Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Cardi napisał:

Za Pauliny chociaż to jakoś wyglądało z perspektywami na zaklikanie w niedalekiej przyszłości.

 

I narracja odnośnie Pauliny jest taka, że to kawał c***a, reszta dziada za to co odjebał na do widzenia, ale chociaż próbowaliśmy grać w piłkę.

Z Hiszpanią mieliśmy 24% posiadania piłki z Argentyną 27%, więc to trochę mit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Za Pauliny chociaż to jakoś wyglądało z perspektywami na zaklikanie w niedalekiej przyszłości.

In theory, there is not much difference between theory and practice. In practice, there is.

Perspektywy, szmery, bajery, może kiedyś, jeb porażka ze Słowacjo, jeb porażka ze Szwecjo. Dziękuję, postoję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

no właśnie, Sousa Tobie i Tobie podobnym kładł do głowy, ze możemy konkurować z Hiszpanio, spoko, pomysł mi się podoba, tylko że przy okazji okazywało się, że nie dajemy rady konkurować ze Słowacjo i Szwecjo. To ja już wolę podejście Michniewicza i jego ekipy, zwłaszcza, że okazuje się, że to ono daje jakieś sukcesy, a nie Sousa

Wypadek przy pracy to nie sukces, jak Czesio powtórzy taki wynik na Euro to będzie można mówić o podejściu które daje efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

no właśnie, Sousa Tobie i Tobie podobnym kładł do głowy, ze możemy konkurować z Hiszpanio, spoko, pomysł mi się podoba, tylko że przy okazji okazywało się, że nie dajemy rady konkurować ze Słowacjo i Szwecjo. To ja już wolę podejście Michniewicza i jego ekipy, zwłaszcza, że okazuje się, że to ono daje jakieś sukcesy, a nie Sousa

w sensie po Euro Tobie się utrwaliło, że nie możemy grać w piłkę że Słowacją? to już wiem czemu leżysz plackiem u stóp CM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

ale perspektyw na przyszłość nie widać.

ja nie jestem wielkim fanem futbolu, i głównie się interesuję teraźniejszością. Ale nawet jak Michniewiecz nie będzie miał żadnych innych sukcesów z kadrą (co szczerze to zupełnie by mnie nie zaskoczyło), to ja go zapamiętam jako tego,  którym wyszliśmy z grupy na mundialu, pierwsze takie wydarzenie za mojego świadomego życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Z Hiszpanią mieliśmy 24% posiadania piłki z Argentyną 27%, więc to trochę mit.

No i było 1-1, liczmy nawet 2-1 bez szczęścia przy karnym i nie miałeś wrażenia jak z Argentyną, że gdyby musiało być pięcioma to by wygrali 5 czy 6-0.

Teraz, rw30 napisał:

In theory, there is not much difference between theory and practice. In practice, there is.

Perspektywy, szmery, bajery, może kiedyś, jeb porażka ze Słowacjo, jeb porażka ze Szwecjo. Dziękuję, postoję

No dokładnie o tym napisałem. Jeden daje wyniki ze stylem mocno piekącym w oczy, drugi dawał styl z perspektywą wyników "kiedyś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał:

Ale nawet jak Michniewiecz nie będzie miał żadnych innych sukcesów z kadrą (co szczerze to zupełnie by mnie nie zaskoczyło), to ja go zapamiętam jako tego,  którym wyszliśmy z grupy na mundialu, pierwsze takie wydarzenie za mojego świadomego życia. 

A Sousę pewnie jako tego, za którego próbowaliśmy grać w piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

No i było 1-1, liczmy nawet 2-1 bez szczęścia przy karnym i nie miałeś wrażenia jak z Argentyną, że gdyby musiało być pięcioma to by wygrali 5 czy 6-0.

Ze Słowacją i Szwecją było dużo gorzej jak teraz. Chodzi mi o to, że ten styl to trochę mit. Styl był w dwumeczu z Anglią. A tak to średnio. Taka Albania brak naprawdę nas zdominowała w obydwu spotkaniach. 

