Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

@Reikai jakieś decyzje podjąłeś?

Może zostawimy jak jest?;)

TBH od kilku dni ogladam sto meczow NBA dziennie i juz troche wypadlem z tematu tego ATF. Ja bym zrobil tak, jak pisze Julek bo ufam ze ma doswiadczenie w ATF.

EWENTUALNIE jako ze Emes nie glosowal to mozna usunac po prostu jego glosy na samego siebie i wtedy bedzie fair.

Teraz, fluber napisał:

Miałem na myśli że zostawiamy wyniki w tabelce i kończymy;)

@BMF Jak ci sie chce, to mozesz zrobic to co pisales na priv do mnie. A jak nie, to zrobilbym wyniki na podstawie tego co zrobiles juz i elo, tylko usunac glosy Emesa na siebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ignazz napisał:

Widzę ze rozbić muszę wyniki końcowe do średnich bo trzech kolegów „z politycznego” widzę solidarnie dosyć mocno zaniżają wyniki moich średnich. Ale to tylko eye test bo nie liczyłem szczegółowo. To tylko zabawa ale nieładnie by było jakby w grę wchodziły inne kwestie niż nazwiska z tabelki ;) 

aż to zweryfikowałem i wyszły śmieszne wnioski

różnica Twoich wyników vs moje głosy = 1,25 (gdzie uwzględniając głosowanie 'na siebie' wynik '1' można traktować jako neutralny)
różnica moich wyników vs Twoje głosy = 1,25 :) 

czyli wychodzi na to że podświadomie pałamy do siebie bardzo delikatną i odwzajemnioną niechęcią (w równym stopniu)!

teraz zacznie robić się bardziej interesująco:

różnica Twoich wyników vs głosy flubera = 1,17
różnica wyników flubera vs Twoje głosy = 1,58

więc on jest w stosunku do Ciebie niemalże neutralny za to u Ciebie widać wyraźną niechęć

i teraz najlepszy banger:

różnica Twoich wyników vs głosy Rappara = 2,5
różnica wyników Rappara vs Twoje głosy = -1,33

czyli k**** wychodzi na to że on Cię nienawidzi a Ty go kochasz xDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

 

teraz zacznie robić się bardziej interesująco:

różnica Twoich wyników vs głosy flubera = 1,17
różnica wyników flubera vs Twoje głosy = 1,58

więc on jest w stosunku do Ciebie niemalże neutralny za to u Ciebie widać wyraźną niechęć

 

Powiedz mi coś czego nie wiem z begm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

użycie średniej dla głosów emesa nie uwzględniających głosów emesa dalej promuje emesa imho :) 

udowodnij! Mógłbyś przecież dostać np. od niego 1 i wtedy średnia dla Tarskiego leci Ci z ~4.53 na ~4.33 :)

Za to taki eMeS z głosem ely3 ma średnią ~4.28, a bez tego głosu 4.00 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Reikai napisał:

TBH od kilku dni ogladam sto meczow NBA dziennie i juz troche wypadlem z tematu tego ATF. Ja bym zrobil tak, jak pisze Julek bo ufam ze ma doswiadczenie w ATF.

EWENTUALNIE jako ze Emes nie glosowal to mozna usunac po prostu jego glosy na samego siebie i wtedy bedzie fair.

@BMF Jak ci sie chce, to mozesz zrobic to co pisales na priv do mnie. A jak nie, to zrobilbym wyniki na podstawie tego co zrobiles juz i elo, tylko usunac glosy Emesa na siebie

 

W ZWIĄZKU Z WYGRANĄ IRENY SZEWIŃSKIEJ W KATEGORII SPORT MYŚLĘ ŻE POWINNIŚMY ZASTOSOWAĆ OLIMPIJSKĄ KLASYFIKACJĘ MEDALOWĄ! (złoty medal > 10x srebrny itd)

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

udowodnij! Mógłbyś przecież dostać np. od niego 1 i wtedy średnia dla Tarskiego leci Ci z ~4.53 na ~4.33 :)

Za to taki eMeS z głosem ely3 ma średnią ~4.28, a bez tego głosu 4.00 

czyli po prostu trzeba zabierać swoje głosy + emesowi jego 'najwyższy' :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Dobra, mam pełny arkusz, poprawiłem kilka błędów.

