Skocz do zawartości

Detroit Pistons 22/23


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ewentualnych  wyborów Pistons po loterii to wiadomo kto z nr 1, ale z nr 2 już nie jest taki pewny Henderson. Widzę, że czasem do nas jako możliwy pick 2 stawiany jest Miller z uwagi na to, że  DET bardziej potrzebuje kogoś na SF. Z jeśli będzie pick 4 lub 5 to w obu przypadkach przypisywany jest do DET Walker. Thompsony są pomijane, zapewne z tego względu, że guardow  sporo zgarnelismy przez ostatnie drafty.

Prawdopodobny scenariusz wyborów DET na chwilę obecną.

Pick 1. VW

Pick 2/3 Henderson/Miller lub Miller/Henderson. Tu trochę zależy jaka drużyna wylosuje pick 2. Np IND lub CHA tak jak DET ma raczej większe potrzeby na skrzydła i może draftować z 2. Millera, wtedy Henderson do DET z nr 3.

Pick 4 i 5 Walker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DRK napisał:

Co do ewentualnych  wyborów Pistons po loterii to wiadomo kto z nr 1, ale z nr 2 już nie jest taki pewny Henderson. Widzę, że czasem do nas jako możliwy pick 2 stawiany jest Miller z uwagi na to, że  DET bardziej potrzebuje kogoś na SF. Z jeśli będzie pick 4 lub 5 to w obu przypadkach przypisywany jest do DET Walker. Thompsony są pomijane, zapewne z tego względu, że guardow  sporo zgarnelismy przez ostatnie drafty.

Mi się już wcześniej bardziej widział z dwójką Miller niż Scoot (który kompletnie do składu nie pasuje), albo Scoot i jakiś trade down. Teraz tym bardziej jak Saddiqa się pozbyli 

Thompsony nie grają czasem na SF? Ale zdaje się rzutowo to u nich daleka droga jeszcze 

Walker to trochę taki Stewart z wyskokiem, fajny gracz ale niekoniecznie Top 5 i niekonieczne do aktualnego składu gdzie mamy czarną dziurę na skrzydle   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Draft jest i będzie zaskakujący. 
Od paru lat oceniany był jako potencjalnie bardzo silny i głęboki. 
Niby co rok wraz ze zbliżająca się data loterii mocno rosły zarówno hype na danego gracza od tak jak i akcje niektóry nagle rosły z powodu MM. 
Ten Draft mam takie wrażenie ze słabnie na ostatniej prostej.  
Scoot taki pewniak do #2 jako tier 1B nagle spadł moim zdaniem w ocenach gdy podliczy mu się % z gry. 
Miller tez biorąc pod uwagę turniej szału nie zrobił. Bliźniaki teraz czytam raczej ze nie maja wypracowanego rzutu i mimo wszystko niedojrzali itd. Cześć topu gdy przefiltrować vs najlepsze zespoły NCAA okazują się bardzo nieskuteczni i już kwestionuje się ich grę o stawkę czy vs lepsze defensywy. 

Czyli mamy sadki a. brak super prospektów w zamian co awansowali w tabeli na miejsce tych co spadli
 

W ocenach poszczególnych graczy Draft moim zdaniem słabnie 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kcp78 napisał:

jak byscie porownali nadchodzacy draft z tym z minionego roku (wylaczajac wembe)? chyba nieco slabszy, jak idzie o topowe talenty, ale moze bardziej zasobny w ciekawych grajkow sumarycznie. jak to oceniacie?...

Draft 2023 to jeden z lepszych draftow ostatnich lat i to nie tylko ze względu na Wembiego. Ciężko go porownac z 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Reikai napisał:

Draft 2023 to jeden z lepszych draftow ostatnich lat i to nie tylko ze względu na Wembiego. Ciężko go porownac z 2022.

Skąd ten optymizm? Nie mów tylko, że nakreciłeś się na podstawie "opinii" tych, którzy zarabiają na zainteresowaniu draftem 😀. Ten draft nie jest oczywisty do zaklasyfikowania. Na przykład prognozowany do 3-4 numeru rok temu Nick Smith Jr - czy to dobry prospekt czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Ten Draft jest i będzie zaskakujący. 
Od paru lat oceniany był jako potencjalnie bardzo silny i głęboki. 
Niby co rok wraz ze zbliżająca się data loterii mocno rosły zarówno hype na danego gracza od tak jak i akcje niektóry nagle rosły z powodu MM. 
Ten Draft mam takie wrażenie ze słabnie na ostatniej prostej.  
Scoot taki pewniak do #2 jako tier 1B nagle spadł moim zdaniem w ocenach gdy podliczy mu się % z gry. 
Miller tez biorąc pod uwagę turniej szału nie zrobił. Bliźniaki teraz czytam raczej ze nie maja wypracowanego rzutu i mimo wszystko niedojrzali itd. Cześć topu gdy przefiltrować vs najlepsze zespoły NCAA okazują się bardzo nieskuteczni i już kwestionuje się ich grę o stawkę czy vs lepsze defensywy. 

