Skocz do zawartości

Zakłady


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Big Fish, Gortat za luty 12,3/9,4 30 min i 28,2% trb w czym jest 5 w lidze i drugi po Love na zachodzie.

Ze swoim opisem powoli sam się nadajesz do łapu capu.

Powolające statystyki. All-Star, nie ma c***a. Łapu-capu? Zgłoś się we wrześniu w tym temacie, czy Gortat zagra w All-Star 2012, chętnie wejdę w zakład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał na all-stara nie oznacza od razu nim zostanie.

Rozróźniaj pojęcia - taki Aldridge czy Nash nimi nie są w tym roku, mimo grania na tym poziomie. Inaczej z takim Yao.

Ta, All-Stara. Chyba w Big Brotherze. Możemy się założyć, że nie będzie grał w All-Star i tyle z mojej strony. Gortat może być dobrym, pożytecznym rolesem, ale nic więcej. Ty z Bastillonem możecie sobie pieprzyć o potencjale All-Stara, ale występ w ASG mu nie grozi. W końcu co to za All-Star bez występu w ASG? :) Tam się załapał nawet Jamaal Magloire.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie załapał Aldridge, Odom, Bogut i Josh Smith.

Rozumiem, że są gorszi od Magloire?

Dzięki za oświecenie.

Zawsze dla paru zabraknie miejsca, ale ta lista pokazuje, że Gortatowi daleko do All-Stara, bo przed nim jeszcze jest kilkudzięsieciu zawodników, którzy zasługują zdecydowanie bardziej do All-Star. Jeśli Aldridge i Bogut będą zdrowi w następnym sezonie, to raczej mają pewny udział w ASG.

 

Inna sprawa, że jeśli Nash kozak dwukrotny MVP, wielokrotony All-Star, najlepszy strzelec "ever" ma w drużynie drugiego kozaka Gortata z potencjałem All-Star, a nawet nie wchodzą do PO, to coś z nimi słabo? Z tym nieudacznikiem Amare, który wszystko psuł doszli do 1/2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wtrącę - co ma konkurs popularności do bycia all-starem? Wiem ,że z nazwy to się ma dość podobnie all star game i wgl ,ale czy Odom nie jest all-starem tylko dlatego ,że (niesłusznie) nie wystąpił w tej zabawie? Nie oszukujmy się z roku na rok to się robi coraz nudniejsze i takie na lajcie, bez zbędnej spiny, no chyba ,że któryś chce sobie o MVP powalczyć.

A jeśli już o Gortacie mowa to nie jestem w stanie prorokować tutaj czy tym all starem będzie czy nie ,ale póki co ładne numerki wykręca no i jeszcze wiele przed nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar, zbędnie identyfikujesz miano 'All Stara' z występem w ASG.. To, że Nash w tym roku nie wystąpi w ASG (i dzięki Bogu, odpocznie sobie) to nie znaczy, że nie jest allstarem, nawet jeśli gra jak allstar. Jest nim od huj wie kiedy i będzie nim na zawsze, bez względu na jakieś jebane głosowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie identyfikuję bycia all-starem z występem w ASG, to big fish ma taką teorię. Dla mnie all-star to pewien poziom gry, i tak Mo czy Jamal nigdy nim nie byli w przeciwieństwie do Odoma czy Boguta. Na razie Gortat się rozwija i ma PER 18,2 w trakcie pobytu w Suns, a za feb pewnie jeszcze większy. Borderline all-star wedle tej statystyki to 20, a Gortat wciąż się rozwija i tak, ma potencjał na all-stara jeśli przez to rozumiemy pewien poziom gry. No chyba, że jak big fish identyfikujemy all-stara z byciem Chińczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjał na all-stara nie oznacza od razu nim zostanie. Rozróźniaj pojęcia - taki Aldridge czy Nash nimi nie są w tym roku, mimo grania na tym poziomie.

to ja nie rozumiem co tu chciałeś przekazać. Bo właśnie wydaje mi się, że mianowicie to, że Aldridge i Nash grają na poziomie allstarów, ale nie są nimi, bo nie zostali wybrani do ASG..

I oczywiście prawda to, że grają na tym poziomie, ale również nimi są! Nie bacząc na żadne zakichane głosowanie zakompleksionych żółtków :wink:

A druga rzecz. Wyjaśnijmy sobie może od razu, że ktoś taki jak Gortat jakich cyferek by nie wykręcał, jakiego per by nie osiągnął, to NIE MOŻE być allstarem. Nie i już. Marcin jest zależny w pełni od asystujących (czyt. pana Steve'a Nasha). Nie znam allstara, który nie potrafi właściwie nic samemu sobie wykreować. W ogóle dyskutowanie o tym zakrawa o szaleństwo. Gortat allstarem? :mrgreen: MG może być świetnym supportem dla allstarów i powinien do tego dążyć.

Odnośnie Odoma, to też mam trochę mieszane uczucia. Świetny gracz niby, zajebiście pożyteczny, ale wydaje mi się jednak, że miano allstara wymaga pewnych indywidualnych umiejętności, których nie do końca dostrzegam u Lamara. W ogóle myślę, że można założyć, że wokół każdego allstara można zbudować lepszą czy gorszą drużynę, a wyobrażacie sobie budowę ekipy wokół Odoma? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już się założyłem, że:

 

50 zł że Clippers będą mieli conajmniej 0,5 ratio wins.

Tak to bym wszedł. :wink:

 

Btw RappaR potwierdzasz zakład?

Potwierdzam Boowka.

Nawet się nie zorientowałem, a Clipps przegrali już ponad 41 meczów, czyli ratio powyżej 0,5 już niemożliwe także zakład wygrany.

 

Dzięki RappaR, dane do przelewu za chwilę na PM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bastillion też już w zasadzie przegrał. Od transferu PHX mają 24-25, 6 meczy to go, a jest już więcej niż 4 ekipy z lepszym bilansem niż PHX może mieć wygrywając wszystko do końca.

 

34 13 0,723 1 Lakers

33 16 0,673 2 Spurs

32 16 0,667 3 Memphis

30 16 0,652 4 OKC

31 18 0,633 5 Denver

30 18 0,625 6 Mavs

29 18 0,617 7 PTB

27 21 0,563 8 NOH

26 21 0,553 9 Houston

24 25 0,490 10 PHX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kurs 1,50 mogę się zgodzić. Nie jest zły. Ryzykuję 100 , by wygrać 50.

 

Ale chodzi, by wliczyć każdy mecz z Gortatem, Pietrusem, a dziś jest pierwszy. Bez obejrzenia choćby jednej kwarty robisz wywody o defensywie, progresie, a dzisiejszego, nie wątpliwie w czapkę dla Suns, nie chcesz wliczać. I na to się nie zgadzam.

 

Ostatecznie. Stawiam 100 zł , by wygrać 150zł, że Suns nie będą w TOP4 Zachodu od dnia dzisiejszego. 1,2,3,4 bilans wygrywasz, reszta ja wygrywam.Ale dzisiejszy mecz wliczamy. Tabela z dziś. Mamy deal ?

 

 

San Antonio 25 3

Dallas 23 5

L.A. Lakers 21 8

Utah 21 9

Oklahoma City 20 10

Denver 16 11

New Orleans 17 12

Portland 15 14

Houston 14 15

Phoenix 13 14

Memphis 12 17

Golden State 10 18

L.A. Clippers 8 22

Minnesota 6 24

Sacramento 5 21

 

EDIT:

 

Termin minął. No deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.