Skocz do zawartości

Trade Giddey - Lonzo


tangiers

PHX - UTA  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jestes za przyjęciem pogrubionego tradu?



Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu zawiązania Zespołu Mentorskiego zajęliśmy się tradem na linii Utah - Phoenix. W ocenie Zespołu wymiana była niekorzystna dla Phoenix. Trade pierwotnie wyglądał następująco: 

UTA - PHX

Uta in: Josh Giddey + Bogdan Bogdanovic + 1st PHX 23 (top14 protected) -> 1st PHX 24 (top8 protected) -> 2nd PHX 24

Uta out: Lonzo Ball + 2nd NOP/UTA better 25

Phx in:  Lonzo Ball + 2nd NOP/UTA better 25

Phx out: Josh Giddey + Bogdan Bogdanovic + 1st PHX 23 (top14 protected) -> 1st PHX 24 (top8 protected) -> 2nd PHX 24

Po rozmowie z @Szulim @Eryko ustalono, iż obie Strony dalej silnie dążą do realizacji wymiany.  Próby osiągnięcia konsensusu i satysfakcjonującej zarówno zespół monitoringu, jak i obie strony dealu modyfikacji wymiany nie powiodły się. 

Ostateczna propozycja 1 ze Stron wyglada nastapujaco:

Giddey + Bogdan za Lonzo + 2nd NYK 25 + 1st CHA 23 (top10 protected) -> 24 (top4) -> 25 (top1) -> 26 unprotected

Zespol Mentorski niejednogłośnie odrzucił powyższą propozycję. W związku z tym, iż Zespół został powołany po ogłoszeniu wymiany, na wniosek jednej ze Stron chcielibyśmy powyższą propozycję (pogrubioną) poddac pod głosowanie. 

Prosilbym w temacie tylko o merytoryczne posty, a nie argumenty ad personam, ktore byly zauwazalne przy pierowotnej wymianie.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie oczywiscie glos na nie.

rynkow wartosc bogdanovicia jest zblizona do lonzo.

giddey po zeszlym sezonie to wartosc top picku (w dealu mamy zastrzezony o niewiadomej wartosci)

razaca dysproporcja w transferze

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ode mnie oczywiscie glos na nie.

rynkow wartosc bogdanovicia jest zblizona do lonzo.

giddey po zeszlym sezonie to wartosc top picku 

razaca dysproporcja w transferze

Kazdy gm ma swoj pomysl na budowanie teamu wiec skoro sie dogadali to ja nie widze problemu. Jakby poddac glosowaniu moj trejd z ignazzem to tez moze by nie przeszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ode mnie oczywiscie glos na nie.

rynkow wartosc bogdanovicia jest zblizona do lonzo.

giddey po zeszlym sezonie to wartosc top picku 

razaca dysproporcja w transferze

Tylko, że ten pick Charlotte może być top pickiem (nie musi oczywiście). 

@fluber pewnie obroni w tym sezonie pick, ale czy w rok zbuduje zespół na PO? Możliwe,ale nie jest to pewne. Jeżeli będzie tankować z kolei to jest też możliwe, że ten pick wypadnie poza top4.

Oczywiście nie jest to top pick,ale jakieś szanse na to ma. Nie umniejszam @fluber,ale jakieś szanse są.

Ja bym nie chciał drugi raz blokować @Eryko trade, zwłaszcza jak strasznie się wygłupialiśmy blokując wtedy jego deal gdzie sprzedawał spadającego Nurkica przed podwyżką na młodego Bama przed eksplozja talentu i jeszcze jakiś pick.

Wydaje mi się, że teraz nie ma racji,ale to tylko opinia, która nie musi się spełnić. Najchętniej po prostu wykorzystał bym mój pomysł i dał szansę innym na przebicie tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym ruchem GM Suns chyba też planuje po cichu lekki tank zrobić pod przyszły draft. Giddey i Bogdan out, czyli bardzo ważni gracze. Przychodzi Lonzo, ale też do końca nie wiadomo jak ze zdrowiem. Jaren kontuzjowany, Tobias, Dinwiddie, Crowder, Theis na blocku. Chyba leciutki reset się szykuje w Arizonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Tym ruchem GM Suns chyba też planuje po cichu lekki tank zrobić pod przyszły draft. Giddey i Bogdan out, czyli bardzo ważni gracze. Przychodzi Lonzo, ale też do końca nie wiadomo jak ze zdrowiem. Jaren kontuzjowany, Tobias, Dinwiddie, Crowder, Theis na blocku. Chyba leciutki reset się szykuje w Arizonie. 

Problem jest taki, że wątpię żeby celem Suns był tank. Szczególnie, że wcześniej Eryko o tym nie wspomniał. Wymiana oczywiście bliższa do zaakceptowania niż poprzednio ale wciąż to według mnie za mało za Giddeya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Problem jest taki, że wątpię żeby celem Suns był tank. Szczególnie, że wcześniej Eryko o tym nie wspomniał. Wymiana oczywiście bliższa do zaakceptowania niż poprzednio ale wciąż to według mnie za mało za Giddeya.

Tak, tylko Suns mają top 14 protected. Im trzymanie połamańców na ławce mocno przysłuży na przyszły rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pick Hornets którzy będą szorowali dno przez x lat powinien być unprotected by ten deal był zupełnie wyrównany, w tej formie Szulim dalej rucha, ale zdecydowanie mniej niż w pierwszej wersji dealu która pokazywała jakie dzbany decydują w radzie o dealach 

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Tym ruchem GM Suns chyba też planuje po cichu lekki tank zrobić pod przyszły draft. Giddey i Bogdan out, czyli bardzo ważni gracze. Przychodzi Lonzo, ale też do końca nie wiadomo jak ze zdrowiem. Jaren kontuzjowany, Tobias, Dinwiddie, Crowder, Theis na blocku. Chyba leciutki reset się szykuje w Arizonie. 

głupota całkowita,

sa assety by atakować po coś więcej, a nie rozpierdalac zespół który rzekomo pokonał Minnesote 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.