Czyli mamy sadki a. brak super prospektów w zamian co awansowali w tabeli na miejsce tych co spadli
 

W ocenach poszczególnych graczy Draft moim zdaniem słabnie 

MM to typowy turniej weteranów. Bardzo często zdarza się, że topowe prospecty mają ten turniej słaby. Nie wpływa to jednak zbytnio na ich ocenę przez skautów. Dla nich dużo bardziej liczy się dłuższa perspektywa. Jak na mój gust top10 jest silne, choć to zawsze w dużym stopniu nomen omen "loteria".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, spabloo napisał:

Skąd ten optymizm? Nie mów tylko, że nakreciłeś się na podstawie "opinii" tych, którzy zarabiają na zainteresowaniu draftem 😀. Ten draft nie jest oczywisty do zaklasyfikowania. Na przykład prognozowany do 3-4 numeru rok temu Nick Smith Jr - czy to dobry prospekt czy nie?

Po prostu jedynki z ostatnich draftow mialyby problemy tu znalezc sie w top 10 imo. Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Serio 1 nie łapały by się przed bliźniakami np!?

Blizniaki to wedlug mockow murowany top 6-7. Raczej malo kto sie przejmuje ich problemami z rzutem na ten moment z tego co sledze. Taki Banchero nie poszedlby w top10 jak dla mnie tutaj, a jest fajnym rookie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, spabloo napisał:

Banchero idzie z dwójką. Szanujmy sie... W Top 10 idzie też Ivey, Jalen Williams i Kessler. Sądzę, że pomimo kontuzji również Holmgren. Kto tu jest lepszy od nich?

No nie, absolutnie nie i to tak absolutnie absolutnie nie :P Banchero nie jest na tej samej planecie jako prospect, co kilku grajkow z 2023 draftu, nie mowiac juz o Iveyu.

W zyciu nie idzie z dwojka przed Henderosnem czy Millerem.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Pogadamy po drafcie w beGM :P Teraz nie bede sie chwalil swoimi przemysleniami.

Wtopisz. Posłuchaj życzliwego użytkownika 😀. Miller jest w wieku Banchero, a nie wiem w czym niby miałby być lepszy. Poszukaj statystyk przeciwko drużynom z TOP50 i zobaczysz pewną prawidłowość. Raptem się okazuje, że i trójka nie siedzi jak jest lepszy przeciwnik. O Hendersonie faktycznie można dyskutować. Ale reszta? Bracia z TKKFu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mocno przeceniasz klasę 2023. Są spore wątpliwości co do ich obecnej przydatności a upside nie jest jakiś piorunujący względem 22. Nie wiem dlaczego akurat tegorocznych kandydatów tak cenisz jak był to ogólnie pisząc rozczarowujący sezon. Pół roku temu były wyższe oceny niż obecnie. 

@Reikai

Miller vs top 50 to jest miazga in minus. 
Nie licząc występów pokazowych vs Victor Scoot tez nie błyszczał rzutowo choć windę i wizje gry ma oczywiście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Ale mocno przeceniasz klasę 2023. Są spore wątpliwości co do ich obecnej przydatności a upside nie jest jakiś piorunujący względem 22. Nie wiem dlaczego akurat tegorocznych kandydatów tak cenisz jak był to ogólnie pisząc rozczarowujący sezon. Pół roku temu były wyższe oceny niż obecnie. 

@Reikai

Ja akurat bardzo cenie sobie klasę 2022 i pewnie jestem w mniejszości. Po prostu top 8 powiedzmy 2023 jest bardzo mocne, jest szansa na sporo steali, a nikt w NBA nie będzie oceniał tych graczy na podstawie pol roku czy kiepskiego MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Ja akurat bardzo cenie sobie klasę 2022 i pewnie jestem w mniejszości. Po prostu top 8 powiedzmy 2023 jest bardzo mocne, jest szansa na sporo steali, a nikt w NBA nie będzie oceniał tych graczy na podstawie pol roku czy kiepskiego MM.

No jeszcze można oceniać po HS i turnieju Donalda ;) 

Jak masz atletycznego 18latka z odpowiednim wingspanem to rodzice z Marszu na drugie imię dają mu Upside 

Tu klasa 23 nie różni się niczym od poprzednich. Dużo młodych co wszystko przed nimi 

Tylko sukcesów na razie brak. 

Taki GG został potężnie zweryfikowany a rok temu to był top 3 ***** rekrut 

Ja daleki jestem od stwierdzenia ze nie ma dobrych prospektów tylko raczej skłaniam się ze nie jest ich aż tyle i aż tak dobrych jak czytaliśmy 2-3 lata temu 

A prawdziwych kandydatów na gwiazdy to są. 4 nazwiska a reszta to rsczej top role plys jak coś 

Sam jaralem się 2023 ale mi przeszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.