Skocz do zawartości

FB#1 (09/10)


Robinson

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś tu żyje?

 

Początek dla mnie taki sobie, ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej. Wkopałem sie z Fordem, ale bardzo dobrze zagrali JO, West i Melo, lepiej od Paula. Słabiej Igudoala, ale dobrze ze mimo fatalnej skutecznosci i tylko 8 fpg 38 uciułał.

 

W pierwszym meczu zmartwił mnie Aldridge, zobaczymy jak dzisiaj. Cel sie nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zostawilem 65 fp Bargnaniego na benchu bo sie balem jego gry przeciwko Shaqowi/ Big Z a on ich robil jak chcial

 

Co do Aldridge`a to podlapal szybko faue a ze dobrze szło Outlawowi to i wiele grac nie musial

 

A Alowi Jeffersonowi to caly czas dolucza kontuzja, byla duza szansa ze w ogóle nie zagra w openerze, wystarczylo poczytac, w FBX wystawilem bo tam inna gra, ale tu bym sie nieco bal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG +/- FPPG DNIA

1. Marcinek 9 545,50 60,61 4,11 93,50

2. Marzec32 9 503,50 55,94 -0,31 53,50

3. Maslon 11 556,00 50,55 -0,55 45,00

4. Karol 9 436,50 48,50 1,44 60,00

5. Crackersss 11 508,00 46,18 0,43 50,50

6. drToudi 10 456,50 45,65 0,00 0,00

7. Stromile 8 362,00 45,25 0,75 50,50

8. Bulek 12 518,00 43,17 -1,67 38,17

9. Robinson 10 368,00 36,80 -2,31 16,00

10. Lorak 12 437,00 36,42 -3,08 30,25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to jak się ta moja wesoła ferajna nie połamie za mocno to nie widzę nikogo kto mógłby ze mną powalczyć w tym roku ;]

 

pewnym problemem jest na razie to że mam tylko 6 ludzi do grania, bo reszta nie przystaje do FB, ew. ma trenera debila (Randolph ;)), ale myślę że powrót J-Richa który w tym roku wraca do formy z GSW i lepsza gra Boguta załatwią sprawę.

 

wczoraj miałem brać Jenningsa, ale stwierdziłem że Tyrusa mi szkoda, a Hibbert dostanie jeszcze jedną szansę - dziś stwierdzam że jestem głupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny start sezonu. Dziś 462 fp, a na benchu było jeszcze 70 Feltona i 67,5 Millsapa. Właściwie mam w tej chwili 10 zawodników, których spokojnie mogę regularnie używać, a za jakiś czas dojdzie jeszcze Blake. Dziś Gil kontra NJN i LeBron vs Bobki, więc powinno być wyśmienicie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez najblizsze dni tabelki niestety nie będzie...

 

Co do mnie to po drafcie byłem zadowolony, rzeczywistosc okazała sie brutalna. Chyba jednak lepiej brac weteranow typu nash niz takich, z których teoretycznie cos moze byc a tak de facto to niewiele z tego wynika (villanueva, thornton). Za mało mi było zartu ze strony forda, wiec mam żart ze strony villanuevy. A to co robi Aldridge to juz kabaret, ciekawe czy dzis tez mi go zapoda...

 

A Turkoglu to przy Boshu pełni role role-playera. Wszystkie piłki ida do niego, pozostali sie w zasadzie tylko patrzą.

Czy w Kanadzie zapomnieli czy nie wiedzą jak grał w Orlando?

 

Chciałem podium, tymczasem moge zlecieć. Na całe szczescie głownym rywalom tez niespecjalnie poszło, m.in.,

crackowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.