Skocz do zawartości

Zlot NBA czerwiec


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Zorganizuje sobie wolne na 2-3 czerwca.

I pytanie kto chce się spotkać? Na Śląsku mozna u mnie i mogę zorganizować, na pewno Jasiu, Kung-fu i Kiły by byli. Jakby co mogę pojechać do Warszawy. Pytanie kto jest chętny i gdzie. Dalej jak do Warszawy mi się nie chce więc dostępne możliwe miasta to Śląsk, Warszawa i Kraków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
5 godzin temu, Szabla napisał(a):

Oj, to frekwencja spadnie...

Przecież będzie normalnie. Czyli na umór a potem się pójdzie w miasto. Pisałem to w kontekście dwóch userow wspomnianych wyżej bo to nie ich wspólne picie miało być ozdobą wieczoru. Po wystawieniu wilczego biletu i zakazu wjazdu do Torunia proponuję Ciechocinek. W dniu draftu NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Przecież będzie normalnie. Czyli na umór a potem się pójdzie w miasto. Pisałem to w kontekście dwóch userow wspomnianych wyżej bo to nie ich wspólne picie miało być ozdobą wieczoru. Po wystawieniu wilczego biletu i zakazu wjazdu do Torunia proponuję Ciechocinek. W dniu draftu NBA. 

A kto ma zakaz wjazdu do Torunia?

Żona cię wyrzuciła? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze na 2 albo 3 mecz naszych na euro na przyklad? ja jestem dostepny od polowy czerwca, jakas hala na granie w basket, weekend by byl najlepszy trzeba spojrzec kiedy graja

@lorak @RappaR @Chytruz@BMF @Borys

@Jendras az mi sie przypomina jak za nastolatka mialem jechac na jeden ze zlotow, chyba go u @badboys2organizowaliscie wtedy jesli dobrze pamietam, ale niestety sie wykruszylem na ostatnia chwile nie wiem czy wlasnie nie Jendras mial mnie zgarnac przejazdem z Wloclawka, tylko nie pamietam czy to jeszcze byl e-basket czy juz po naszej emigrancji na e-nba @lorak ty nie byles wtedy? moze kojarzysz bo na e baskescie chyba byles

jakbysmy cos ustalili to moge przedzwonic albo napisac maila do Borysa mam z nim kontakt

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kubbas napisał(a):

 @Jendras az mi sie przypomina jak za nastolatka mialem jechac na jeden ze zlotow, chyba go u @badboys2organizowaliscie wtedy jesli dobrze pamietam, ale niestety sie wykruszylem na ostatnia chwile nie wiem czy wlasnie nie Jendras mial mnie zgarnac przejazdem z Wloclawka, tylko nie pamietam czy to jeszcze byl e-basket czy juz po naszej emigrancji na e-nba

Z kimś mnie pomyliłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.