Skocz do zawartości

Czym mozemy sie pochwalic?


pitti_8

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

popierdoliło ich do reszty już

 

wyobraźcie sobie, mam w rodzinie łepka co chodzi do 2 klasy podstawówki

i na jakiejś lekcji zaczął robić samoloty z papieru i rzucać po klasie (my nigga :])

i nauczycielka mu wpisała uwage w dzienniku, że naśmiewa się z tragedii smoleńskiej

true story, sick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

We wtorek o 6 rano ABW wparowało na chatę autora, przeszukali mieszkanie i piwnicę, zabrali laptopa i oznajmili, że ma to związek z obrazą prezydenta. Strona zdaje się prezentowała coś typu poranny wf, tylko pod innym adresem. Strony nie ma "i po kłopocie".

 

http://kontakt24.tvn.pl/temat,antykomor ... upa=polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób po akcji związanej z antykomor.pl uważa, że żyjemy w normalnym, cywilizowanym państwie?

ja też podpisuje się z pytaniem, znaczy o co chodzi @Kily, że tam ktoś sobie kpił z Bronka czy że zamknęli tą stronę ? Plus co tam strona, co tam Polska, ja sobie obejrzałem wczoraj film deadgirl i American Crime ja się pytam k mać co z tym światem i to bez kpiny, coraz gorsze mam zdanie o gatunku ludzkim :(

Również pozbyłem się telewizji.Z radia zrezygnowałem juz dawno temu.Zycie jest o niebo lepsze bez śmieciowej TV.Polecam taką "dietę" :)

jeszcze tv ok ale co masz do radia ziomek, ja tam słucham sobie 3 na przemiennie z 2 i jestem w miarę zadowolony, plus z telewizją jak ze wszystkim dobrze po prostu potrafić wybrać a nie od razu likwidować.

 

edit: aha @Kily no popatrz się a za "faszysty" kaczora takich cyrków nie urządzali, chociaż stron kpiących sobie z niego było kilka i często robiły to w wulgarny sposób, ciekawa sprawa. Ot jeszcze jeden przykład platformerskiej hipokryzji, pierdolą coś o zagrożeniu państwa przez jakieś niby "niedemokratyczne" akty, a sami posługują się takimi metodami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ABW?

w ogóle sytuacja jest śmierdząca ,jestem ciekaw czy było o tym we wiadomościach na tvp lub tvn.

 

jeśli chodzi o całą sytuację to zawsze się znajdzie jakiś paragrafik. państwo policyjne.

ostatnio wracałem najebany i coś mówił mi taksówkarz o komunie tylko tej dzisiejszej solidarnościowej ,trudno się z nim nie zgodzić jeśli mamy do czynienia z takimi sytuacjami. aby tajne służby odpowiadały za cenzurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.