Skocz do zawartości

EBL 2022/2023


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reikai napisał:

Szewczyk poszedl pod dach.

Mam straszny zgryz z tym, tzn niby wyniki ma, gral tu tyle co Pluta, mistrzostwo vs Torun to w duzej mierze jego zasluga, ale jakos mi nie pasuje ze role player past prime jest pod dachem, zwlaszcza ze mial troche za uszami jesli chodzi o sprawy pozaboiskowe, ktore srednio pokazywaly przywiazanie do klubu.

Mistrzostwa ma, chciał zakończyć karierę we Włocławku, kibice go szanują -> nie widzę problemu. Kolejny Łączka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

Tak to on.

Szkoda wielka, może go nie znałem osobiście ale dobrą robotę robił z tymi aukcjami, dużo pomagał dzieciakom i nie tylko. Teraz czytam, że miał być u Chanasa w weekend aby opowiedzieć o swojej działalności. Niech mu ziemia lekką będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

Szewczyk poszedl pod dach.

Mam straszny zgryz z tym, tzn niby wyniki ma, gral tu tyle co Pluta, mistrzostwo vs Torun to w duzej mierze jego zasluga, ale jakos mi nie pasuje ze role player past prime jest pod dachem, zwlaszcza ze mial troche za uszami jesli chodzi o sprawy pozaboiskowe, ktore srednio pokazywaly przywiazanie do klubu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2022 o 00:12, LAF napisał:

Co do Szewczyka to Ja nie wiem z jakiej paki ma być zastrzeżony. Przypominam, że Anwil chciał go na cały a ten jak powiedział kwotę to Frasunkiewicz spadł z krzesła i dlatego tylko trzy miesiące. Serio ? Ja rozumiem podziękowania na koniec i to wszystko a nie wywieszania koszulki pod kopułę.

potwierdzam - w dodatku nie przychodził na treningi/spóźniał się i olewał grę w tym roku. patrząc nawet na jego formę fizyczną szkoda, że zamiast być weteranem który daje przykład zawodnikom to tak postępował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2022 o 07:27, LAF napisał:

Anwil czeka trudna przeprawa w Rumuni. Biorąc pod uwagę , że za dwa dni jest mecz ligowy to sprawia , że trzeba dobrze rozłożyć siły. Wygrana umożliwiłaby by start 2-0 i przybliżyła do 1/8 natomiast jeżeli Anwil przegra to bilans 1-1 to jeszcze nic straconego. 

Jakoś poszło i Bostic się obudził. Patrząc na formę Trefla i Stali ( oczywiście też Legii ) oraz dojście centra widzisz finał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, LAF napisał:

@Koelner czy to prawda , że Bostic dostał zielone świtało aby znalazł sobie inny zespół ? 
 

oraz 

Czy Frasunkiewicz dostał ultimatum , że musi zrobić 2-0 inaczej będzie pogawędka ?

napalony jest na puchary bo w umówie ma że jak wyjdzie z grupy to ma przedłużenie z automatu a Bostic ma drogę wolna od listopada tylko nikt nie chce przejąć jego kontraktu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 00:02, LAF napisał:

Bostic out

Na razie odsunięty, ciekawe czy się uda rozwiązać umowę, swoją drogą Moore jakiś uraz nogi ma i Wasiek pisał wczoraj iż się dłuższa przerwa może szykować, więc rychło w czas ten Bostic xD. W ogóle cała jego umowa zważywszy na wiek + powrót po kontuzji to od początku był żart (mogła się np przedłużać w momencie zdobycia medalu a nie osiągnięcia play-offów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.