Z mocnym rywalem (rywal Czesia ciut mocniejszy nawet) Polska była tak samo bezradna. I Sousa miał trochę lepszą wersję Lewego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kepler napisał:

Zarówno w statsach ofensywnych i defensywnych jesteśmy w otoczeniu wyłącznie drużyn, które odpadły w grupie. Ten awans jest wypadkową mnóstwa szczęścia i formie życia Szczęsnego, pomimo Michniewicza, a nie dzięki niemu.

Poziom naszej defensywy dobrze też oddaje xG jeśli chodzi o gole tracone. Wynosi 7,11 i jest drugi najwyższy na tych Mistrzostwach (tylko Arabia ma wyższy - 7,3). Szczęsny ma też najwyższy poziom prevented goals - 4,84. Drugi bramkarz w tej klasyfikacji ma 1,95 XD

Nasza defensywa jest dziurawa jak sito, jeśli ktoś mówi że Michniewicz "ustawił dobrą taktykę, zneutralizował przeciwnika" no to przepraszam bardzo ale opowiada bajki. Oby z Francją wydarzyło się "coś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, airmax napisał:

Oby z Francją wydarzyło się "coś"

Ja liczę na to, że Lewy i może Zieliński spróbują przekonać drużynę żeby zrzucić te kajdany założone przez Michniewicza i spróbować zagrać normalnie w piłkę. Francja jest zdecydowanym faworytem, Polacy wyszli z grupy, nikt nie oczekiwał od tej grupy nic więcej, Michniewicz zadowolony będzie "trenował" tą kadrę przez co najmniej następne 1,5 roku więc nie mają nic do stracenia. 

Wg mnie lepiej jeśli odpadną z Francją po meczu takim np jak Kostaryka zagrała z Niemcami i przegrała 4:2, niż jeśli po raz kolejny zagrają taką parodię piłki jak w meczu z Argentyną i znów przegrają 2:0 po takim antyfutbolu jak wtedy zaprezentowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kepler napisał:

 

Wg mnie lepiej jeśli odpadną z Francją po meczu takim np jak Kostaryka zagrała z Niemcami i przegrała 4:2, niż jeśli po raz kolejny zagrają taką parodię piłki jak w meczu z Argentyną i znów przegrają 2:0 po takim antyfutbolu jak wtedy zaprezentowali.

Ogladales mecz Kostaryki z Niemcami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kepler napisał:

Tak, oddali więcej strzałów celnych na bramkę Niemców niż Polska we wszystkich meczach grupowych mając za przeciwników Arabię i Meksyk.

Ale po jakich sytuacjach? To były jakiekolwiek zbudowane akcje, czy efekt zamieszania i kopania się Niemców po czołach i atakowania Kostaryki całym zespołem? Niemcy cały mecz grali ultraofensywnie i mało kto zostawał do asekuracji. Jednocześnie zdobyli 4 gole, mieli bodaj 3 słupki, poprzeczkę i masę innych dużych szans na bramki. Jak to można porównać do Argentyny, która jest na tych MŚ chyba najlepiej wracająca do obrony drużyna, która wzorową przesuwa formację do obrony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Ale po jakich sytuacjach? To były jakiekolwiek zbudowane akcje, czy efekt zamieszania i kopania się Niemców po czołach i atakowania Kostaryki całym zespołem?

Nie da się wywołać zamieszania w polu karnym przeciwnika czy wymusić kopania po czołach formacji obronnej takiej czy innej reprezentacji angażując jednego lub dwóch zawodników taj jak to w przypadku naszej reprezentacji to wygląda. 

Ja naprawdę nie oczekuję zwycięstwa z Francją, chciałbym jedynie żeby spróbowali choć momentami grać w piłkę i próbowali stworzyć jakiekolwiek zagrożenie pod bramką przeciwnika.

Ty możesz chcieć żeby ta gra wyglądała jak z Argentyną czy Meksykiem, wcale mnie to nie dziwi, tylko tym razem mniejsza ilość kartek w niczym nie pomoże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kepler napisał:

 

Ty możesz chcieć żeby ta gra wyglądała jak z Argentyną czy Meksykiem, wcale mnie to nie dziwi, tylko tym razem mniejsza ilość kartek w niczym nie pomoże.

 

Dopóki nie stracimy gola i nie będziemy przegrywać, to dokładnie tak powinna wyglądać nasza gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.