Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (1) Denver Nuggets vs (8) Minnesota Timberwolves


LeweBiodroSmoka

Kto wygra?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Nuggets w 7
    • Nuggets w 6
    • Nuggets w 5
    • Nuggets w 4
    • Wolves w 7
    • Wolves w 6
    • Wolves w 5
      0
    • Wolves w 4


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dannygd napisał:

jego  DFG vs Jokic to 37% (12/32) i w całej serii zdobył na Townsie 35 punktów (w 26 minut), gdzie kilka z nich to jeszcze po dyskusyjnych moim

35 punktów w 26 minut to mało? to jakby miał 50% dfg to rzucił by koło 50 co daje 2 punkty minutę? 

czy te 26 minut jest inaczej liczone? 

KAT zrobił dziś bardzo dobrą robotę na Joku w poprzednim meczu też miał przebłyski, no ale tu nie chodzi o faule w post tylko o te głupie gdzie bez sensu wkłada łapy lub wpada na kogoś bo jest spóźniony lub źle wymierza dystans, w rezultacie łapie 6ty ewidentny gdzie też w sumie niewiadomo po co się pcha skoro ma już 5 a trzeba gonić wynik w decydującym meczu 

ale to i tak nic przy tym co w tej materii odpierdalał Gobert, dziś złapał 6ty bo uznał, że to on musi sfaulować Browna gdy nie było już czasu na nową akcję - pa to lo gia, choć Gob też grał dobre spotkanie trzeba to oddać

dalej Danny nie możesz zrozumieć, że ta seria była cała gwizdania w sposób komiczny i nie tylko gracze Soty mieli ciągłe problemy z faulami, a np Gordon, któremu jeśli odliczymy g2 (w którym i tak miał 6) grał w pozostałych mniej niż 30 minut, a przypominam, że to wg Cb X-Factor serii, choć wczoraj z KATem nie radził sobie w ogóle i słusznie Malone ucinał mu minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

35 punktów w 26 minut to mało? to jakby miał 50% dfg to rzucił by koło 50 co daje 2 punkty minutę? 

czy te 26 minut jest inaczej liczone? 

Inaczej - to tylko czas samej defensywy - której łącznie per matchupy w 5 meczach było ok. 76 minut. 32 Gobert, 26 KAT, 18 reszta (na której 45 punktów rzucił 17/27 DFGA)

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tylko o te głupie gdzie bez sensu wkłada łapy lub wpada na kogoś bo jest spóźniony lub źle wymierza dystans

Takie faule łapia wszyscy, w tym gracze All-D, problemem nie jest gwizdanie ewidentnych fauli, tylko tych co nie powinien mieć gwizdanych. Jak dwa razy dostał z łokcia od Jokica tak, że sie przewrócił to ten nie dostał ani razu za to faulu. No c'mon to nie jest "podobne" traktowanie. Z kolei Gordon grał dużo fizycznie i co chwilę KAT napierdalał po łapach jak ten wchodził pod kosz i naprawdę pobłażliwie sędziowie kilka akcji odpuścili, bo tak wylatywałby za faule w każdym meczu. Różnica polega na tym że Gordon jest specem od defensywy, a KAT nie, natomiast foul trouble KATa ma kompletnie inny wymiar w obrazie meczu, bo on jest kluczową opcja ofensywną, a Gordon zwykłym rolsem i takie decyzje jak faule z czapy w 2 czy 3 minucie meczu mają wpływ potem na wynik... 

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w rezultacie łapie 6ty ewidentny gdzie też w sumie niewiadomo po co się pcha skoro ma już 5 a trzeba gonić wynik w decydującym meczu 

Przecież to było już w końcówce w clutch, gdzie gra jest na posiadania i trudno mieć pretensje, że się podpalił z help D i złapał na pompkę ja gra była na 1 posiadanie... jeszcze raz powtarzam, nie oczekujmy od niego defensywy All-D, bo to bezsensowne myślenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, nawet go lubiłem 

@dannygd 

wybacz, ale nie chce mi się na to odpisywać, sam często jestem wkurwiony na gwizdki, ale Tobie serio współczuje, to zdecydowanie nie jest zdrowe 

niemniej 

tutaj pasiaki przyznały się do nie odgwizdania loose ball faul Joka, no trudno, co zrobisz 

a jeszcze tylko to 

9 godzin temu, dannygd napisał:

Różnica polega na tym że Gordon jest specem od defensywy, a KAT nie, natomiast foul trouble KATa ma kompletnie inny wymiar w obrazie meczu, bo on jest kluczową opcja ofensywną, a Gordon zwykłym rolsem i takie decyzje jak faule z czapy w 2 czy 3 minucie meczu mają wpływ potem na wynik... 

Gordon to główna opcja ofensywna Jokicia, poza tym jest kluczowy na ofensywnej desce, matko jak można cały post przeciągać fakty na swoją stronę w każdym jednym aspekcie i to bez cienia refleksji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka żeby było jasne, mi zwisa czy Jokicowi gwizdną ewidentny faul czy nie, tak samo mi zwisa czy gwizdną Gordonowi (jak również to czy jest Jokica 1 opcja ofensywną, bo Denver nie jest), a mimo to nawet jak faule są ewidentne (uderzenia po twarzy, po rękach itp.) to leci lament jak to pasiaki skrupulatnie ich wygwizdali. Z kolei jak gwiżdżą totalnie z czapy nieewidentny faul takiemu KATowi, kiedy innym nie gwiżdżą ewidentnych, to narracja na forum jest, że KAT nie ogarnia... WTF? Gdzie tu refleksja o której wspominasz?

Ale nie martw się - nie ma to wpływu na moje zdrowie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dannygd napisał:

@LeweBiodroSmoka żeby było jasne, mi zwisa czy Jokicowi gwizdną ewidentny faul czy nie, tak samo mi zwisa czy gwizdną Gordonowi (jak również to czy jest Jokica 1 opcja ofensywną, bo Denver nie jest), a mimo to nawet jak faule są ewidentne (uderzenia po twarzy, po rękach itp.) to leci lament jak to pasiaki skrupulatnie ich wygwizdali. Z kolei jak gwiżdżą totalnie z czapy nieewidentny faul takiemu KATowi, kiedy innym nie gwiżdżą ewidentnych, to narracja na forum jest, że KAT nie ogarnia... WTF? Gdzie tu refleksja o której wspominasz?

Ale nie martw się - nie ma to wpływu na moje zdrowie ;) 

 

spoko luzik, to była wbrew początkowemu wrażeniu bardzo emocjonująca seria, możecie żałować zwłaszcza tej kontuzi McDanielsa, jestem ciekaw czy Jamal by sobie wtedy podobnie pohasał

po tych ostatnich meczach jestem zdania, że być może ta drużyna w tym składzie ma jaką przyszłość, no...na tyle być dać jej szansę do kolejnego trade deadline, a nie demontować już teraz

szkoda tylko tego finiszu Anta, wiadomo, że jak to zwykle bywa sprawa jest wyolbrzymiana, no, ale myślałem, że jednak ma więcej klasy i rozumu, choć to oczywiście jeszcze dzieciak, na którym ciąży niebywała presja

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.