Skocz do zawartości

beGM - Player Option 2022 - dyskusja


LONGER01

Rekomendowane odpowiedzi

@karpik LarrY nance miał spoko sezon. Nie powinien powalczyć o 36/4 czy coś ? Zamiast ryzykować jakiś gorszy sezon i granie za minimum za rok? 
 

jesli to nie tampering to gdyby znalazł sie na FA bedzie w gronie zainteresowań pacers. Bez obietnic, ale mysle ze nje tylko ja bym chciał go za jakieś 36/4 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nance jest tu dyskusyjny, miał spoko sezon, bo zagrał ponad połowę meczów, co jak na niego jest dużą liczbą. Szczerze to nie sądzę, żeby ktoś mu dał jakiś dłuższy kontrakt z gwarantowaną kasą, ale jak jeszcze ktoś tutaj wykaże zainteresowanie, to zawsze mogę zmienić na opt-out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah Jazz z przyjemnością powita Brooka Lopeza na kolejny sezon.

Dzieki zdrowiu i wzmocnieniom w trakcie offseason, Brook będzie centralna postacią w defensywie Utah

Jesli jednak byłby zainteresowany dłuższym kontraktem to na stole leży do podpisania nowy kontrakt.

36/3 z PO w ostatnim roku

Jesli jednak woli podjac opcje - zapraszamy ;) 

Decyzja pozostaje dla gracza 

 

// w rl NBA rok temu podpisał 48/4, stad de facto propozycja podobna ale z PO w 3 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze FA sie nie zaczelo, a juz sobie przypomnialem jakim sciekiem jest FA. Oladipo, ktory jest w beGM Miami od 2018 roku ma teraz odrzucic PO po kilkunastu meczach, zeby znowu testowac rynek. Ostatnio jak testowaliscie rynek w jego imieniu to odrzuciliscie 100 baniek kontraktu, ktore mu proponowalem.

Wedle beGMowej sztuki powinienem go wywalic na smietnik po 1 kontuzji, a ja niepotrzebnie trzymalem go do dzisiaj w skladzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Jeszcze FA sie nie zaczelo, a juz sobie przypomnialem jakim sciekiem jest FA. Oladipo, ktory jest w beGM Miami od 2018 roku ma teraz odrzucic PO po kilkunastu meczach, zeby znowu testowac rynek. Ostatnio jak testowaliscie rynek w jego imieniu to odrzuciliscie 100 baniek kontraktu, ktore mu proponowalem.

Wedle beGMowej sztuki powinienem go wywalic na smietnik po 1 kontuzji, a ja niepotrzebnie trzymalem go do dzisiaj w skladzie. 

Nawet ja, pomimo Dillona Brooksa dałem na TAK :)

Oladipo powinien odwdzięczyć się za zaufanie organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw skoro szulim tak mógł to ja proponuje i justinowi holidayowi gwarantowany kontrakt wyjątek bi-annual dwu letni jeśli gracz ten zgodzi się odrzucić opcję PO. Nie wiem nawet ile wyniesie ale przewidywania mówią ze około 8,3mln/2lata. Drużynę czeka lato pełne wydatków i graczowi temu proponuje wiec obniżkę o 1,3 mln w 22/23 ale gwarantowane 4,3mln W 23/24. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

Jeszcze FA sie nie zaczelo, a juz sobie przypomnialem jakim sciekiem jest FA. Oladipo, ktory jest w beGM Miami od 2018 roku ma teraz odrzucic PO po kilkunastu meczach, zeby znowu testowac rynek. Ostatnio jak testowaliscie rynek w jego imieniu to odrzuciliscie 100 baniek kontraktu, ktore mu proponowalem.

Wedle beGMowej sztuki powinienem go wywalic na smietnik po 1 kontuzji, a ja niepotrzebnie trzymalem go do dzisiaj w skladzie. 

Dipo z tego co czytałem może w rl liczyć na coś koło MLE (ale to tylko wstępne analizy beatwritterów ), ale u nas - jak dla mnie bierze naturalnie roczną PO od Heat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szulim kasa dla Lopeza jest spoko, ale wytłumacz mi dlaczego Brook miałby się wiązać na dłużej z tankerem i jaki ma w tym interes (poza finansowym, ale on u nas zarobił więcej niż w real), bo ja wciąż bardziej widzę go naciskającego w trakcie sezonu na wymianę lub na buyout, jeśli to pierwsze się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, karpik napisał:

@Szulim kasa dla Lopeza jest spoko, ale wytłumacz mi dlaczego Brook miałby się wiązać na dłużej z tankerem i jaki ma w tym interes (poza finansowym, ale on u nas zarobił więcej niż w real), bo ja wciąż bardziej widzę go naciskającego w trakcie sezonu na wymianę lub na buyout, jeśli to pierwsze się nie uda.

