Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowanie campów i FA Dumnych SuperSonics:

Udało się na FA utrzymać wszystkich graczy rotacji, czyli.. CJ Watsona + w 1 etapie podpisał ze mną Ed Davis, na którego bardzo liczę - brakowało mi od czasów Zazy Pachuli gracza pf/c z ławki i Davis mam nadzieję będzie tu idealnym backupem dla dwójki Brook/Bynum. Żal mi straty Tylera Zellera, ale.. kobiety są bezwzględne.. :( - to mógł być przyszłościowo nawet gracz s5 moich Seattle - boli tym bardziej, że campy miał bardzo udane. To trochę na fair, że jak się nie da 5mln$ to nie ma jak utrzymać swojego 2nd roundera jak ktoś ma cap space.. W rl drużyny nie mają z tym problemu - warto poszukać tu jakiegoś salomonowego rozwiązania. Po fatalnych campach łatwiej za to pogodziłem się ze strata Jordana Crawforda. PsychoT podobnie jak dwaj powyżsi nie miałby w tym sezonie zbyt wielu minut (chcę stawiać na Davisa i Beasleya), ale miał całkiem ok campy, choć stracił nieco w DReb. Do Seattle też wrócił po sezonie rozłąki Dexter Pittman, ale SlaKB widocznie dawał mu jakieś ochłapy na pf i simka z niego zrobiła pf czego Julek nie chciał wyprostować i zepsuł mi celowo drugiego gracza po Anthony Morrowie.. :( W tych skillach, które powinien poprawić - pogorszył, a te niepotrzebne dla centra poprawił.. 

Same campy nie rozpieszczały, aż doszedłem sprawdzając do Brooka Lopeza, gdzie aż byłem w szoku. Oczywiście kluczowe DReb mu się nie zmieniło, ale przy tym jego niespodziewanym +31 cieszy zwłaszcza +8 w blokach, bo tu było słabawo.  Poprawił się w większości skilli, choć stracił aż 7 potencjału, ale w sumie pkt. przekroczył magiczny 1000 i jestem podbudowany jego poprawą. Może to jednak on będzie liderem a nie Goran? - sezon pokaże. Sam Dragic tylko +3 ale tak naprawde to są kosmetyczne zmiany - poprawił skille defensywne, znów  mu się nieco pogorszył Passing i niestety tez Handling, poprawił 3P - gdzie tu juz i tak jest świetny, ale szkoda ujemnego JumpShot i Jumping. Bardzo liczyłem też na dobre campy trójki - Davis, Flynn i Beasley i tu się nie rozczarowałem. +14 Davisa, gdzie poprawił defensywne skille o które mi chodziło - nikt nie dawał mu większych szans pograć przez te 4 dotychczasowe sezony, zatem obaczymy jak jego exel przełoży się na grę. Z Beasleyam zrobiłem sezon temu błąd nie zmieniając mu pozycji na sf, która jest dla niego naturalniejsza i tu również jest fajne profilowanie pozycji gracza. Flynn niby -1 ale JumpShot, 3P i Handling na którym mi zależało na plus, ale spadł ze 100 na 95 Passingu - co jednak nie powinno go jakoś osłabić. Liczę na jego lepszy rzut i nieco mniej strat. Te sille defensywne, gdzie tam sie nieco pogorszył akurat nie są zbyt kluczowe. Największym rozczarowaniem były minusowe campy Bynuma - i to z pewnością zaboli. -19 brrrr.. pogorszył sporo istotnych skilli łącznie ze zbiórką, DriveD, czy nawet -1 blok.Lekkiego zjazdu JRicha się spodziewałem, ale miał tak dobre wszechstronne skille, że te jego ujemne campy tylko tak źle wyglądają w tabelce, a tak naprawdę swoje cały czas będzie robił. McGradyego zjazdu ciąg dalszy niestety.. Liczyłem na to, że wyhamuje, ale po tym jak potencjał spadł mu o dalsze 6 na 33 uważam, że nie dokończy tego kontraktu u mnie i szybciej przejdzie na emeryturę. CJ Watson poprawił skille defensywne, a McGruder bardzo solidnie trójkę, choć w sumie wyszedł na 0. 

Ogólnie campy uważam za udane (kluczowa jest poprawa Lopeza i ok rozkładanie się skilli młodych graczy rotacji). Problemy  z ustawieniem rotacji w poprzednim sezonie miały u mnie naturalnie kluczowy wpływ na takie a nie inne decyzje na FA i czekamy na start sezonu, bym mógł to teraz sprawdzić w praktyce. Liczymy na sezon 50W, mistrzostwo Dywizji i z duetem Dragic/Lopez walczymy naturalnie o Finał. 💪

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

A ten pliczek z podziałami na pozycje fajowy?

właśnie, i @julekstep kiedy w ogole pliczek skomasowany itd itp 

"nie dokończy tego kontraktu u mnie i szybciej przejdzie na emeryturę" @Alonzo tak myślisz czy masz taka wielką nadzieję 😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

"nie dokończy tego kontraktu u mnie i szybciej przejdzie na emeryturę" @Alonzo tak myślisz czy masz taka wielką nadzieję 😋

.. nadzieje :P ale po tym jak Iverson i ktoś tam jeszcze mając ważne kontrakty zakończyli kariery i po tym jak widzę od podpisania tego kontraktu McGrady leci w skillach na łeb na szyję, to jest to całkiem prawdopodobne.  

Teraz, Koelner napisał:

no co Ty, i tak nie ma szans na misia to odpuści 

Julek jak zawsze bohatersko walczy o oklep od Finalisty z tej lepszej Konferencji :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

jeszcze te zjebabe waiversy

W Dumnych SuperSonics skład domknięty!

#kulturaorganizacji :P 

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Jeżeli się ostanie do Twojej kolejki 😉

Ersan tradycyjnie -16 na campach 💪

1 minutę temu, Koelner napisał:

racja, przeważnie odpada w finale konferencji wschodniej :P

Nie ten Finał miałem na my myśli, ale racja musi jeszcze musi jeszcze przez ten wschodni Finał Pocieszenia przebrnąć. 🤣

@Roger - odnośnie kalendarza - witamy w Konferencji Zachodniej! 🥳

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roger napisał:

Zachód zyskał wreszcie jakąś mocną ekipę ;)

Campy jak to campy w Mavs od '45, więc na minusie, ale w ogóle bez znaczenia dla ogólnego obrazu sytuacji.

s5: Blake, Hughes, Jefferson, Smith i Boban.

Będzie 🧙‍♂️ i 🤣 w jednym.

ale przynajmniej w kwestii rj to na campy nie mozesz narzekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.