Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

@Reikai ta Dereszowska nie wyróżnia się ani trochę na tle Książkiewicz, Wieniawy, Więdłochy, Sochy, Glinki, Żmudy -Trzebiatowskiej, Bachleda-Curuś, Olszówki, Rosati, Włodarczyk, Halejcio i można tak wymieniać i wymieniać 

Akurat miała mocne wejście , ale Norman Powell też miał mocne wejście a później stał się rolsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Sewer napisał:

 

Wierzbicka jest całkiem całkiem 

To dla Rappara chyba, on chyba lubi takie dziecięce :) choć w sumie widziałem Roksi u Wojewódzkiego chwilę ostatnio, to wyglądała starzej niż Wierzbicka na tym zdj.

6 minut temu, fluber napisał:

@Reikai ta Dereszowska nie wyróżnia się ani trochę na tle Książkiewicz, Wieniawy, Więdłochy, Sochy, Glinki, Żmudy -Trzebiatowskiej, Bachleda-Curuś, Olszówki, Rosati, Włodarczyk, Halejcio i można tak wymieniać i wymieniać 

Z Wieniawą jest ten problem, że w jej spojrzeniu widzisz, że między uszami hula wiatr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm że nikt nie wziął Joanny Krupy mocno dziwi,  wiem że każdy się bał punktów ujemnych za bycie głupiutką celebrytką, ale to nie powinno mieć znaczenia w kategorii „najładniejsza”, a  w prime jak dla mnie nie miała sobie równych a i jakiś tam sukces jako modelka chyba osiągnęła i jest rozpoznawalna w wielu miejscach świata… miałem jej fap folder za małolata :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Hmmm że nikt nie wziął Joanny Krupy mocno dziwi,  wiem że każdy się bał punktów ujemnych za bycie głupiutką celebrytką, ale to nie powinno mieć znaczenia w kategorii „najładniejsza”, a  w prime jak dla mnie nie miała sobie równych a i jakiś tam sukces jako modelka chyba osiągnęła i jest rozpoznawalna w wielu miejscach świata… miałem jej fap folder za małolata :) 

Krupa, Doda, czy Figura myślałem, że jednak pójdą, bo w takich rankingach stoją bardzo wysoko, ale jak widać nie tylko mnie się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Krupa, Doda, czy Figura myślałem, że jednak pójdą, bo w takich rankingach stoją bardzo wysoko, ale jak widać nie tylko mnie się nie podobają.

Dodę chciałem brać, bo dla mnie obiektywnie seksbomba, ale uznałem, że będzie za nią mnóstwo hejtu

Krupa? Nie rozumiem zachwytów nad nią, rozumiem, że osiągnęła karierę w modellingu, ale widząc pokazy mody, uznałem, że tam się kieruje innymi kryteriami. 

Figura bez jaj, chyba bym prędzej rozumiał ją w film/teatr niż w urodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.