Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Nieeeee

GMowi Hornets zabrakło cojones, by kosztem trade value poprawić fit :P

Nie liczyłem dokladnie, ale Hornets meldowali się w finałach chyba najczęściej że Wschodu. Parę razy też Heat grali, gdzie musi być dobry coaching, bo przed sezonem nie powiedzialbym, że wejdą do PO :)

A co miałes na stole konkretnie?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pewnie obrona na poziomie Bojana Bogdanovica :)

Ogólnie to się zastanawiałem latem czy Barnes to nie jest gracz na maxa, bo w ofensywie to kozak, ale chyba gdzieś faktycznie w Grizzlies zabrakło balansu między obroną, a atakiem.

Ja miałem różne drużyny, bardziej ofensywne, bardziej defensywne. I nic nie dawało sukcesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ogólnie ten sezon pokazuje jakiego maksa wycisnął z bandy przeciętniaków w ubiegłych rozgrywkach GM Magic @julekstep

 

To czemu nie głosowałeś na niego w :

W dniu 3.12.2022 o 21:55, julekstep napisał:

Jako że nadchodzący sezon będzie jubileuszowym 35 sezonem ligi Simbasket jej władze pragną przeprowadzić ankietę i wyłonić najwybitniejszego GMa tego okresu.

Kandydatury:

january - najwybitniejszy ragequit w historii ligi (Josh Smith - pamiętamy!), 0 finałów

Alonzo - dwa słowa: Ilyasova i T-Mac, 0 finałów

BMF - był przez chwilę GMem Suns....i chyba tyle można o nim napisać, 0 finałów

julekstep - pionier idei 'kultury organizacji' w lidze, rekordzista w ilości awansów do PO pod rząd, 3 finały i najwybitniejsze w historii mistrzostwo (bez gwiazdki)

 

W imieniu ligi zapraszam do oddawania głosów.

 

Podpisano: ZARZĄD

😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał:

Ogólnie ten sezon pokazuje jakiego maksa wycisnął z bandy przeciętniaków w ubiegłych rozgrywkach GM Magic @julekstep

Nie pisze o Wallu oczywiście.

Nie no. Legit mistrz (Julek nie czytaj tego! Nikt Cię tu nie chwali!) 

Przepłaceni gracze, ale każdy bardzo ważne ogniwo - Kirilenko i Marc Gasol również dzisiaj mogliby dać dużą jakość teamowi myślącemu o mistrzostwie. 

Hamilton może zrobić back to back jako druga opcja. Wciąż ma bardzo dużo paliwa w baku, mimo 35 lat. 

Julek to idealnie spasował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie no. Legit mistrz (Julek nie czytaj tego! Nikt Cię tu nie chwali!) 

Przepłaceni gracze, ale każdy bardzo ważne ogniwo - Kirilenko i Marc Gasol również dzisiaj mogliby dać dużą jakość teamowi myślącemu o mistrzostwie. 

Hamilton może zrobić back to back jako druga opcja. Wciąż ma bardzo dużo paliwa w baku, mimo 35 lat. 

Julek to idealnie spasował. 

jeszcze nie zapominaj jakie 'złe' ekipy pokonali po drodze! (Nuggets, Bulls)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie no. Legit mistrz (Julek nie czytaj tego! Nikt Cię tu nie chwali!) 

Przepłaceni gracze, ale każdy bardzo ważne ogniwo - Kirilenko i Marc Gasol również dzisiaj mogliby dać dużą jakość teamowi myślącemu o mistrzostwie. 

Hamilton może zrobić back to back jako druga opcja. Wciąż ma bardzo dużo paliwa w baku, mimo 35 lat. 

Julek to idealnie spasował. 

Nie myslales, żeby w tym sezonie już pociągnąć za spust jak ja z Baronem, czy Julek z AK i upgradeowac kosztem Josha Mirotica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Nie myslales, żeby w tym sezonie już pociągnąć za spust jak ja z Baronem, czy Julek z AK i upgradeowac kosztem Josha Mirotica?

Ano właśnie myślałem, ale zbrakło odwagi by pociągnąć za spust :)

trochę też blokował mnie Ice z jedynką na waiverach i nie pomógł fakt, że moje picki ma Qcin. Jakby miał je ktoś inny to bym pewnie zaryzykował, a tak musiałem jeszcze myśleć by się ten diabeł nie obłowił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ano właśnie myślałem, ale zbrakło odwagi by pociągnąć za spust :)

trochę też blokował mnie Ice z jedynką na waiverach i nie pomógł fakt, że moje picki ma Qcin. Jakby miał je ktoś inny to bym pewnie zaryzykował, a tak musiałem jeszcze myśleć by się ten diabeł nie obłowił :P

liczę ze w 44’ będziesz moim Wariatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cichy napisał:

Sukces to po czy miś? :)

Sukces to coroczne spotkania na rybach. Zjeżdżają się byli i obecni gracze, nawet ci którzy skończyli kariery. Może tym razem LeBron złowi złotą rybkę i poprosi o dobrą formę dla siebie i swoich kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.