Skocz do zawartości

Cory Joseph NTC GŁOSOWANIE


karpik

Cory Joseph NTC  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Cory Joseph akceptuje wymianę do Utah Jazz?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.02.2023 o 21:00

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam drugi raz, bo za pierwszym nie ustawiłem publicznych głosów oraz automatycznego zamknięcia ankiety.

Jako, że Cory Joseph jest częścią blockbustera między Mavs a Jazz, a jest na rocznej umowie, to ma prawo veta i musi zaakceptować tę wymianę. W porozumieniu z Szulimem ustaliliśmy deadline do piątku 17.02 do godz. 22. Głosowanie, dla wygody, w formie ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Nie widzę przeciwwskazań 

To nie jest poziom gracza który by blokował kluby. Raczej szuka czasu gry i mam nadzieje ze dostanie. 

Dodatkowo to bardzo fajny team frendly gość. 

Dokładnie tak, dodam tylko, że wymieniam go tylko i wyłącznie ze względów finansowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancji czasu nie ma u mnie, ale jestem zainteresowany takimi vetami, którzy mogą pomagać w budowaniu młodego zespołu.

Plus swoją drogą wciąż minuty na PG kogoś takiego jak Joseph z first-pass mental w Utah się znajdą

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Ja jestem na nie z zasady odchodzenia 1y min vets z contenderow.

Bo co jak to przejdzie to mam rozważyć jednak korzystną sprzedaż Clarksona czy Burksa? Wiadomo, że u mnie jest inna KULTURA organizacji niż Mavs, ale dalej meh.

A może Lakers stali tak mocni, że Joseph przestał traktować mavs jako miejsce gdzie ma chociaż teoretyczne szanse na tytuł? 

Ale skoro uważasz ich za mocnych kandydatów do mistrzostwa to głosowanie na nie jest zrozumiałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Ale tu Joseph decyduje;) A nie widzę dla niego żadnego argumentu. Tzn może to przejść jak znam głosujących, ale w takim razie za rok na FA Mavs na 1y min bez opcji to nikogo nie powinni dostać, bo nawet tak podpisanymi grajkami handlują bez skrupułów.

To jest sepuku na logice. Od tego są NTC w rocznych umowach, żeby gracz był zabezpieczony na wypadek handlu na wypizdowo. Jeśli ktokolwiek uważa, że Cory by się obraził na wymianę do Jazz, to powinien zagłosować na nie i to wszystko. Ja się na Josepha nie obrażę w takim układzie, a wymiana najwyżej zostanie zmodyfikowana przeze mnie i Szulima. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik

A jeszcze podczas FA hypowales podpis Josepha…

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

no nie sadze by gracze typu Joseph kiedykolwiek się mieli sprzeciwić wymianie skądkolwiek gdziekolwiek, NBA to mały rynek, jakby gracze o takiej renomie mieli się sprzeciwiać wymianom, to raczej byłyby to ich ostatnie kontrakty w NBA.

Jak zwykle glos rozsadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, tangiers napisał:

A jeszcze podczas FA hypowales podpis Josepha

Trudno hypować Josepha i tego nie robiłem. Po prostu uważam go za wartościowego veta i nic w tej kwestii się nie zmienia. Bardziej mi szczerze mówiąc szkoda Otto, ale biorąc pod uwagę jego zdrowie, trzeba było jednak podjąć taką a nie inną decyzję. W jej efekcie wszedłbym w podatek, więc po prostu jestem zmuszony oddać Josepha, bo choć go lubię, to nie jest jednak wart płacenia podatku. 

1 godzinę temu, january napisał:

Nope, bo tu nikt się nie chce w takich sprawach wychylać;) Ten Joseph to bzdet (zero arg. za jego zgodą), ale niefajny precedens, nie podoba mi się.

Argument już Qcin napisał i to jest powód dlaczego w realu rzadko tacy gracze się wychylają. Rozumieją, że to biznes i chcąc znaleźć w kolejnym sezonie robotę, akceptują, że są wymieniani. 

Ja przed sezonem pisałem, że na 99% nie zrobię żadnej wymiany, byłem zadowolony ze składu oraz $1 pod podatkiem. No i oczywiście ziścił się scenariusz tego 1%, bo takiego szpitala jak miałem w połowie T2, w życiu bym się nie spodziewał. A jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale pewnie gdzieś na poziomie startera, tylko tacy gracze rzadko mają NTC. Stąd pewnie te veta w realu się rzadko zdarzają.

Wiem tylko tyle, że Joseph dostał w zeszłe lato ofertę tylko ode mnie, więc może nawet nie byłoby go w lidze, gdyby nie oferta od Mavs. A teraz jeśli chce, to może zostać, nie będzie to oznaczało, że deal upada. Dodam też, że moja pierwotna oferta za NAW nie zawierała Josepha, co może potwierdzić @Szulim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.