Skocz do zawartości

CP3, kariera w pigułce


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

może przemyśl, czy jest się o co spinać

ja się nie zmienię raczej, nic na to nie wskazuje, dobiłem do prime

 

 

 

Jesteś jak moja żona 

"Zmień się bo ja się nie zmienię" 🤣

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Chris Paul got subbed for Cameron Payne with 6:41 minutes left in the 4th quarter. Then he never touched the floor again. His final statline was 6 points, 9 assists, 3 rebounds, 1-6 field goal, 3 turnovers, 3 personal fouls.

 

The Suns were down 11 points when Paul got subbed. In the end, Suns won the game by 2. The closing lineup was Payne/Booker/Lee/Bridges/Ayton.

 

Kiedy ostatni raz CP3 nie konczyl meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Chris Paul got subbed for Cameron Payne with 6:41 minutes left in the 4th quarter. Then he never touched the floor again. His final statline was 6 points, 9 assists, 3 rebounds, 1-6 field goal, 3 turnovers, 3 personal fouls.

 

The Suns were down 11 points when Paul got subbed. In the end, Suns won the game by 2. The closing lineup was Payne/Booker/Lee/Bridges/Ayton.

 

Kiedy ostatni raz CP3 nie konczyl meczu?

W siódmym meczu PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądał w tym meczu fatalnie, generalnie to co było jego mocną stroną w ostatnich dwóch sezonach (poza ostatnimi meczami finałów i od g3 serii z Mavs co tłumaczono półgębkiem kontuzjami) to łatwość z jaką operował na półdystansie po prostu wyparowała. W tym meczu oddał chyba jeden taki rzut, generalnie nie był w stanie minąć DFS, pnr zaczynał bardzo wysoko i nie generował z nich żadnego separation, nawet nie groził rzutem co ułatwiało zadanie obronie. Do tego zagrał dwie takie straty jakich naprawdę w poprzednich sezonach nie grywał, obrońcy zmuszali go do przerywania dryblingu bardzo wysoko i generalnie to on tymi podaniami bronił się przed stratą raczej niż kreował ofensywę, poza jednym podaniem w kontrataku do Aytona,  który szybko zajął pozycję w pomalowanym z obrońcą na plecach nie wiem czy zrobił cokolwiek na plus w tym meczu. W defensywie z kolei jest tyczką mijaną przez każdego w dowolnej konfiguracji.

Fizycznie poprzednie dwa sezony też zaczynał słabo ale z każdym tygodniem się rozkręcał. Niestety tym razem to już nie wygląda na granie w trybie oszczędzania energii, tylko po prostu braku możliwości. Jego granie przeciwko topowym defensywom się po prostu chyba skończyło, pewnie jeszcze zabłyśnie pare razy przeciwko Indianie czy innym San Antonio, ale przeciwko tym poważniejszym ekipom to ciężko będzie utrzymać go w ogóle w rotacji na boisku. Plus dla Montyego, że nie trwało to długo zanim go posadził. Minus dla managmentu za brak realnej alternatywy, bo Payne niestety jest daleki od formy z WCF z 2021.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DFS, Wiggins, Jaylen Brown, połowa ekipy Toronto, Middletown, Herb Jones, PG, ja myślę że mało który zespół z poziomu playoff nie ma obecnie odpowiedzi na CP3, przepis na Suns z nim w składzie jest po prostu za prosty - podwajasz Bookera gdy dostanie piłkę, na CP3 agresywny wysoki obrońca nad którym ten nie będzie w stanie rzucać ani tym bardziej minąć i ofensywa tego zespołu nurkuje w mule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.