Skocz do zawartości

Waszyngton Bullets 22/23


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest tu ktoś na forum kto ogląda mniej lub bardziej regularnie Wizards ale osobiście staram się "unikać" ich meczów i dzisiejszy z Raptors tylko potwierdza dlaczego.

Mecz był słaby (i żeby nie być niesprawiedliwym powiem uczciwie), że po obu stronach. Masa airballi, bezsensowych akcji, pałowania rzutów za trzy, które były kompletnie niepotrzebne itd. Beal wypadł słabo, to samo Kuzma. Porzingis jakkolwiek trzyma szyki drużyny ale powiem szczerze, że przykro ogląda się go w Waszyngtonie. Szkoda chłopa, bo swego czasu był to jeden z najciekawiej zapowiadających się centrów w lidze.

Jeżeli chodzi o Toronto to śmiało można pochwalić VanVleeta i Trenta Jr. Fred jest jednym z najbardziej niedocenionych Guardów w lidze i w praktycznie każdym meczu Raptors które oglądam udowadnia swoją wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Można już powoli zapalać znicz za ten sezon. Porzingis rozgrywał najlepszy (i najzdrowszy so far) sezon w karierze. Znakomicie wyglądali z Gaffordem w obronie, kiedy byli razem na parkiecie. Kuzma jako wolny elektron też się sprawdzał, ale psuł to wszystko ten patałach Beal, który po sezonie mam nadzieję, że zrezygnuje z klauzuli i pójdzie w cholerę. Jak widać nieudaczny duch Grunfelda dalej unosi się nad tym zespołem. Brak rozsądnego PG i jakiegoś wsparcia z ławki też dołożyły swoje. O trenerze nie chce mi się nawet pisać. To nie będzie łatwe lato dla Wizards. 

pogrzeb_kota_mp3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PorzinGOD napisał:

Można już powoli zapalać znicz za ten sezon. Porzingis rozgrywał najlepszy (i najzdrowszy so far) sezon w karierze.

 

Może się wreszcie nauczył jak należy zadbać o zdrowie. Odpowiednia dieta plus należyte przygotowanie fizyczne ze szczególnym uwzględnieniem słabych punktów ciała może pomóc w uniknięciu kontuzji. W sumie zaraz mu się kończy kontrakt i chciałby drugi taki podpisać :) co mu pomogło w zrozumieniu pewnych kwestii. Ale ja mu szczerze kibicuje bo za każdym razem gdy łapał wiatr w zagle przychodzila jakas paskudna kontuzja a talent jest niesamowity. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.