Skocz do zawartości

EBL 2022/2023


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Reikai napisał:

Niby tak ale jakby dostosowali się do przepisów o Polakach to może nie głupi. Klub z wysokim budżetem i już jakaś baza kibiców z Ukraińców plus nadrobienie braków kibiców na meczach PLK.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Szczecin liderem ???

@LeweBiodroSmoka

nie śledzę w ogóle EBL, wstyd nie wstyd, nawet nie wiedziałem 

mam za to ziomka hardfana Spójni, który chodzi z ojcem na każdy mecz, stąd wiem, że zainteresowanie w regionie jest spore, choć fanbaza Wilków wciąż się buduje od podstaw, bo to młody klub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie śledzę w ogóle EBL, wstyd nie wstyd, nawet nie wiedziałem 

mam za to ziomka hardfana Spójni, który chodzi z ojcem na każdy mecz, stąd wiem, że zainteresowanie w regionie jest spore, choć fanbaza Wilków wciąż się buduje od podstaw, bo to młody klub

w tym roku mają bardzo fajny zespół i sprawdza się Miloszewski -> jeden z najskromniejszych a zarazem najinteligentniejszych trenerów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

A ile drużyn spada ? Jedna czy dwie ?

Jedna

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

choć fanbaza Wilków wciąż się buduje od podstaw, bo to młody klub

No na Wilki można było kupić najtańsze bilety a iść usiąść w droższych miejscach, bo na trybunach takie pustki były. Teraz słyszę iż niby frekwencja jest dużo lepsza i ta cała Wataha wróciła do życia (chyba mają zgodę z Kotwicą Kołobrzeg, ponieważ bywają na ich meczach czasem). Być może to jest w końcu ten sezon kiedy Królowi zaczną się Wilki spłacać (w przenośni nie dosłownie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi o Courtneya Fortsona, który ma 9,3 ast/mecz (choć i 4,4 strat) ale nie tylko, gdyż ma też 17,2 pkt/mecz oraz 4,7zb/mecz przy 1.78m wzrostu. Koleś jest generalnie świetny jak na nasze warunki i pewno w przyszłym sezonie już pójdzie gdzieś w lepszej lidze grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LAF napisał:

Ostatni raz Anwil grał w półfinale europejskiego pucharu gdy na boisku biegał Ed O'Bannon ( jego siostrzeniec uczestniczy w obecnym MM ) czy przepłacony Koul a mierzyliśmy się z Pamesą Walencją. Puchar ten był naszpikowanymi mocnymi zespołami (obecnie pewnie poziom Euroligi) i odpadliśmy. Teraz jest inaczej mimo , że dalej to puchar spod znaku FIBA to jednak mierzą się europejskie średniaki i do Włocławka zawita (znowu) drużyna z Finlandii.

Jesteśmy faworytem tego starcia i mam nadzieję, że ten dwu mecz to nie będzie koniec pięknej przygody w europejskich pucharach. Kluczowe do zwycięstwa będzie utrzymanie formy przez Malika oraz to, że stawi się najlepszy strzelec zespołu czyli PG IV. Fajnie było by jechać do Finlandii z 10 punktową zaliczką choć nawet minimalne zwycięstwo będzie na plus. Na ostatniej konferencji Frasunkiewicz mówił, że zespól już w połowie meczu z MKS był głową w półfinale FEC i zagrał zachowawczo aby nie odsłaniać wszystkich zagrywek przygotowanych na Finów.

3/4 fanbase ( w 1/4 znajduję się @Reikai ) marzy o zdobyciu tego pucharu czy tak się stanie ? Nie wiadomo , ale to pierwszy mecz, który przybliży zespół do tego celu.

Poczytaj brzytwę czy media społecznościowe, każdy ma wylane na ten puchar,  nikt o tym nie dyskutuje, więcej mówi się o tym że zastał wygrał z treflem i jest lipa w kontekście PO, bo muszą wygrywać wszystko i liczyć na porażki innych, takze raczej proporcje są odwrotne 

Fajnie jak wygrają, ale jak mają wygrać i nie wejść do PO to włocławski kibic ma to w dupie i bardziej martwi sie tym, ze przez wejscie do finalu Frasunkiewicz dostanie przedluzenie kontraktu, nawet jesli do PO nie wejdzie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.