Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LAF napisał(a):

Jestem na meczu Belgów a barman znowu leje mi podwójną wôdkè

T do poczatku meczu -10, druga połowa zapowiada się wybornie ;)

Zeby nie bylo ja dziś BBQ i 3 piwa + 4 rum & coke a teraz na wieczór dziecko mi zaczęło chorować 😕

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sewer napisał(a):

Praca do 20, pusta chata bo pojechała do przyjaciółki na noc i definicja szybkiej kolacji.

Ten kozi ser na górze to game changer.

Zdaje sobie sprawę że to nie wygląda i brak warzyw ale robiłem to w 10 minut 😆

20240629_212518.thumb.jpg.6bee74138f928953a3b76c2b6bc83aaa.jpg

Chłopie, wygląda.

Dla mnie najlepsza wyżerka jak wrzucam sobie karkówkę z cebulą albo na steka na patelnię, biorę do tego świeże pieczywo, przegrywają te wszystkie ą,ę dania z restauracji, gdzie po zjedzeniu zastanawiasz się czemu dali tylko przystawki i zostawiasz 200+ zł rachunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RappaR napisał(a):

Chłopie, wygląda.

Dla mnie najlepsza wyżerka jak wrzucam sobie karkówkę z cebulą albo na steka na patelnię, biorę do tego świeże pieczywo, przegrywają te wszystkie ą,ę dania z restauracji, gdzie po zjedzeniu zastanawiasz się czemu dali tylko przystawki i zostawiasz 200+ zł rachunku. 

bez chleba to nie pojesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Jakby rozbić cenę puszki na zrobienie drinku mocniejszego z wymieszania obu składników z butelek litrowych to matematycznie głupi też. 

Jak ktoś lubi słabsze drinki czy ma chęć na jednego to akurat spoko. Dla mnie osobiście talia puszka to tylko sensowna opcja jedynie gdzieś w plenerze na już, jak nie ma czasu i możliwości na alternatywy a akurat masz chęć akurat na to. W domu nie zdarzyło mi się pić z puszki bo to faktycznie marnotrawstwo gdzie jakość i moc nie ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W plener to jeszcze bym zrozumiał. Aby na szybko wyrównać procenty na kaca lub bo upał dodać sobie cukru z procentami. Ale brać do domu gotowca zamiast mieć litrowe składniki ( ktoś chce mało to ok. Reszta zostanie w butelce) to jest zaskoczenie. Tym bardziej jak ktoś pracowity i robi pizzę domowe ;)

Ani mocy ani ekonomii ani gwarancji jakości składników bo podchodzę do gotowca dziwnie podejrzliwie. 

Przecież nawet w takim lidlu łapiąc promocje masz dużą butle którą zrobi Tobie w rozsądnej cenie 8 puszek pisiadowke na 40 takich lekkich % szotów. 

Mówiąc wprost jak kolega przyniesie cole to za tyle samo 5 chłopa się napiję. Lub. Zaprosisz 4 sąsiadki w zależności od preferencji osobno czyli cały miesiąc. Lub razem i masz klaskane. 

Jasne każdy pije co chce ale  jest to dla mnie dziwne aby kupic sobie taką puszkę do domu planując to zamiast mieć składniki i robić sobie do woli wtedy kiedy najdzie ochota z dużo tańszego litra.  To tak jakby 20 małpek kupić zamiast 2 0,7 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O japi****le! 

 

ec9a8390a59b8ed2b6c24dfbd3a3ec6f.jpg

 

Nie pije łychy za często bo wolę piwo więc dla mnie to spoko opcja czasem.

A do wyrobienia ciasta mamy fajną maszynę więc jak mamy akurat jakieś składniki to robimy ciasto razowe żeby było trochę zdrowiej i rzucamy to co tam mamy w lodówce akurat niekoniecznie zawsze specjalnie kupujemy pod pizzę :)

Na rozgrzeszenie, zimny, pyszny radegaścik w firmowym pubie w czeskim Cieszynie za śmieszne pieniądze w porównaniu do polskich cen w knajpie (ok.6zł) 

 

1000009653.jpg

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.