Skocz do zawartości

NBA Finals Nuggets vs. Heat


rw30

kto wygra?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra?



Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Zimny napisał:

Obrona Jokicia obroną Jokicia, ale jak kiepskim finiszerem jest Bam to się w głowie nie mieści. 

Klasyczny atleta. W rytmie potrafi z impetem zapakować ale jezeli ma coś skończyć finezyjnie o tablice na miękko to nie ma szansy aby nie obił za mocno tablicy gdzie piłka leci po drugiej stronie obręczy na metr. Irytuje to ze on absolutnie nie potrafi na drugie tempo cokolwiek rzucić lekko i delikatnie. 

Jakby nie miał czucia gry 

Nikt nie oczekuje aby miał czucie jak Jok. Wystarczyłby taki Dejuan Blair czy schyłkowy Diaw bez atletyzmu. 

Schyłkowy a nie genialny gdy atak suns się o niego opierał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

po prostu Jok broni w tej serii dobre, ale jak na siebie a nie, że w ogóle broni świetnie, choć już taki poziom pozwala sumarycznie robić bdb obronę całego lineupu i jeśli będzie się w tym dalej rozwijał, to w sumie kto wie, może jeszcze zobaczmy coś na wzór 2way Joka

w 2022-23 Nuggets mieli 15 ORTG w lidze, 16 jeśli liczyć adjusted. Taka to jest ich sumaryczna obrona całego lineupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

w 2022-23 Nuggets mieli 15 ORTG w lidze, 16 jeśli liczyć adjusted. Taka to jest ich sumaryczna obrona całego lineupu.

owszem, ale za ostatnie 50 spotkań rs mieli już coś kolo 8mej obrony, przede wszystkim Murray długo do siebie dochodził, s rezerwowe lineupy działały ciulowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

 

Jednak osoba Jokica, to dość istotny szczegół, który powoduje, że takie porównania są idiotyczne. Nie wiem co autor miał tutaj wogóle do przekazania porównując pierwszą opcję do sidekicka? I jeszcze ta dopiska, że Murray rok młodszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, vero1897 napisał:

Jednak osoba Jokica, to dość istotny szczegół, który powoduje, że takie porównania są idiotyczne. Nie wiem co autor miał tutaj wogóle do przekazania porównując pierwszą opcję do sidekicka? I jeszcze ta dopiska, że Murray rok młodszy.

A osoby Klaya czy Draymonda to też był tylko goździk do korzucha? Murray od dłuższego czasu sieka w PO 30ppg+ na świetnej efektywności grając tak mądrze i dojrzałe, że stare wygi mogłyby się od niego uczyć, zapewne top3 gracz całych PO. No, ale jak chcesz na siłe gnoić chłopa za to, że ma Jokicia, to w sumie co mi do tego, nie? 

a podkreślenie, że jest o rok młodszy akurat jest bardzo zasadne, bo Murray stracił dwa sezony przez uraz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, vero1897 napisał:

Jednak osoba Jokica, to dość istotny szczegół, który powoduje, że takie porównania są idiotyczne. Nie wiem co autor miał tutaj wogóle do przekazania porównując pierwszą opcję do sidekicka? I jeszcze ta dopiska, że Murray rok młodszy.

przestan gnoic tego murraya ,   jak smiesz tak pisac !!!! i nie zapominaj ze jest po zerwanym ACLu  , nie znasz sie i najlepiej zajmij sie swoimi sprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie lajkuję Aarona Gordona. 

a duo Jokic-Murray rozkurwia system. 

Joker gra piekny basket, rusza się jak ja w snach podczas koszmaru, gdy próbuję biec, ale to jak widzi i czuje grę jest sztosowe. Ciekaw jestem, czy Pop chciałby kogos coachowac bardziej niż takiego Nikolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

No, ale jak chcesz na siłe gnoić chłopa za to, że ma Jokicia, to w sumie co mi do tego, nie? 

Gnoić? W którym miejscu i jakie niby na siłę? Masz jakiś syndrom oblężonej twierdzy w przypadku Nuggets. Podałem fakty a ty za to wciąż piszesz w tonie jakby ten Jamal te swoje piękne cyfry robił tak jak Curry też będąc pierwszą opcją pod którą w pierwszej kolejności ustawia się całą obronę ignorując fakt, że w Nuggets jest nią Jokic. Jak dla ciebie  nie jest to czynnik powodujący, że to porównanie suchych cyfr jest dość idiotycznie to trudno, nie dogadamy się.

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a podkreślenie, że jest o rok młodszy akurat jest bardzo zasadne, bo Murray stracił dwa sezony przez uraz

 Jak dla mnie to ono ma sugerować, że Jamal jest nie tylko na tym samym poziomie ale i ma nad Currym rok zapasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

o Clownik wrócił, pokaż sztuczkę

wlasnie ponownie wyciagnalem cie z kapelusza.  nudna ta sztuczka i przewidywalna do bolu XD 

Cytat

jak się nie podoba, to możesz zatańczyć

skarbie  przeciez tanczysz , jak ci zagram . :))))))) 

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vero1897 napisał:

Gnoić? W którym miejscu i jakie niby na siłę?

Nazywanie Jamala sidekickiem w tych PO jest lekko mówiąc niesprawiedliwe, to on bardzo często ciągnął Nuggets min. wtedy gdy w G1 i G2 WCF Jok nie zdobył punktów z gry w 4 kwarcie, ten duet jest póki co alltimerski i nie możesz wyciągnąć jednego lub drugiego z tej drużyny, bo oni grają jakby byli w pewnej symbiozie. Ponadto naprawdę nie wiem co Ciebie tak oburzyło, bo fakty są takie, że Murray gra statystycznie póki co lepsze pierwsze finały od Curry, a to, że Ty sobie dopowiedziałeś, że ta grafika oznacza, że będzie to na końcu kariery tej samej klasy gracz, no to cóż... Tak samo pamiętaj, że po pierwszych Finałach Dubs raczej nikt nie myślał, że to pierwszy z czterech tytułów najlepszego strzelca w historii. Wypada doceniać, to co robi i zdać sobie sprawę, że Jok tak samo mu mnóstwo zawdzięcza, jak wtedy gdy ratował mu dupę w bańce, żeby daleko nie szukać.

 

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

wlasnie ponownie wyciagnalem cie z kapelusza.  nudna ta sztuczka i przewidywalna do bolu . 

jak się nie podoba, to możesz zatańczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.