Skocz do zawartości

EuroBasket 2022


Wyparlo

EuroBasket 2022  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra EuroBasket 2022?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2022 o 21:18

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ptak napisał:

Jestem ciekaw oglądalności dzisiejszego meczu.

podobno mecz z Słowenią oglądało w szczytowym momencie ponad milion ludzi. Dziś skoro będzie to dostępne na TVP1 to mogą być zajebiste liczby.

 

22 minuty temu, Suns Fever napisał:

Cześć. Czy dzisiejszy mecz można dziś na necie gdzieś obejrzeć - może być opcja płatna - z odtworzenia ze strony gdzie nie będę znał wyniku ?

na stronie TVP Sport są darmowe transmisje. Trzeba tylko obejrzeć parę reklam na początku transmisji a potem oglądasz w HD bez przycinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mikrofalowka napisał:

podobno mecz z Słowenią oglądało w szczytowym momencie ponad milion ludzi. Dziś skoro będzie to dostępne na TVP1 to mogą być zajebiste liczby.

 

na stronie TVP Sport są darmowe transmisje. Trzeba tylko obejrzeć parę reklam na początku transmisji a potem oglądasz w HD bez przycinek.

Tak, na tvp sport są transmisje live, ale mi zależy obejrzeć to w nocy nie znanąc wyniku z odtworzenia, bo wcześniej nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Suns Fever napisał:

Tak, na tvp sport są transmisje live, ale mi zależy obejrzeć to w nocy nie znanąc wyniku z odtworzenia, bo wcześniej nie dam rady.

https://sport.tvp.pl/retransmisje

Z tego co widzę to nie ma spojlerów na tej podstronie. Myślę, że tu możesz śmiało szukać retransmisji, ale nie jestem w stanie ci powiedzieć po jakim czasie po zakończonym meczu wrzucają tam retransmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

to jakie predykcje na dziś, Gobert na pickach będzie wymiatał i po zawodach?

Po mojemu to on tam żyje jako "śmieciarz" i głównie sobie dobija albo trafia z naprawdę już mega łatwych sytuacji. Mega tam im zaskoczył 33-letni Thomas Heurtel i on dla mnie gra o wiele lepszy turniej, niż Fournier. A w innych latach jeszcze przy De Colo/Parkerze to Thomas był w tyle i nie stanowił żadnej ważnej postaci w kadrze. Heurtel trafia na 46% za 3 i robi 7,3 asyst na mecz - on zarządza praktycznie całą Francją - kto będzie rzucał, tempem i decydującymi akcjami. Fournier natomiast jeszcze jest dziurą w defensywie i Polska powinna dziś ciągle go szukać i grać z nim w ataku, żeby wrzucić na faule.

Dla mnie krzywdę nam może dziś robić Yabusele z pozycji czwórki, bo jest o wiele bardziej fizyczny/silny od Cela/Zyskowskiego i powinien ich tam mocno mielić pod koszem, bo oni do siłaczy nie należą i myślę, że gracz tego typu będzie im pasować najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że powie "Poirer przeleciał Cela". ale nie powiedział :( 

btw łabędź to się czasem przejęzyczy, ale ogólnie czuje koszykówkę te głupie 10^6 x lepiej niż Sobczyński. Jest (byłym?) sędzią, więc to żadna w sumie niespodzianka.

P.S. o chooj, zobaczcie to:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Łabędź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurewsko nasi boją się wysokich Francji a jak jest tleniony Rudy to mają sraczkę  

Wyszli niestety przestraszeni a kilka stopów Francuzów tylko ten lęk pogłębił 

Nie bardzo wiadomo jak ustawiać akcję w środku kiedy stoi jak słup soli Gobert 

Brak def 3s to dla niego zabawienie

Francja bardzo dobrze trapuje i broni wysokich zasłon na łuku 

Słabo to widzę 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.