Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo mi się podoba co się dzieje w mediach od wczoraj.

Zagraliśmy inaczej niż wcześniej, ale wynik był identyko - wcześniej z pretendentem do tytułu przeje*aliśmy 0-2 teraz 1-3  (gdybym był hejterem hejterów, to bym napisał że gola zdobyliśmy w garbage po fuxiarskiej sytuacji z dupy)

ale nagle teraz jest mega spoko, wcześniej było słabo i tym meczem udowodniliśmy ponoć, że możemy grać ofensywnie. no żarty

 

dla mnie raczej udowodniliśmy, dlaczego wybór taktyki na mecze grupowe był słuszny, i że Bieliki tego świata jak mają atakować a potem szybko wracać do obrony to już dla nich nie do ogarnięcia. I czy mi się zdaje, czy te 3 celne strzały które zostały oddane w akcji, którą miał Zieliński, to były jedyne nasze celne strzały w meczu, nie licząc karnego? no to zaiste niesamowicie ich przycisnęliśmy

 

ej, nie przeczę, że dużo fajniej się to oglądało. Co nie zmienia faktu, że tak koniec końców, to nawet im stracha nie napędziliśmy. Czyli całkiem jak z Argentyno. A nie, czekaj, z Argentyno jednak dłużej utrzymaliśmy koszystny wynik, t.j. bezbramkowy remis.

No i, skoro TurboGrosik w 5 minut został Manu Ginobillim naszej kadry, to szkoda że nie dostał więcej szans

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Podział premii powinien być uzgodniony przed turniejem

Ale to było uzgodnione (kasa ze związku) i tutaj nie ma problemu raczej. Problemem jest podział tej kasy od Morawieckiego (która za chwilę zostanie wycofana xD). 

"Grupa Lewego" to są goście, którzy albo nie powinni już być w kadrze, albo za chwilę z niej zrezygnują lub nie będą powoływani. Nie dziwne, że chcą wyrwać ostatnią kasę i w dupie mają młodych oraz atmosferę po całej akcji. Dziwię się trochę Lewemu, bo dla swojego dobra powinien być neutralny w całej sytuacji. A tak zrobi kwas i jeszcze brakuje, żeby zrezygnował z kadry bo nie będzie mógł się dogadać z młodymi, gdy jego grupka już nie będzie w tej kadrze.

c*** nie lider. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, memento1984 napisał:

jaki k**** BIEDAK jednak z tego Lewandowskiego - JA pi****le k****! co za pizdzielec.

o co on sie k**** szarpie? o 100k euro brutto?

Jeżeli różnica jest między 50-10 milionów po równo ( wersja Czesia) a 50-5 milionów i wg minut ( wersja Roberta) to:

W 1 wersji Robert przytula 40/26 czyli 1,54 miliona złotych. 

W 2 wersji Robert przytula 45/11 czyli 4,09 miliona złotych. 

Roznica wynosi 2,55 miliona złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy to pała, Smuda mu męczył nogi, Nawalka trzymał z Kubą, Brzeczek 8 sek a teraz Czesiu. Primadonna a to zbustowany Klose 

11 minut temu, Kepler napisał:

Jeśli ktoś jeszcze z ataku Brazylii przefarbuje włosy jak Neymar i Richarlison to Szpakowski już całkiem zwariuje w następnym ich meczu. 

pomylił z Gascoigne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest tak jak u niektórych w domu:

dzwoni Ania:

A: Robert kiedy będzie kasa za wyjście z grupy?

R: po turnieju 

A: to kończ szybko i wracaj, a zaraz jak dzielicie?

R: po równo 

A:€&@%#^%#* możesz nie wracać jak tak zrobisz 

R: Hallo? Hallo?

po chwili 

memory #711

R: Hallo trenerze? Muszę powiedzieć ze chłopaki ..  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Może jest tak jak u niektórych w domu:

dzwoni Ania:

A: Robert kiedy będzie kasa za wyjście z grupy?

R: po turnieju 

A: to kończ szybko i wracaj, a zaraz jak dzielicie?

R: po równo 

A:€&@%#^%#* możesz nie wracać jak tak zrobisz 

R: Hallo? Hallo?

po chwili 

memory #711

R: Hallo trenerze? Muszę powiedzieć ze chłopaki ..  

 

Na bank Ania wkłada mu palec w tyłek jak dupa Krychy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sebastian napisał:

Ale wiadomo, że chłopaki z forum by się po takie drobne nie schylili :)

Tu największym skandalem to jest fakt, że Morawiecki sypie sobie kwotami 30mln-50mln przy luźnym obiadku bez konsultacji z kimkolwiek.

Chłop rozdaje jak swoje i czuje się jak szejk naftowy płacąc pieniędzmi polskiego podatnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sebastian napisał:

Ale wiadomo, że chłopaki z forum by się po takie drobne nie schylili :)

Myślę że mało kto wstalby na zebraniu swojego zespołu w pracy i powiedziałby głośno po info od prezesa że będzie świąteczna premia, że powinien dostać jeszcze premie kowalskiego i Nowaka bo oni nie zasłużyli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tu największym skandalem to jest fakt, że Morawiecki sypie sobie kwotami 30mln-50mln przy luźnym obiadku bez konsultacji z kimkolwiek.

Chłop rozdaje jak swoje i czuje się jak szejk naftowy płacąc pieniędzmi polskiego podatnika.

Przecież napisałem : Tarcza antyfutbolowa + 

Teraz, fluber napisał:

Myślę że mało kto wstalby na zebraniu swojego zespołu w pracy i powiedziałby głośno po info od prezesa że będzie świąteczna premia, że powinien dostać jeszcze premie kowalskiego i Nowaka bo oni nie zasłużyli. 

Ja bez wahania. I z tego co widzę moi pracownicy również. Każdemu po równo to był w czasach komuchów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.