Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kahR napisał:

@julekstep daj AK power ranking do przeczytania, bo chyba nie ogarnął... 

 

W dniu 21.12.2022 o 14:09, julekstep napisał:

2. Andrei Kirilenko - Pewnie najmniej 'flashy' player z całej listy top-3, ale jednak jego impaktu pzrecenić nie można. Wybitny obrońca, teammate i out-of-boxscore player. Podwójny mistrz - nieprzypadkowo!
Przewidywane staty - 15,5/8,0/3,0/1,5/1,5

510 Andrei Kirilenko SF 5 39,4 14,4 8,4 3,0 1,4 1,6

 

wszystko idzie zgodnie z planem

AK daje impakt poza box scorem, którego możesz ofc nie dostrzegać (i to dlatego ja jestem aktualnym mistrzem a Ty przegrywasz w PO ekipami które startują Fournierem!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elwariato napisał:

ta obrona w simce to jest cus pięknego, rubio byc moze najlepszy def pg w lidze nikogo nie jest wstanie zatrzymać 🥴😋

c*** z niego a nie pg 

17 godzin temu, Szulim napisał:

Blake pozdrawia ;) 

Odwróć tabele i jesteś z Griffinem na czele 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 27.06.2020 o 14:09, Krzemo napisał:

Uzupełnienie zasady:

2.1.

W 12 osobowym rosterze każda drużyna musi posiadać co najmniej 1 dedykowanego zawodnika na każdą pozycję (zgodnie z oznaczeniem PG/SG/SF/PF/C) oraz na każdą pozycję zawodnika, które obiektywnie może pełnić rolę rezerwowego (bez oznaczenia, ale z umiejętnościami umożliwiającymi pełnienie roli na innej pozycji, czyli np. PF może pełnić rolę C, SG może pełnić rolę PG itp.).

2.2

Ustalając taktykę na każdą pozycję należy wyznaczyć po 1 zawodniku do S5 oraz na każdą pozycję co najmniej 1 rezerwowego, który nie jest starterem na innej pozycji. Dopuszcza się, że 1 zawodnik może pełnić rolę rezerwowego na więcej niż 1 pozycji. Zasada ta obowiązuje z uwzględnieniem zasady "Out of position".

2.3.

Wypełnienie ww. warunków podlega wyłącznej ocenie komisarzy ligi z możliwością ingerencji w skład i taktykę.

Panowie komisarze może warto by zwrócić większą uwagę na punkt 2.2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle przydałoby się regulamin spisać :P

bo jest np taka zasada, która według mnie ma sens, a chyba nie jest respektowana:

Cytat

Waivers list

 

Zmiana w sposobie układania listy waivers - po zakończeniu każdego sezonu, kolejność będzie modyfikowana, tak, żeby uwzględnić aktualną siłę zespołów. Z powodu niewielkiej liczby podpisywania waivers, na czoło listy wysunęły się ekipy, które są w czołówce ligi, a założeniem waivers list było ułatwienie gry słabszym ekipom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

w ogóle przydałoby się regulamin spisać :P

bo jest np taka zasada, która według mnie ma sens, a chyba nie jest respektowana:

 

na pewno nie jest respektowana. Ale wydaje mi się, że przestrzeganie tej zasady doprowadzi do dziwnych sytuacji na rynku transferowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

Zycie zweryfikowalo i imho to co teraz sie 'bezprawnie' dzieje jest lepsze niz to z martwego zapisu

ale regulamin itp to se z Krzemem ustalajcie

ja jestem Komisz Git - Klikam, psuje strone, robie PR gierce - ale regulaminu nie tykam (i nie przestrzegam bo taki jestem Git!)

Wypisz wymaluj Sep!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SzuLcU napisał:

 

Panowie komisarze może warto by zwrócić większą uwagę na punkt 2.2 

Zwracamy, a jaką masz uwagę? 

OOP badamy w kontekście tankowania. 

Love na SG to nie jest IMO granie OOP. 

8 minut temu, Koelner napisał:

czyli starterów można wystawiać na bench tylko na tej samej pozycji?

Można, np. jako 1 i 3 opcje na danej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.