Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.05.2024 o 10:30, RappaR napisał(a):

To jak wyjątkowe jest to forum niech świadczy fakt, że boks i MMA są w Polsce dużo bardziej popularne od NBA, a jak szukałem, wszystkie fora o sportach walki są od dawna martwe

To źle szukałeś. Wpisz sobie w Google "Forum Cohones" i będziesz miał żywe forum o MMA, które jest ze strony mmarocks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Obok mnie (niestety) są dwie budowy osiedli 

Na jednym dominują Ukraińcy, na drugim większość o ile nie wszyscy to Polacy 

100m za moim domem jest żabka 

Odwiedzana po równo przez obie ekipy, zresztą i jednych i drugich upominałem żeby nie rzucali mi pod płot w krzaki butelek/puszek. Niektórzy (za rękę nie złapałem więc nie wiem kto) nawet mi do ogródka wrzucili bo działka jest na rogu i jak piją to mogą zza winkla obczajac czy kierownik nie idzie 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2024 o 10:30, RappaR napisał(a):

To jak wyjątkowe jest to forum niech świadczy fakt, że boks i MMA są w Polsce dużo bardziej popularne od NBA, a jak szukałem, wszystkie fora o sportach walki są od dawna martwe

Tak z ciekawości obczaiłem sobie ranking największych forów sprzed kilkunastu lat (który gdzieś tam miałem zapisany na kompie).

Z tego co widzę to nadal działają między innymi Forumowisko, Elektroda, PClab, forum PHP, wiara.pl, forum fanów Subaru, forum sympatyków Mazdy, forum o kotach i forum o latach 80-tych. Działają w takim sensie, że są tam jakieś posty z maja/czerwca obecnego roku. 

Zniknęło z serwerów między innymi forum o ginekologii, forum o tunningu, forum seriale.pl, dwa największe fora o piłce nożnej (pilka.pl i pilkanozna.pl), Gimbla (jakieś forum kobiece), imperium-sportu, forum cd-action, forum fanów Sapkowskiego, forum Oaza (forum dla turbokatoli), forum fanów Renault Clio no i oczywiście e-basket (który w rankingu miał 19 miejsce). 

Ogólnie to dramat, ale szczerze mówiąc myślałem, że będzie jeszcze gorzej. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

To forum też przy życiu trzymają głównie roczniki 90 i niżej 

Jak umrzemy to i forum umrze 

Ja mam przekonanie graniczące z pewnością, że forum żyje dzięki dramatycznym odejściom i powrotom @flubera .  Jak Ciemnogrodzka przestała płacić tej mendzie za trolling forum zaczęło umierać, @Reikai na kolanach wybłagał powrót trolla -forum odżyło, skończyła się kasa z okupu za powrót, znowu zaczyna się agonia., Tak że jednym wyjściem jest zrzutka na fiutka , albo ustalenie stałej składki w formie abonamentu dla każdego forumowicza- jeden tydzień żeby @fluber wrócił, a drugi żeby wypierdalał i tak na zmianę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Życie_to_mem napisał(a):

Tak z ciekawości obczaiłem sobie ranking największych forów sprzed kilkunastu lat (który gdzieś tam miałem zapisany na kompie).

A mozesz wrzucic caly ranking?

Caly czas mnie przeraza jaka jest przepasc miedzy uzytecznoscia social mediow [gdzie szukanie czegos starszego niz tydzien to koszmar], a forum [gdzie po prostu klikasz 120 stron wczesniej i jestes w dyskusji z 2021 gdzie ktos poruszyl/rozwiazal zagadnienie ktore Ciebie nurtuje akurat dzisiaj].

14 godzin temu, Życie_to_mem napisał(a):

Z tego co widzę to nadal działają między innymi Forumowisko, Elektroda, PClab, forum PHP, wiara.pl, forum fanów Subaru, forum sympatyków Mazdy, forum o kotach i forum o latach 80-tych. Działają w takim sensie, że są tam jakieś posty z maja/czerwca obecnego roku. 

 [...]

Ogólnie to dramat, ale szczerze mówiąc myślałem, że będzie jeszcze gorzej. 😉

Dla mnie niedawno wielkim odkryciem bylo trafienie na https://www.skyscrapercity.com/forums/

Pomimo iz strona jest miedzynarodowa i niby tylko o wiezowcach to najbardziej popularne subforum jest nasze krajowe...
bo zostalo rozszerzone wlasciwie na caly rynek mieszkaniowy i transport publiczny 😉

Przy tej okazji jakie znacie inne wciaz bardzo aktywne forum?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.