Skocz do zawartości

ATF - POST 76 temat organizacyjny + zapisy


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, BMF napisał:

Było 11 lat temu. ;] 

To jest fascynujące jak zmienia się nasze postrzeganie koszykówki (i ona sama rzecz jasna) patrząc na tamte składy. 

Z tymi starymi czasami to wydawało mi się zawsze oczywiste, że nie wymyślamy nowych zawodników, ale zakładamy ich ,,tamtejszy'' impakt (Magic - GOAT ofensywny, Walton-two way wymiatacz etc.), post-80s to trochę pójście na łatwiznę. Ale dostosuję się, @Reikaiorganizuje. :) 

Imo post 76 może być, skoro wam pasuje.

Dajcie znać, czy wam pasują te zasady:

-Wybieramy graczy post 76, dwa sezony prime, rozegrane 80% meczów(wiadomo, nikt nie będzie się spierał o 2 mecze, po prostu żeby nie było cyrków z 20 meczami)
- 10 draftujących, wybieramy ABBAABBA 8 zawodników(s5 plus 3 do rotacji)
-24h na wybór
-Po zakończeniu draftu tydzień na rozpisanie gameplanu i niech to będzie obowiązek i ułatwienie dla glosujących. W skrócie, rozpisanie każdego zawodnika, to jak chcemy go wykorzystywać/co chcemy grać w ataku i w obronie oraz wskazanie największej wady własnego zespołu i pomysłu, na ukrycie jej. Kto tego nie napisze, ten Budenholzer i to znaczy, ze gra iso caly mecz.
-Głosowanie, wygrana, splendor.

Byłbym też za publicznym głosowaniem z argumentami, to jednak pomaga dyskusji a po to jesteśmy na tym forum. Nie bawiłbym się w priv, chyba że ktoś bardzo nie chce dzielić się swoją opinią, wtedy można PM.

1.Reikai

2.@P_M
3. @Koelner
4. @julekstep
5. @Pablo81
6. @BMF
7.  @karpik
8. @blackmagic
9. @RappaR
10. @january

Jeśli są jeszcze jakieś pomysły/sugestie to można pisać. Jeśli nie, to proponuje jechać z tematem, bo ociąganie się w takich draftach niszczy entuzjazm. Mogę zrobić nam jakieś losowanie picków i jedziemy :).

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

- 10 draftujących, wybieramy ABBAABBA 8 zawodników(s5 plus 3 do rotacji)

Nie powinno być inaczej? W sensie, że ktoś ma Jordana i zarazem pięć picków w top41?

Ale nie pamiętam jak rozpisywaliśmy w piłkarskim/koszykarskim ATF 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Nie powinno być inaczej? W sensie, że ktoś ma Jordana i zarazem pięć picków w top41?

Ale nie pamiętam jak rozpisywaliśmy w piłkarskim/koszykarskim ATF 2 lata temu.

Wydaje mi się, że zawsze była serpentyna, tj. 1 pick ma fajnie, bo ma 1 pick, ale potem musi czekać aż 9 przed nim wybierze w 1 rundzie, a potem jeszcze raz 9 wybierze drugiego grajka. Wydaje mi się to w miarę sprawiedliwie, ale jak ktoś ma inny pomysł to niech rzuca.

Ewentualnie, ABBABBAA, ale nie wiem czy to już nie jest zbytnie faworyzowanie dalszych picków. W końcu to 76 draft, tu nie da sie zbudować słabego składu, chyba.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BMF napisał:

Z tymi starymi czasami to wydawało mi się zawsze oczywiste, że nie wymyślamy nowych zawodników, ale zakładamy ich ,,tamtejszy'' impakt (Magic - GOAT ofensywny, Walton-two way wymiatacz etc.), post-80s to trochę pójście na łatwiznę. Ale dostosuję się, @Reikaiorganizuje. :) 

no dla mnie też to jest oczywiste....ale potem ci ktoś wyjedzie że lepiej mieć Lillarda od Magica bo rzuca za 3 i daje spejsing :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, karpik napisał:

@Reikai weź proszę w temacie draftu zrób edycję i wklej kolejność draftu i systematycznie edytuj kolejne picki. Bo w sumie nadal nie wiem jaka jest kolejność po pierwszej dziesiątce. ABBAABBA czy może ABBABBAA?

ABBAABBA, zaraz to ogarnę.

 

Weźcie chłopaki podawajcie lata od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 przypiął/eła ten temat
49 minut temu, P_M napisał:

@Reikai

wybierającego. Wybieramy ABBAABBA, czyli 1 rundę kończy @P_M i rozpoczyna drugą. 2 rundę kończy @RappaR i rozpoczyna trzecią itd.

tu masz chyba błąd, bo według ABBA ABBA to również ja powinienem zaczynać 3. Rundę

Albo nie kleje, albo wydaje mi się że dobrze napisałem. ABBAABB

A 1 runda RappaR 

B Ty 1 runda

B Ty 2 runda

A Rappar 2 runda

A Rappar 3 runda

B Ty 3 runda

B Ty 4 runda

 

21 minut temu, Koelner napisał:

@Reikai mógłbyś na bieżąco aktualizować wybrane składy? Sorry za zawracanie dupy ale jak będzie więcej picków i następnie stron to po c***u będzie tak latać i szukać :P

Done.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Albo nie kleje, albo wydaje mi się że dobrze napisałem. ABBAABB

A 1 runda RappaR 

B Ty 1 runda

B Ty 2 runda

A Rappar 2 runda

A Rappar 3 runda

B Ty 3 runda

B Ty 4 runda

To co Ty piszesz poniżej to zwykłe ABABAB, co wybitnie faworyzuje wybierających Jordanów i LeBronów. Ma być tak: A - zaczyna Rappar, a kończy PM, B - zaczyna PM, a kończy Rappar. Także Rappar zaczyna rundy 1, 4, 5 i 8, a PM 2, 3, 6 i 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.