Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, kuba2419 napisał:

Czyli wydales niepotrzebnie swoj pick aby pozyskac Leonarda a teraz go oddajesz aby sprowadzic zpoweotem flynna xD

 

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Też mnie to dziwiło. Pamiętam, że Meyers Leonard wyglądał dość legit. 

Ogólnie fajnie Suns podziałali, bo starego Joe Smitha wymienili na dwóch graczy rotacji, w tym właśnie Meyersa Leonarda, którego latem są idealne warunki, by dobrze przedłużyć.

 

Dokładnie jest tak, jak napisał @Pablo81

Są Panowie pewne priorytety - powrót Jonny Flynna był tu zdecydowanie najważniejszy!

Meyersa raczej miałbym ciężko przedłużyć w offseson ze względu na $$$$. Warto tu zwrócić uwage na chronologie zdarzeń:

1. Cios w plecy od Kobiety :P z podebraniem mi Tylera Zellera, którego sobie spokojnie hodowałem.

2. Sprowadzenie na jego miejsce Meyersa

3. Deal po Emeke

4. Podpisanie na długim kontrakcie Eda Davisa jako backup dla Brooka i Emeki

5. Powrót Flynna ;)

6. Mistrzostwo Dumnych SuperSonics - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy! Zmiana nazwy w końcu przez Julka na SuperSonics :P

🧂🏅🏆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, elwariato napisał:

 

ps ale potwierdzam Julek to bardzo zacny i na swoj sposob przystojny :P komiszasz, niech mam zyje 100 lat🥳😄

@Pablo81 to rozumiem, bardzo emocjonalnie podchodzi do gierki więc chwytanie się wszystkiego w jego przypadku wytłumaczalne, ale Ty Szanowny Panie? Upadłeś aż tak nisko aby padać przed @julekstep ? Wstyd i hańba. 

4 minuty temu, Alonzo napisał:

A i właśnie! Ostatnio zaniepokoiło mnie, że przegrywam częściej niż zakładałem, zatem @julekstep tez chciałbym poruszyć tą kwestię :P

 

 

Zasmuca mnie upadek obyczajów na tym forum. Całe szczęście, że maestro @Qcin_69 trzyma tylko niebiańsko wysoki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

@Pablo81 to rozumiem, bardzo emocjonalnie podchodzi do gierki więc chwytanie się wszystkiego w jego przypadku wytłumaczalne, ale Ty Szanowny Panie? Upadłeś aż tak nisko aby padać przed @julekstep ? Wstyd i hańba. 

Zasmuca mnie upadek obyczajów na tym forum. Całe szczęście, że maestro @Qcin_69 trzyma tylko niebiańsko wysoki poziom.

Jak zaczales grac w simke i poznales pewne mechanizmy, to nie napisales zlego slowa na Julka w politycznym, ani gdziekolwiek indziej :) Wczesniej bylo regularne fame mma, a teraz, to na bank byscie mieli druga randke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koelner napisał:

Zasmuca mnie upadek obyczajów na tym forum. Całe szczęście, że maestro @Qcin_69 trzyma tylko niebiańsko wysoki poziom.

Łatwo Tobie tak pisać, a ja w czapę w pełnym składzie właśnie dostałem u siebie od Rockets, a wcześniej tez parę podejrzanych porażek i 1 seed na Zachodzie może być zagrożony :P

A Qcin wiadomo - klasa nieosiągalna dla nikogo od nas maluczkich.. 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablo81 napisał:

Jak zaczales grac w simke i poznales pewne mechanizmy, to nie napisales zlego slowa na Julka w politycznym, ani gdziekolwiek indziej :) Wczesniej bylo regularne fame mma, a teraz, to na bank byscie mieli druga randke :)

Cały czas udzielam się w temacie politycznym i brak ataków z drugiej strony świadczy o tym, że ponieśli sromotną klęskę chowający się po mysich dziurach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

Łatwo Tobie tak pisać, a ja w czapę w pełnym składzie właśnie dostałem u siebie od Rockets, a wcześniej tez parę podejrzanych porażek i 1 seed na Zachodzie może być zagrożony :P

A Qcin wiadomo - klasa nieosiągalna dla nikogo od nas maluczkich.. 💪

Rockets tez wkoncuw pelnym skladzie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koelner napisał:

@Pablo81 to rozumiem, bardzo emocjonalnie podchodzi do gierki więc chwytanie się wszystkiego w jego przypadku wytłumaczalne, ale Ty Szanowny Panie? Upadłeś aż tak nisko aby padać przed @julekstep ? Wstyd i hańba. 

Zasmuca mnie upadek obyczajów na tym forum. Całe szczęście, że maestro @Qcin_69 trzyma tylko niebiańsko wysoki poziom.

o nie wypraszam sobie już kiedyś, i o dziwo w najlepszym moim rs😋 schlebiałem Julkowej próżności, takze zeby nie było wiem ocb, plus jak przegrywasz z maestro to godność i tak poszla sie ye.ać 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIMKA ZA 15-20MIN

Dzień 79 (na pierwszym miejscu goscie)

Grizzlies 104 - Rockets 114
play-by-play

Nets 111 - Bulls 121
play-by-play

Celtics 126 - Cavaliers 113
play-by-play

Clippers 99 - Mavericks 111
play-by-play

Wizards 98 - Hornets 110
play-by-play

Warriors 91 - Bucks 83
play-by-play

Magic 113 - Hawks 94
play-by-play

Lakers 126 - Nuggets 113
play-by-play

76ers 111 - Jazz 103
play-by-play

Kings 93 - Suns 103
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Lu Williams - Cavs - 8 days
    Kwame Brown - Cavs - 6 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.