Zgadzacie się na to, by jak pisał julek: pousuwać głosy na siebie (jako najwyższe) + najwyższe Emesa? 

Tak, chyba nie ma lepszego rozwiazania.

Teraz, BMF napisał:

Tzn?

Nie sluchaj go, trolluje xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, zapisywałem miejscami (np. 1 - Chopin u mnie), nie chce mi się tego zmieniać, więc czym mniej punktów, tym lepiej generalnie (a nie tak jak pisaliście, że 12 pkt za 1 miejsce).

Ostateczny wynik to suma miejsc w każdej kategorii (np. Chopin - 1, Rejewski - 11 = 12 za te dwie kategorie u mnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

W ZWIĄZKU Z WYGRANĄ IRENY SZEWIŃSKIEJ W KATEGORII SPORT MYŚLĘ ŻE POWINNIŚMY ZASTOSOWAĆ OLIMPIJSKĄ KLASYFIKACJĘ MEDALOWĄ! (złoty medal > 10x srebrny itd)

Szewińska to w końcu legendarna pierwsza dama lekkoatletyki. A po erze Lewego w kadrze pozostanie uczucie niedosytu i wieczne pytania, skoro było tak dobrze to czemu bylo tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Tzn?

no że wygrywa julek z 2 złotymi medalami i 3 srebrnymi

drugi jest reikai z 2 złotymi i chyba bez srebrnych (do sprawdzenia)

itd

 

to jedyna opcja żebym wygrał! a skoro w sporcie głosujący docenili Szewińską to wydaje się jedynym uczciwym rozwiązaniem! xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

aż to zweryfikowałem i wyszły śmieszne wnioski

różnica Twoich wyników vs moje głosy = 1,25 (gdzie uwzględniając głosowanie 'na siebie' wynik '1' można traktować jako neutralny)
różnica moich wyników vs Twoje głosy = 1,25 :) 

czyli wychodzi na to że podświadomie pałamy do siebie bardzo delikatną i odwzajemnioną niechęcią (w równym stopniu)!

teraz zacznie robić się bardziej interesująco:

różnica Twoich wyników vs głosy flubera = 1,17
różnica wyników flubera vs Twoje głosy = 1,58

więc on jest w stosunku do Ciebie niemalże neutralny za to u Ciebie widać wyraźną niechęć

i teraz najlepszy banger:

różnica Twoich wyników vs głosy Rappara = 2,5
różnica wyników Rappara vs Twoje głosy = -1,33

czyli k**** wychodzi na to że on Cię nienawidzi a Ty go kochasz xDDDDDDDD

Tak właśnie myślałem ze rappar nie umie się bawić a Wy w zabawach potraficie trzymać poziom. Wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

no że wygrywa julek z 2 złotymi medalami i 3 srebrnymi

drugi jest reikai z 2 złotymi i chyba bez srebrnych (do sprawdzenia)

itd

 

to jedyna opcja żebym wygrał! a skoro w sporcie głosujący docenili Szewińską to wydaje się jedynym uczciwym rozwiązaniem! xDDD

To pokazuje jak zmarnowałeś potencjał tego zespołu :P

Ta gra jest trochę jak sztafeta w panczenach. Jak ten na tyłach za bardzo odstaje to zespół ma przejebane. U Ciebie niestety kilku zbyt mocno odstaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

To pokazuje jak zmarnowałeś potencjał tego zespołu :P

Ta gra jest trochę jak sztafeta w panczenach. Jak ten na tyłach za bardzo odstaje to zespół ma przejebane. U Ciebie niestety kilku zbyt mocno odstaje...

wygrałem w dwóch królewskich kategoriach

więc grzeczniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.