Skocz do zawartości

Najgorsza fanbaza w lidze


Pepis21

Która drużyna ma najgorszych fanów w lidze.  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która drużyna ma najgorszych fanów w lidze.

    • Atlanta Hawks
      0
    • Boston Celtics
    • Brooklyn Nets
    • Charlotte Hornets
      0
    • Chicago Bulls
    • Cleveland Cavaliers
      0
    • Dallas Mavericks
    • Denver Nuggets
    • Detroit Pistons
    • Golden State Warriors
    • Houston Rockets
    • Indiana Pacers
      0
    • Los Angeles Clippers
    • Los Angeles Lakers
    • Memphis Grizzlies
      0
    • Miami Heat
    • Milwaukee Bucks
      0
    • Minnesota Timberwolves
      0
    • New Orleans Pelicans
    • New York Knicks
    • Oklahoma City Thunder
      0
    • Orlando Magic
    • Philadelphia 76ers
    • Phoenix Suns
    • Portland Trail Blazers
    • Sacramento Kings
      0
    • San Antonio Spurs
    • Toronto Raptors
      0
    • Utah Jazz
    • Washington Wizards
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 01.07.2023 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, vero1897 napisał:

Ciężko na kogoś oddać głos ale po tym wstępie autora tematu aż się prosi oddać go na Celtics. Oni mają w internecie te swoje kompleksy Lakers, co widać i to chyba tylko dla zasady bo wątpię by w czasach największej rywalizacji tych drużyn mieli okazję śledzić ligę. Nawet jeśli tak to ich wrzutki z przed ekranu monitora czy tam telewizora i to nawet gdzieś z Polski jak ma to czasami miejsce i tutaj są dość pocieszne.😁 Wygrają Lakers chociaż akurat na tym forum nie ma chyba ani jednej osoby spośród tej grupy co by pisała w jakiś przesadnie kontrowersyjny sposób, czasami ktoś odpłynie z oczekiwaniami ale to wszędzie tak bywa. Globalnie to wiadomo: tam gdzie większa grupa tam większa szansa na jakiegoś skrzywionego kibica ale i tak jest duuużo lepiej w tym temacie niż w takiej piłce nożnej.

eee tam. wybierasz sobie druzyne, a nie chcesz byc utozsamiany z 'piknikami' (vide lolkers, brooklyny/nyorki), bierzesz wiec tabele all time...i gotowe!...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, vero1897 napisał:

Ciężko na kogoś oddać głos ale po tym wstępie autora tematu aż się prosi oddać go na Celtics. Oni mają w internecie te swoje kompleksy Lakers, co widać i to chyba tylko dla zasady bo wątpię by w czasach największej rywalizacji tych drużyn mieli okazję śledzić ligę.

Yup, Lakers to ot co fanbaza najbardziej utytułowanej organizacji ever, kazus Realu Madryt/Barcelony - Celtics niby też wygrali w cholerę tytułów, ale tbh od czasów Birda to jest poziom ot co mocnej organizacji (jeden tytuł przez 35 lat, słabo), więc lecą srogie wysrywy we wszystkich kierunkach tak na bazie postowania na realGM. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, vero1897 napisał:

Ciężko na kogoś oddać głos ale po tym wstępie autora tematu aż się prosi oddać go na Celtics.

A jednak nie oddałeś na nich, Celtics też mają swoich durni głównie na trybunach o których nawet Bostońscy zawodnicy mówią.

Generalnie pisałem iż będzie to kontrowersyjny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, agresywnychomik napisał:

Ja bym zagłosował na Phoenix ale jest ich za mało na tym forum.

Sam @LAF będzie bronił Bookera lepiej niż cała armia fanów Suns(gorzej, że reszcie zespołu się oberwie x D)

6 minut temu, Pepis21 napisał:

A jednak nie oddałeś na nich,

Aż tak mi nie zależy.😉 Generalnie jak mówiłem w porównaniu do piłki to w naszym kraju z kibicem każdej drużyny NBA się dogadasz a ocenę tych na zagranicznych stronach zostawiam dla tych największych zapaleńców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

najlepsi ;]

14 years later: Remembering the 2004 Pistons-Pacers brawl

tam jest człowiek jeż z Wiedźmina czy ki chooy?

...ale ogólnie zdaje się, że tak, pamiętam, że Pistons w latach braci Wallace chlubiło się tym że oni są blue collar team i ich fani też się tacy zdają, czy to podczas malice czy tu na forum :P  

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Na tym forum nikt nie ma szans z hołdami Detroit ;] 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Portland Trail Blazers, bo zdecydowanie dali się poznać jako najwięksi hipokryci.

