Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

jeśli mówimy o wymierności to jej rekord to aktualnie nr 23 na świecie, bez szału patrząc na popularność sportu

 

Jej rekord świata z 1976 na 400m dawałby medale na Igrzyskach/MŚ w 2021/2022, tak że raczej grubo. ;] Ale jak ktoś tam ma Lewego jako nr 1, to spoko, ale jak ktoś ma ze sportów ,,olimpijskich'' argumenty w takiej dyskusji, to ona. Mówimy o biegach krótkodystansowych, nie o skokach narciarskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:
 

Jej rekord świata z 1976 na 400m dawałby medale na Igrzyskach/MŚ w 2021/2022, tak że raczej grubo. ;] Ale jak ktoś tam ma Lewego jako nr 1, to spoko, ale jak ktoś ma ze sportów ,,olimpijskich'' argumenty w takiej dyskusji, to ona. Mówimy o biegach krótkodystansowych, nie o skokach narciarskich. 

Należy pamiętać , że raczej nie miała Komory kriogenicznej i rehabilitnantow, czy jakiejś odnowy biologicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ani kontroli antydopingowej

https://www.sport.pl/lekkoatletyka/7,64989,21760741,lekkoatletyka-kozakiewicz-zawodnicy-zarli-doping-az-im-z.html

Ktoś pomyśli, że wszyscy do jakiegoś ustalonego roku brali doping, nawet Jesse Owens czy Irena Szewińska. Tu trzeba przypominać, że doping mocno wszedł do sportu dopiero w latach 80. poprzedniego wieku [wcześniej ze swoim państwowym programem dopingowym ruszyło NRD, które przez sport chciało pokazać, że jest potężniejsze od państw kapitalistycznych], bo wtedy w sporcie pojawiły się duże pieniądze. Ja za olimpijskie złoto i rekord świata na igrzyskach w Moskwie w 1980 roku dostałem 150 dolarów. Po cholerę by mi było psuć sobie zdrowie za takie kieszonkowe? Wcześniej za pobicie rekordu świata nie dostałem ani grosza. Nie miałem po co się dopingować i tego nie robiłem. W Moskwie to nawet przychodzili do mnie ci nasi rządowcy, którzy byli odpowiedzialni za to, żebyśmy nie wygrali za dużo i mówili: „Władek, najlepiej by było, gdybyś przegrał”. Dobry doping, co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

https://www.sport.pl/lekkoatletyka/7,64989,21760741,lekkoatletyka-kozakiewicz-zawodnicy-zarli-doping-az-im-z.html

Ktoś pomyśli, że wszyscy do jakiegoś ustalonego roku brali doping, nawet Jesse Owens czy Irena Szewińska. Tu trzeba przypominać, że doping mocno wszedł do sportu dopiero w latach 80. poprzedniego wieku [wcześniej ze swoim państwowym programem dopingowym ruszyło NRD, które przez sport chciało pokazać, że jest potężniejsze od państw kapitalistycznych], bo wtedy w sporcie pojawiły się duże pieniądze. Ja za olimpijskie złoto i rekord świata na igrzyskach w Moskwie w 1980 roku dostałem 150 dolarów. Po cholerę by mi było psuć sobie zdrowie za takie kieszonkowe? Wcześniej za pobicie rekordu świata nie dostałem ani grosza. Nie miałem po co się dopingować i tego nie robiłem. W Moskwie to nawet przychodzili do mnie ci nasi rządowcy, którzy byli odpowiedzialni za to, żebyśmy nie wygrali za dużo i mówili: „Władek, najlepiej by było, gdybyś przegrał”. Dobry doping, co? 

nom

zarobki za wykonywaną pracę -> kolejny argument za Lewym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi wytłumaczy co tu się dzieje? podraftujecie sobie jakieś drużyny i co dalej, ktoś zrobi wirtualne 1 z 10 ze Sznukiem czy jak oni ku-rwa majo ze sobo rywalizować? 

 

 

P.S wyczuwam dobro rozkmine nad Polańskim

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Oj. Jednak twórca odrodzenia niepodległej Polski, zbawca Euro przed radziecka zaraza gdzie cud nad Wisła wysoko punktują zagraniczne autorytety i bardzo sprawne trzymanie władzy.

Zabił Rozwadowskiego odpowiedzialnego za nią

44 minuty temu, Chytruz napisał:

7-11 busty jak ja pi****le.

Nazista, antysemita i komunista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, rw30 napisał:

P.S wyczuwam dobro rozkmine nad Polańskim

Myślałem że jak go zapodam to może będzie jakaś inba a tu cisza (ale moim zdaniem nie ma większego Polaka w świecie kina)

btw.Szanuje @RappaR twoje zdanie i trochę się z nim zgadzam ale nikt inny mi tu nie pasował bardziej niż Lem.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lem to według mnie najlepszy pisarz w historii, ale dla mnie bust. Czemu?

Literatura to kategoria, w której stoimy najlepiej i najbogaciej. Jest sporo topowych nazwisk i cieżko wymienić kogoś n1#. 

To jakby stwierdzić - kogo wolicie? Dantego, Byrona, Christie, Tolkiena czy Rowling? Który z nich będzie wybrany w plebiscycie jako nr1?

Teraz, Sewer napisał:

 

Myślałem że jak go zapodam to może będzie jakaś inba a tu cisza.

Bezpieczny peak. Na pewno dostaniesz pełne poparcie w głosach od Jacka za niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek przypiął/eła ten temat
  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.