Skocz do zawartości

Dyskusja o szczęściu


Pablo81

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Sewer napisał:

Nie :)

To git.

49 minut temu, Sewer napisał:

Może Ty nie widzisz różnicy między noszeniem koszulki Celtics czy ulubionego zespołu a kupowaniem koszulki tylko dlatego że ma wywalony napis HUGO BOSS (czy jest ładna czy nie, byle krzyczała że jest firmowa) ale ja widzę.Z tym że to tylko moje zdanie i nie spędza mi to snu z powiek na prawdę każdy nosi co chce :) 

Widzę różnicę, tylko moda na czapki klubowe też miała swój czas (ja zasadniczo mam w to wywalone, mnie się podobają, innym nie muszą) a sama moda zmienia się szybko.

Swoją drogą zakładam, że jakaś połowa może nawet więcej osób, które takowe ciuchy nosi nie ma w ogóle pojęcia co, jaką drużyną jest, gdzie oraz kto tam gra i generalnie nosi, bo logo fajne albo bo jest lans/hype.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pepis21 napisał:

Ja mam wojskowy pasek za jakieś 5 zł n zlocie kupiony i w życiu lepszego nie miałem. Dupsko temu dzieciakowi by przetrzepał lepiej niż ten jego za ponad tysiaka. Strach pomyśleć jaki banan z niego wyrośnie na starość.

Banan bananem, ale jak chłopak będzie przebywał w otoczeniu innych takich to zapewne będzie dobrze zarabiał, bo zakręci się wokół firm/biznesów takichże ludzi, którzy są dobrze ubrani, ergo będąc w bogatym otoczeniu zwiększasz prawdopodobieństwo, że bogaty zostaniesz:) Ja np. nie znam żadnej z marki, które ten dzieciak nosi na sobie i pomyślałbym, że to zwykłe ciuchy z targu. Notabeneprzypomina mi to modę z późnych lat 90-tych/początki pierwszej dekady XXI wieku.
 

Jedno co mnie dziwi, to chłopak się chwali , że kupił parę z tych rzeczy na przecenach, no trochę wstyd xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2022 o 12:00, ignazz napisał:

W jaki sposób ( bez rękoczynów ) gość w jednorazowych gaciach z pepco może usadzić gościa w markowym ciuchu tez nie do końca wiem. Pewnie jest większym kozakiem w internecie. 

W prosty sposób, charyzmą. 

W dniu 12.10.2022 o 12:00, ignazz napisał:

jestem po świetnym śniadaniu w Poznaniu w przepięknej kamienicy gdzie u góry są biura na wynajem.  Aż się pod nosem uśmiałem jak weszła grupka ludzi młodych uśmiechniętych ale i mega Markowo ubranych. 

Ale to Ty oceniasz, że biedna osoba nie może się lepiej bawić od Ciebie na wakacjach. 

 

W dniu 12.10.2022 o 12:00, ignazz napisał:

w średniowieczu widzę byś pierwszy rzucał kamieniami i krzyczał czarownica w swojej wiosce gdy na horyzoncie pojawiła się osoba inna od twojego wyjątkowo wąskiego światopoglądu.  

Raczej Ty, to Ty piszesz mega uwłaczające dla kobiet posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jeżdżę na wakacje z przypadkowymi dziewczynami i analizuje TU NA FORUM KOSZYKARSKIM czy pójdą do łóżka za to czy zapłaciłem za wakacje , czy dlatego ze ona jest brzydka ale TO ONA zapłaci nawet za Malediwy czy obrazę w inny sposób dziewczyny które złapałem przez tinder. Weź się Rappar zastanów jaka jest tu twoja twórczość i kto tu obraza kobiety. Ja przez sam fakt niechodzenia na boki pokazuje jak szanuje Kobiety. Ty tymczasem tu w bardzo bezpłciowy sposób robisz rozkminy na temat tanich podrywow i ich skuteczności. 
wez sobie twój stetoskop, zdezynfekuj go dokładnie i zapodaj głęboko. 
Uwlaczasz kobietom od jakiegoś czasu dosyć regularnie poprzez opis tych twoich randek. 

A pamietam ze kiedyś takich wpisów nie robiłeś. Zaszkodził nadmiar € z dodatków covidowych?

Serio od jakiegoś czasu robisz wysryw na kobiety które spotykałes i które z jakiegoś powodu podobno Ty odrzuciłeś. 

Równocześnie bardzo mocno spłycając relacje a raczej ich opis tu na forum. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu przypadkach zgadzacie się i popieranie z @fluber ale nie wierze aby dosyć konserwatywny i zdystansowany do hedonistycznych zabaw F popierał twoje wpisy o Kobietach. 

Teraz, RappaR napisał:

Mocny pojazd jak na kogoś, kto pisze, że kobieta wybrała go, by nie żyć w biedzie :)

Nigdy tak nie napisałem. 

Nie znasz mojego związku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

No to się odnosiło do waszej krytyki randomowej dziewczyny która wysmiewliscie ze patrzy na metki 

Ja nie wyśmiewałem, bo ja właśnie pisałem, że kobiety mało obchodzą metki, ale to od dawna wiadomo, że czytanie ze zrozumieniem Ciebie przerasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu obrażanie kobiet nie wiem … a teraz weź swoje wpisy przeanalizuj 

Teraz, RappaR napisał:

Ja nie wyśmiewałem, bo ja właśnie pisałem, że kobiety mało obchodzą metki, ale to od dawna wiadomo, że czytanie ze zrozumieniem Ciebie przerasta

Przecież jest mnóstwo tego typu kobiet których nie oceniam. Nawet może się to wiązać z tym chłopakiem 11 letnim który wymienia ceny ciuchów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.