Od

"Ale my jesteśmy biedni i pokrzywdzeni, gdyby nie kontuzje Brandona Roya i Greg Odena trzęślibyśmy ligą przez dekadę"!

Do

"Odwróciliśmy serie z 0-2 przeciwko Clippers. Kontuzje Griffina i CP3 są bez znaczenia, bo kontuzje są częścią sportu i Clippers powinni na to swój roster przygotować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zagłosowałem na Portland Trail Blazers, bo zdecydowanie dali się poznać jako najwięksi hipokryci.

Od

"Ale my jesteśmy biedni i pokrzywdzeni, gdyby nie kontuzje Brandona Roya i Greg Odena trzęślibyśmy ligą przez dekadę"!

Do

"Odwróciliśmy serie z 0-2 przeciwko Clippers. Kontuzje Griffina i CP3 są bez znaczenia, bo kontuzje są częścią sportu i Clippers powinni na to swój roster przygotować"

bez przesady. podwojne standardy sa tutaj norma...

...nie musisz pisac z 2-och kont, ronnie. mam totalna wyjebke na wynik pistons w tej ankiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Qooniu napisał:

Ej, ale LAF nie jest fanem suns tylko CP3, który mnie tu Phoenix oznacza? 😕

jest też fanem Bookera i od czasu trejdu lobbuje za kostkami Duranta

głosować na Suns, skoro i tak zrobił się z tego konkurs forumowych antypatii, ale no, skąd większość z nas może mieć pojęcie na temat wszystkch fanbaz z US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wiadomo kto wygra (czyt. przegra) w tym głosowaniu. ;) To oczywiste, że drużyny które mają serię zwycięstw i pokaźną historię, mają też dużą fanbazę na całym świecie i tym samym proporcjonalnie wielu przeciwników i hejterów.

Obecnie wśród młodego pokolenia dominują Warriors i widać to nawet na ulicach Polski gdzie koszulki, czapki, gadżety są widoczne na porządku dziennym. Także za kilka lat Warriors pewnie wskoczą do podobnego koszyka co Lakers, Celtics czy Bulls.

Zazwyczaj tak jest, że kibicuje się drużynom które zapadły nam w pamięć w dzieciństwie (jeśli ktoś się jarał od dziecka) lub komu kibicował np. nasz ojciec. ;) Ja od zawsze podziwiałem Lakers, doceniałem za historię i osiągnięcia oraz moi najwspanialsi idole z dzieciństwa grali właśnie w Lakers. Wybór więc był prosty i oczywisty w moim przypadku. :) I szczerze, rozumiem wszystkie osoby które hejtują Lakers, bo sam mam podobnie z Celtics (czy ostatnim czasem z Warriors) choć mówię o samej organizacji - poszczególnych zawodników doceniam i szanuję.

Ogólnie rzecz ujmując jeśli ktoś chciałby być "niemainstreamowy" to zawsze można kibicować chociaży Pels (nie urażając oczywiście) :P

A wracając do tytułu całego tematu. Czy więc należy nazwać kibiców Lakers, Celtics czy Bulls "najgorszymi" tylko dlatego, że ich drużyny mają więcej osiągnięć i w pewnym etapie dominowały ligę? To zostawiam bez odpowiedzi.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Raven2156 napisał:

Obecnie wśród młodego pokolenia dominują Warriors i widać to nawet na ulicach Polski gdzie koszulki, czapki, gadżety są widoczne na porządku dziennym.

Tu się pojawia pytanie na ile noszą, ponieważ siedzą w koszu (bądź się zainteresowali po kupnie ubrań) i wiedzą kto jest kim a na ile noszą, bo gdzieś się po prostu moda zrobiła i traktują to wyłącznie jako ciuch? U mnie np. widać sporo młodzieży w rzeczach Redskinsów ale jak spytasz to właściwie żadne z nich nie ma pojęcia czym jest NFL za to powiedzą, że fajny indianin jest w logo.

7 godzin temu, Raven2156 napisał:

A wracając do tytułu całego tematu. Czy więc należy nazwać kibiców Lakers, Celtics czy Bulls "najgorszymi" tylko dlatego, że ich drużyny mają więcej osiągnięć i w pewnym etapie dominowały ligę? To zostawiam bez odpowiedzi.

Tylko te dwie rzeczy nie zawsze muszą iść w parze ze sobą. Weźmy np. PLK i Czarnych Słupsk, klub nie ma wielkich sukcesów (obecni jako nowy podmiot nie mają ich właściwie żadnych) a ich kibice nie są za bardzo lubiani. Druga sprawa można lubić dany klub ale już niekoniecznie ich kibiców, dlatego temat miał się skupić na samej fanbazie a niestety skręcił w stronę "którego klubu bardziej nienawidzę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.