Skocz do zawartości

Mundial Qatar 2022


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

JPRD jak czytam niektóre komentarze to wydaje mi się, że Tunezja żeby zachować honor to powinna na mecz z Francją wystawić drugi skład by przypadkiem w razie awansu nie zostać uznanym za żebraka. 

Przecież, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, a nawaliły te najpewniejsze jego punkty, to przede wszystkim Argentyna po wygraniu 2 pierwszych meczów wystawiłaby na mecz z nami drugi skład i oblałaby zupełnie o co my tam jeszcze walczymy. Widać, że rzadko walczymy o cokolwiek na dużych turniejach skoro nie rozumiemy, że wystarczy wygrać jeden mecz a drugi fuksem zremisować by wyjść z grupy i osiągnąć sukces. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

JPRD jak czytam niektóre komentarze to wydaje mi się, że Tunezja żeby zachować honor to powinna na mecz z Francją wystawić drugi skład by przypadkiem w razie awansu nie zostać uznanym za żebraka. 

Tunezja miala szanse na wyjscie z grupy, dlaczego miala wystawic drugi sklad? ba, oni do ostatniej minuty mogli liczyc na awans, wystraczolyby, zeby Dania wyrownala z Australią.  kto by skrytykowal Tunezję po wyjsciu z grupy, gdzie zremisowali z Danią i wygrali z Francją? nie wiem w ogole co ma narzekanie na nasz styl gry, do wystawienia drugiego skladu przez Tunezje w meczu o awans. 

Poza tym widzialem ich jeden caly mecz z Danią i bardzo fajnie grali, szczegolnie w 1.połowie (nieuznany gol dla nich po malym spalonym i kilka setek mieli) - to jest wlasnie to, ze nawet taka Tunezja lepiej od nas grala - a ze ostatecznie nie awansowala zdobywajac tyle samo punktow co my w chyba trudniejszej od nas grupie, pech, raczej malo kto zakladal przegrana Danii z Australią. Widziałem tez polowe meczu z Francja, gdzie w 1.połowie Tunezja byla nawet troche lepsza, wygrana z Francja B to tez jest cos (chocby Coman, Varane, Tchoumaeni, Camavinga), na ostatnie pol godziny wszedl Mbappe i Rabiot, potem jeszcze Griezzman i Dembele, a i tak nie wyciagneli chocby na remis. W meczu z Australia tez byli nieznacznie lepsi.

No i btw. takie gadki, ze my nie mamy kompletnie kim grac i mamy taka slaba obrone i pomoc - taka Australia wyszła z grupy, gdzie w 1 skladzie gra gosc z 2 ligi japonskiej (ktory zreszta strzelil gola dajacego zwyciestwo z Tunezja), a wiekszosc to goscie z ligi australijskiej, championship i szkockiej. Najlepszy kluby jakie reprezentuja to bramkach z Kopenhagi (rezerwowy za Grabarą) i rezerwowy pomocnik z Celticu. My mamy w miare niezlych graczy, a nie mamy zespolu. Oni z takiego syfu - wyrobnikow i biegaczy zlozyli zespol na 1/8. Dania była kompletnie bez formy, no ale rok temu to oni walczyli o finał euro z Anglią w Londynie odpadajac po dogrywce.

Godzinę temu, jack napisał:

Przecież, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, a nawaliły te najpewniejsze jego punkty, to przede wszystkim Argentyna po wygraniu 2 pierwszych meczów wystawiłaby na mecz z nami drugi skład i oblałaby zupełnie o co my tam jeszcze walczymy. Widać, że rzadko walczymy o cokolwiek na dużych turniejach skoro nie rozumiemy, że wystarczy wygrać jeden mecz a drugi fuksem zremisować by wyjść z grupy i osiągnąć sukces. 

nie, nie wystawilaby, bo przy zalozeniu ze my mielibysmy 4 punkty, a oni 6 to nie mogli, by sobie wystawic z nami drugiego skladu, bo przy porazce trafiliby na Francję w 1/8. nawet przy zalozeniu, ze my i Meksyk mamy po 3 punkty przed ostatnimi meczami, nie mogliby sobie pozwolic na wystawienie drugiego skladu i ewentualna porazke, bo wtedy by mogli nawet nie wyjsc z grupy z 6 punktami lub zajac 2 miejsce. jakiego scenariusza bys nie przyjał to Argentyna nie mogla wystawic drugiego skladu na mecz z nami, bo chcieli uniknac Francji

Własnie dlatego walczymy rzadko o cokolwiek bo jestesmy bojazliwi i co turniej poza Euro 2016 boimy sie grac w pilke. Raz na 4 mundiale to sie i fartem z grupy wyjdzie.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak już na chłodno ktoś mi powie z jakiej paki był ten karny wczoraj?

Szczesny go pacnął, ok, ale już po tym jak piłka odbiła się od głowy Messiego, czyli  faul (w dodatku lekki) już po stracie piłki. Czy może orzekli faul tego Polaka który stał obok Messiego (i może go popychał w powietrzu, nie wiem, nie przyglądałem się)?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, rw30 napisał:

tak już na chłodno ktoś mi powie z jakiej paki był ten karny wczoraj?

Szczesny go pacnął, ok, ale już po tym jak piłka odbiła się od głowy Messiego, czyli  faul (w dodatku lekki) już po stracie piłki. Czy może orzekli faul tego Polaka który stał obok Messiego (i może go popychał w powietrzu, nie wiem, nie przyglądałem się)?

trafił go to go trafił, nie ma przepisu, że po oddaniu strzału można faulować bezkarnie, poza tym to Mesjasz, tak samo jak Lewemu faule przeciwko gwiazdom są gwizdanie częściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał:

JPRD jak czytam niektóre komentarze to wydaje mi się, że Tunezja żeby zachować honor to powinna na mecz z Francją wystawić drugi skład by przypadkiem w razie awansu nie zostać uznanym za żebraka. 

Światowa, nowoczesna piłka nam ucieka, a w zasadzie odbija nam się od nóg, a my nawet nie próbujemy jej gonić.

No, ale poprzednim trenerem kadry narodowej był gość, który później dostawał wpier*** w 1 lidze. A trenował drużynę z największym budżetem. Na nowoczesny futbol trzeba odwagi, nieco czasu żeby się go nauczyć. Efekty jednak są widoczne. A Polska musi liczyć albo na Putina a potem na łaskę Messiego. Żebractwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.