Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

@kahR mi podebrał Ike "Hektor" Diogu i bogowie simki srogo go pokarali na campach :)

Na szczęście w zasadzie pioniera, nie ma, że to musi być 10 lat z rzędu, więc jeszcze jest szansa na powrót klubowej legendy.

Ja go tylko dla Ciebie zabezpieczyłem. Oddawaj cyferki to oddam Ike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Houston Rockets

 

Wynik sportowy - po kolejnym tragicznym początku i ujemnym bilansie po pierwszych 10 meczach udało się zakwalifikować do PO z przewagą parkietu jedynie w pierwszej rundzie. Patrząc na wyniki z RSu i bilans 0-4 z JAZZ zapowiadał się chyba na najgorszy możliwy dla Rockets matchup, ale to tyle jeżeli chodzi o suche fakty. Przeciwnikow udało się zatrzymać w każdym z 4 meczów i Chris Webber który nie miał może pewnego miejsca w S5 podczas RS pokazał że potrafi bronić przeciwnika na najwyższym poziomie. Szybkie 4-0 nie pokazuje tego że były to 4 bardzo zacięte mecze, gdzie potrafiliśmy koniec końców wygrać.

Druga runda przyniosła nam wielkie derby Texasu!!! Może gdybym zdecydował się szybciej na zmianę na pozycji C to wynik końcowy mógłby być z gołą inny, Carlos Boozer dał tej ekipie nadzieję że można pokonać przyszłego Mistrza i wraz z ROLO, Butlerem oraz Robinsonem doprowadzili do emocjonującego G7 w którym niestety polegliśmy.

 

Transfery - tutaj niestety trzeba przyznać że dałem ciała po całości....najpierw niepotrzebny deal wychowanka Johna Walla do Spurs w zamian za najdroższego rezerwowego Grega Odena oraz młodego Kembe Walkera a następnie pozyskanie pięknego Richarda w zamian za młodego Mirotica oraz Aminu, wymiana wydawała się sportowo bronić lecz kontrakt pięknego wymusił dalszy jego transfer do Dallas aby móc zmieścić przedłużenie Robinsona oraz przyszłej legenty Rockets oraz Magic, Chrisa Webbera.

 

Plany na ten sezon? Maksymalnie dwie wymiany które będą miały na celu poprawę składu oraz jak najbardziej zamazanie tragicznych wymian jakie nastąpiły w poprzednim sezonie. Sportowo? Cel na RS to HCA oraz 60W a w PO oczywiście walka o kolejne mistrzostwo i opcje aby Chris Webber mógł zakończyć swoją wspaniała karierę założeniem już 3 w karierze pierścienia!!!♥️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.