Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

BOISZ SIĘ O G7 NA WŁASNYM PARKIECIE Z TAKIM CLOSEREM JAK LEBRON JAMES ?!?!?!

JUST LIKE 'WOOOOOW'

 

to najlepiej świadczy o tym jaką pozycje ma James, skoro nawet jego fani w niego nie wierzą.

 

a jak dla mnie to fani ljebeja zyskali szacun, wiedza żeby się z nim na słońce nie porywać tylko realnie oceniają możliwości szanse itd :);)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dh12

Jeszcze raz Ci wyłożę na tacy temat, skoro wciąż nie załapałeś.

 

Z każdym (poza Tobą i ai3) założę się tradycyjnie, czyli ja stawiam na Heat, ktoś na Celtics, bez warunków i jakiegokolwiek oddzielania G7.

 

To Wy pisaliście o zmieceniu Heat (maksymalnie) w 5 meczach, więc z jakiej k**** racji mam być tak dobrotliwy i oferować 50/50? Przecież według Waszej filozofii i oceny szans G7 to byłby cud. Oferta skierowana do Was odpowiada Waszym postom, jest wprost proporcjonalna - moja wiara w Heat, Jamesa nie ma znaczenia.

 

PS. W przypadku zakładu z Bastillonem - to jego propozycja, możecie go zapytać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpadam niestety i od razu napisze ze przepraszam Mala i Szoszona ale nie dam rady wam przelac hajsiwa w maju. Tak sie zycie uklada trudno nic z tym nie zrobie. Jest mi glupio ale nie poradze. Moge tylko obiecac, że jak tylko mi sie polepszy finansowa sytuacja to przeleje ale nie spodziwałbym sie przed wakacjami. Jeszcze raz przepraszam, nie byłem przygotowany na taką sytuację, że 2 bomby będą takim problemem.

 

Co do zabawy odpadam. Nie mam czasu z podobnych przyczyn i nie wchodze juz w sumie na forum. Ogladam PO tylko i to nie zawsze wyrabiam.

no i w sumie tyle z naszego hajsiwka Mal, ogolnie ten post byl w dziale fantasy [enba]dyskusje :] dobrze ze jeszcze bardziej go nie schowal, ale licze ze nie pojawisz sie wiecej w temacie zaklady ( przynajmniej do kiedy nie uregulujesz rachunkow ) ;) ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dysponuje większą gotówką (~1000) i chce postawić u buka, ale mieć 100% pewności że wygra, to polecam postawienie dwóch kuponów każdy na inną drużynę. W stsie można tak zarobić 200 pln ;]

 

...............

 

Oczywiście nie opcja dla fanów którzy zarobią >200 lub 400%, ale jeżeli ktoś chce wzbogacić się o pewne 20%, to warto. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.