Skocz do zawartości

FB#1 (09/10)


Robinson

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co robimy z bugiem na Yahoo, który pozwala na rozegranie 2 meczy więcej na Utilu niż dozwolone 3x82?

Nie mam pewności czy w tym roku będzie jak w poprzednich latach, ale zakładam, że tak (a jak się okaże, że usunęli to tym lepiej i w ogóle nie ma tematu).

oczywiście że bez buga. mamy 8 pozycji po 82 mecze, więc rachunek jest prosty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna kolejność:

 

1. Los Galacticos (Marcinek) 32768,00

2. Maslony (Maslon) 32576,00

3. StroTeam (Stro) 31996,50

4. pedzace imadla (Lorak) 31710,00

5. La Pulga Atomica (Marzec) 31498,50

6. ParówkowiSkrytozercy (Bulek) 30286,50

7. Salva Mea (drToudi) 30088,50

8. crackersssiaki (Crackersss) 29645,00

9. Cthulhu Ninja Zombie (Robinson) 28807,00

10. +GALUNY+ (Chairles) 28645,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

 

Powiem szczerze że zasłużyłem na wygraną :)

Odrobiłem ponad 700fp w 14 dni.

Znaczną część po decyzjach które samego mnie dziwiły. Ale ostatnie 2 tygodnie sezonu to był dla mnie złoty okres - kogokolwiek nie wziąłem z FA grał dla mnie wielki mecz - Conley, Holiday, Livingston, Tolliver, R. Williams, Noah, Collison, swoje zrobił Durant. Sukces tym większy że końcówkę grałem już bez Boguta i Monty.

 

Z drugiej strony muszę szczerze przyznać że Maslon zrobił wszystko żeby ze mną przegrać - fatalne zarządzanie slotami w końcówce, fatalne wybory z FA. Odpoczynek Lebrona tez zrobił swoje.

 

Ciesze się, szkoda że nie dostane piłeczek ;]

 

PS> W 2008 wygrał Popeye, aby rok później spaść do FB#2

W 2009 wygrał Rob, tylko po to żeby w następnym roku spaść do FB#2

W 2007 wygral Mazik, który do FB#2 poleciał w 2009.

 

Żebyście się nie łudzili - ja planuje co najmniej trzy tytuły z rzędu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony muszę szczerze przyznać że Maslon zrobił wszystko żeby ze mną przegrać - fatalne zarządzanie slotami w końcówce, fatalne wybory z FA. Odpoczynek Lebrona tez zrobił swoje.

Wyjechałem na tydzień w okolicy świąt i niestety nie miałem dostępu do neta. Wtedy wszystko się posypało totalnie, Gasol ostatecznie zszedł, a ja nie mogłem zgarnąć np. Noaha, czy całej reszty galaktycznych wymiataczy. W zeszłym roku też chyba straciłem jakieś sloty przez wyjazd świąteczny, a jeszcze bliżej byłem 1 miejsca - na szczęście za rok Wielkanoc jest w czasie PO. ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.