z niego small ball 5, to po pierwsze jest to głupi pomysł, a po drugie, to będzie dość drogi backup Kesslera.

To jest cud że Hawks nie musieli rzucić 1st zeby zrzucić Ten kontrakt.

Hunter nastepny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Następny Murray

Oddali za niego 3x 1st, to byłoby dość szybkie przyznanie się do błędu a organizacje nie lubią tego robić.

Jedynie ten Siakam ale ten nie podpisze extension jeśli zostanie wymieniony co już zapowiedział, a to za duże ryzyko oddawać jakiś pakiet za  rok Siakama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

To jest cud że Hawks nie musieli rzucić 1st zeby zrzucić Ten kontrakt.

Hunter nastepny?

I jeszcze dostali 2nd roundera!

Nie jestem pewien czy Hunter następny. Tzn fajnie gdyby tak, ale nie wiem czy market na niego się znajdzie, bo on jest wciąż najlepszym w obronie skrzydłowym Hox, a Snyder mu mocno ufał w PO. Dla Atlanty ma po prostu pewnie większą wartość niż dla każdego innego, bo w jego miejsce trzeba byłoby ściągnąć jakiegoś lepszego 3&D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

I jeszcze dostali 2nd roundera!

Nie jestem pewien czy Hunter następny. Tzn fajnie gdyby tak, ale nie wiem czy market na niego się znajdzie, bo on jest wciąż najlepszym w obronie skrzydłowym Hox, a Snyder mu mocno ufał w PO. Dla Atlanty ma po prostu pewnie większą wartość niż dla każdego innego, bo w jego miejsce trzeba byłoby ściągnąć jakiegoś lepszego 3&D. 

Mają już!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Czyli Siakam zachowa się honorowo i zrezygnuje z dużego extension w imię miłości do Toronto Raptors ? ; D

Hunter ma dużo wartość dopóki jest na rookie scale. Później już niekoniecznie 

Siakam na ten moment chce zostać w Raptors z tego co mówią reporty. Jeśli zostanie wymieniony to sam sobie wybierze zespół za rok.To nie jest najlepsza karta przetargowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kurde???

przeciez ten cały collins był na pierwszym miejscu zawodników, których nikt nie chciał w jazz, a o którym były plotki od x czasu. 
wiadomo, ze tu nie o sama grę chodzi a chodzi głównie o dolary i komuś trzeba płacić ale serio - nikogo nie było lepszego?  Przecież takiego fvv czy innego grajka z większym boiskowym iq lub na mniej obleganej pozycji nie trudno byłoby znaleźć. Ech… 

Ps. Właśnie widze ze on w utah się urodził. Mam nadzieje ze to nie był ten factor, który zdecydował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Wartość Collinsa jest oczywiście ujemną, ale ze Jazz nie wyciągnęli nic więcej a zapchali sobie salary za 2x 2nd to potężna żenada.

A ja cos czuję, że w tej organizacji, która go chciała już w tym sezonie (bodajże w styczniu), to John odżyje i będą mieć z niego Jazz sporą pociechę.

36 minut temu, karl napisał:

Przecież takiego fvv czy innego grajka z większym boiskowym iq lub na mniej obleganej pozycji nie trudno byłoby znaleźć.

Przecież oni dalej mogą go chcieć, choć wtedy w snt z Raptors. Olynyk ma 3 mln gwarantowane tylko.

1 godzinę temu, mac napisał:

Capela za Robert Covington + filery

to chyba musieliby Morrisa przygarnąć - idealny "nauczyciel" dla Trae, Murraya i Huntera ;)))

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dannygd napisał:

A ja cos czuję, że w tej organizacji, która go chciała już w tym sezonie (bodajże w styczniu), to John odżyje i będą mieć z niego Jazz sporą pociechę.

.

Pewnie tak, gorzej nie będzie pewnie. Ale po co im taki kontrakt goscia na której pozycji mają kilku innych?

I to za 2nd, yeezus

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadam może tak ale Anunoby rzucający Klitch Sports już nie wydaje się tako pewny w zakresie rapotors. 

 

Hunter przewijał się niedawno wśród nazwisk łączonych z Kings.

Dzisiaj Simmons rzucił  coś o wymianie Klay - Huerter. 

 

Ale simmons to chyba rąk trochę z czapy bierze te deale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.