Prosta przyczyna

moj dwuletni plan tankowania się właśnie skończył 

jeszcze offseason oficjalnie się nie rozpoczął ale do Uta pozyskała już pierwszą małą gwiazdę w swoje szeregi ;) 

a dzięki temu i młodemu core z dużym potencjałem + vets typu lopez zamierzamy celować z wejście przynajmniej do playin 

dlatego chęć zwiazania się z Lipezem na dłużej jest uzasadniona - od początku buduje tożsamość drużyny wokół defensywnego zacięcia (Lonzo, Isaac) - Lopez pasuje idealnie i ma zapewnione minuty w pierwszej piatce

ewentualnie jako dodatkowy element jeśli to miałoby decydować Lopez może dostać ode mnie trade kicker (tylko nie wiem czy to jest legalne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Szulim napisał:

Prosta przyczyna

moj dwuletni plan tankowania się właśnie skończył 

jeszcze offseason oficjalnie się nie rozpoczął ale do Uta pozyskała już pierwszą małą gwiazdę w swoje szeregi ;) 

a dzięki temu i młodemu core z dużym potencjałem + vets typu lopez zamierzamy celować z wejście przynajmniej do playin 

dlatego chęć zwiazania się z Lipezem na dłużej jest uzasadniona - od początku buduje tożsamość drużyny wokół defensywnego zacięcia (Lonzo, Isaac) - Lopez pasuje idealnie i ma zapewnione minuty w pierwszej piatce

ewentualnie jako dodatkowy element jeśli to miałoby decydować Lopez może dostać ode mnie trade kicker (tylko nie wiem czy to jest legalne)

Z całym szacunkiem, ale Jazz wygrali 11 meczów w mijającym sezonie, a Lopez pewnie by tu przesiedział cały sezon w garniturze = nie czuje żadnej relacji z tym zespołem. 

I Utah będzie bardzo trudno wejść do play-in, co na tym etapie kariery jest i tak bardzo marnym celem dla Lopeza. Finansowo by na tym nie stracił, ale on w sezonach 20/21 + 21/22 + 22/23 u nas zgarnia łącznie 60 mln, podczas gdy w realu 38, także nie przekonujesz mnie, Lopez z całą pewnością szukałby tu możliwości pójścia do contendera, bo swoje zarobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli sugerujesz ze lopez „bo już się dorobił” zrezygnuje z gwarantowanych pieniędzy, na rzecz grania ogonów za minimum u condendera?

Chcialbym tylko przypomnieć ze był rzucany od kontendera do kontendera zanim ja go przygarnąłem, od razu zaznaczając ze nie jest tylko vet ze spadającym kontraktem, ale ze wiąże z nim dłuższa przyszłość (było to już w opisach za trymestry)

Teraz daje mu 3-letni gwarantowany kontrakt i pewne miejsce w piątce oraz możliwość tworzenia tożsamości wygrywającej kultury.

i skąd wiesz ze nie zawalczę o play-In lub więcej? A przypadek Clippers w beGM z tego roku ci nic nie mówi? ;) 

Utah ma wielkie plany w tym roku i jeśli Lopez będzie chciał z nami zostać na dłużej - przyjmiemy z otwartymi rękoma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

Ok czyli sugerujesz ze lopez „bo już się dorobił” zrezygnuje z gwarantowanych pieniędzy, na rzecz grania ogonów za minimum u condendera?

Nie, uważam, że Lopez może dawać dobre 20 mpg w contenderze, co na tym etapie kariery powinno mu bardziej pasować aniżeli 25 mpg w ekipie, której celem jest walka o play-in. 

Godzinę temu, Szulim napisał:

Chcialbym tylko przypomnieć ze był rzucany od kontendera do kontendera zanim ja go przygarnąłem, od razu zaznaczając ze nie jest tylko vet ze spadającym kontraktem, ale ze wiąże z nim dłuższa przyszłość (było to już w opisach za trymestry)

No Ty możesz wiązać z nim przyszłość, ja tylko mam wątpliwości czy Lopez wiąże przyszłość z Jazz xD

Godzinę temu, Szulim napisał:

i skąd wiesz ze nie zawalczę o play-In lub więcej?

Skąd taki pomysł? Przecież wyraźnie napisałem, że będzie Ci tylko bardzo trudno. 

Godzinę temu, Szulim napisał:

przypadek Clippers w beGM z tego roku ci nic nie mówi? ;) 

Jest znacznie więcej przykładów drużyn, które nie zrobiły takiego postępu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2022 o 16:41, tangiers napisał:

Jeszcze FA sie nie zaczelo, a juz sobie przypomnialem jakim sciekiem jest FA. Oladipo, ktory jest w beGM Miami od 2018 roku ma teraz odrzucic PO po kilkunastu meczach, zeby znowu testowac rynek. Ostatnio jak testowaliscie rynek w jego imieniu to odrzuciliscie 100 baniek kontraktu, ktore mu proponowalem.

Wedle beGMowej sztuki powinienem go wywalic na smietnik po 1 kontuzji, a ja niepotrzebnie trzymalem go do dzisiaj w skladzie. 

 

W dniu 2.06.2022 o 16:45, MarcusCamby napisał:

Nawet ja, pomimo Dillona Brooksa dałem na TAK :)

Oladipo powinien odwdzięczyć się za zaufanie organizacji.

po tych klkunastu sptokanach na luzie dostanie co najmniej 1-letnie mid-level.

bledu nie naprawia sie bledem.

odrzcenie PO to jedyny logiczny werdykt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.