Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (3) Golden State Warriors vs (6) Denver Nuggets


LeweBiodroSmoka

Kto to urwie?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto to urwie?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 02.05.2022 o 08:49

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2022 o 10:52, Vice-kontorezerwowe napisał:

Daje sobie uciąć, że GSW celowo teraz przepierdoli mecz majac  3-0, tak przeniosą się na jeden mecz jeszcze do Siebie, a wiadomo taki mecz wygeneruje $$ dla Warriors, Jestem przekonany ze tak bedzie, 

ahhhh wcale tak nie jest :D

robią dosłownie wszystko by ten mecz przepi*****ić planowo, i nabić sobie kasy z meczu u Siebie, juz to kiedyś przerabialiśmy, widze że stare nawyki w bay area nie wyszły z mody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

ahhhh wcale tak nie jest :D

robią dosłownie wszystko by ten mecz przepi*****ić planowo, i nabić sobie kasy z meczu u Siebie, juz to kiedyś przerabialiśmy, widze że stare nawyki w bay area nie wyszły z mody. 

Dlatego Green na dzień dobry ryzykuje zawieszeniem aby wyprowadzić z równowagi Joka dając palec w oko? 
Denver w końcu wyglada jak zespół plus druga linia trafia trójki a Ty dalej swoje. Przecież bez tych szalonych rzutów Hylanda mimo świetnego Joka byłby mecz pod kontrola. Denver rzuciło co miało w ataku plus w obronie przycisnęli Poola ze uszło z młodego powietrze. To nie jest kontrolowany zjazd do bazy tylko realia POs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****, co za ulga. Pewnie sie seria w G5 skończy, ale po siedmiu kolejnych porażkach ta wygrana smakuje niezwykle. Wreszcie Jok dostał wsparcie kolegów (Bones, Monte, Gordon, Rivers w D, Cousins, a jeszcze dagger od Bartona), wreszcie od początku walczyli w obronie i wyszarpali wygraną z lepszym od siebie zespołem. Ulga i duma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto jest MVP, Giannis czy Jokić?

Rozwinę, dla mnie obaj zagrali TOP sezon i mi ciężko wybrać (sorry Embiidy, oni są trochu wyżej). Zarówno Giannis jak i Jokić to totalni dominatorzy, choć inni w swoim stylu gry. Moim zdaniem ten sezon jest niemożliwy do oceny w stylu ten lub ten, Giannis lepszy obrońca, Jokić lepszy kreator. I to prawda, ale obaj powodują, że wasze teamy idą level up. Embiid to również superstar, ale ci dwaj go wyprzedzają. Wiadomo, że jestem teamGiannis, ale MVP dałbym Jokiciowi. Zasłużył w c***. 

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Jak cytowalem to nic wiecej nie bylo + masz temat nagrody, a przy PO wystepach MVP nie ma nic do rzeczy.

Edytowałem. Dla mnie jest na teraz dwóch dominatorów i jest to Giannis i Jokić. Żeby mnie źle nie zrozumieć, bo Doncić tam wleci zaraz, Embiid to świetny gracz, czołówka, ale dla mnie ta dwójka europejczyków nie tylko rozjebała RS indywidualnie, oni pokazują to w PO. Patrząc na to co wyprawia Jokić w tych dwóch ostatnich meczach, no szacun, tyle. Gość sam jedzie napakowane GSW, mega sprawa. Dla mnie jako fana kosza to coś pięknego, że tę ligę dominują europejczycy. Zaraz do Top'u wbije Doncić, i dobrze, kibicuję.

już tu gadam o MVP to tu będę gadał, ciekawi mnie wasze zdanie, bo kiedy tak było żeby tak historycznie dobre RS rozegrało trzech graczy?

*czterech, bo sezon Doncicia jest niedoceniany, a  w czasach Duncana byłby MVP rok w rok...

 

 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.