Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (3) Golden State Warriors vs (6) Denver Nuggets


LeweBiodroSmoka

Kto to urwie?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto to urwie?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 02.05.2022 o 08:49

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Reikai napisał:

Tez mi się wydawało, że Jokic dal za mało, musi trafiac że dwie trójki, rzucać więcej osobistych i nie pozwalać sobie na te pudla z 3 feet, ogolnie dobrze zagrał ale przy tym obwodzie Warriors musi być bezbłędny.

Co do osobistych to no też ciężko na niego wszystko zwalić. Śmieszna wręcz była akcja, gdzie Doris komentując liczyła że w jednym posiadaniu był faulowany 3 razy, a gwizdka nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Co do osobistych to no też ciężko na niego wszystko zwalić. Śmieszna wręcz była akcja, gdzie Doris komentując liczyła że w jednym posiadaniu był faulowany 3 razy, a gwizdka nie było.

True, często jest faulowany, ale jednocześnie była akcja gdzie machal rekoma i skakał do sędziów o błędna decyzję, gdzie ewidentnie dal po lapach bodajże Poolowi. Niestety, to tak dziala ze wyrobił sobie kiepska reputacje(dużo płaczu, często się kłóci z sędziami), przez co potem nie dają mu gwizdkow. To glupie, ale trzeba umieć zyc z sędziami, a Jokic to topka narzekaczy do sędziów, takze gdy nie ma racji. Doncic To zrozumiał, Jokic tez musi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

te narzekania biorą się z braków ewidentnych gwizdków gdy dostaje po łapach, sytuacji gdy Jok w ferworze przyjebie się niesłusznie jest może nie wiem, 10%? po asg dało sie odczuć większe wsparcie gwizdów, ale ten mecz znowu to był brak minimum 6fta i to lekko licząc, jak ma teraz po tym MVP jeszcze znowu się tylko wkurwiać gdy każde posiadanie jest na wage złota, to czemu się dziwić tej frustracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ahh jak tęskniłem za tym klimatem PO

po tym jak Barton dał w koncu trafić trójkę Stefowi obcinając się na zasłonie... wyłączyłem TV i poszedlem spać, to nie na moje nerwy

Dubs jednak chyba nie muszą się chyba zgrywać, a przy takim "wsparciu" gdzie AG znowu wygląda jakby był totalnie useless w ataku, głupie decyzje, forsowanie rzutów, dziwne faule + Barton, który niestety nie wygląda na x-factora serii i wszyscy sa w szoku

do momentu, aż próbujemy grać razem i cześć graczy bierze odpowiedzialność za wynik jest w miarę ok, gdy kilka posiadeń z rzędu wszyscy patrzą co zrobi Jok, który traci flow, bo przez wcześniejsze minuty nie miał swoich ulubionych posiadać, zero kontr po transition - wszystko siada

na drugiej orbicie Klay zaczyna od 3/3 zza łuku a Poole od 6/6... do tego widać, że Green ma pewne pomysły na Joka i nie ma póki co widocznej przewagi Serba w tym meczapie

liczyłem na więcej, ale z taką grą to można się modlić by wygrać cokolwiek przed tym aż będzie 3-0

zobaczymy jak zareagują, ale ta seria zaczęła się najgorzej jak mogła

ps. zamknąłem ankietę, bo widzę, że koledze @kolader się wróżbita Maciej chyba odpalił ;)

Zwlaszcza ze nie znam wynikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezradność to chyba najlepsze określenie w tej serii, w pierwszej połowie można było mieć nadzieję, że jakoś powalczą, bo i ławka dała dobry run i Jok zaczął świetnie, ale no Warriors z tymi swoimi niskimi lineupami zabijają Nuggets. Nikola dziś lepszy niż w G1, Monte całkiem niezły mecz, ale z tak grającym Gordonem w PO nie ma na co liczyć. Oby w domu trochę lepiej to wyglądało, bo niby na nic wielkiego się w tym sezonie nie nastawiałem, ale fajnie byłoby sweepa uniknąć :P 

Moze majac dobra obrone na obwodzie mozna jakos ograniczyc tych Curry'ów i Poole'ów, ale w wypadku Nuggets na to liczyć nie można xD

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Nuggets nie maja nic do stracenia, powinni grac heavy minutes bonesem, bo to jedyny gracz obok jokica który może w tej serii nawrzucać punktów. Lineup bones-Monte-barton-Gordon-Jokic powinien być grany all day long. Wiem ze to zabrzmi januszowsto, ale szczerze to Dodatkowo dałbym z ławki szanse Markusowi Howardowi, gosc sypie trójkami na zawołanie a przy 0-2 to tu naprawdę nie ma nic do stracenia i nie trzeba grac riversem, który zadnej różnicy nie zrobi ani w ataku ani w obronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Btw curry 34 pkt i +32 w 22 minut😛

Wiem że to GoAT, ale to jest jakiś absurd ;)

Jordan - Shaq - Curry to są zawodnicy, którzy odmienili koszykówkę w czasach nowożytnych.

sympatyzuję z Jokiem no ale Curryego nie da się nie uwielbiać , mimo że czasami pajacuje :P

niestety Jok potwierdza złotą myśl Bolca , ze naszym chłopakom brakuje luzu :P

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie trudna seria dla Jokicia, oczywiście nie jest to jego wina, że nie ma pomocy i ta drużyna bez jego MVP sezonu nie powinna być w PO, a Poole ma berserkera,  ale dużo tu frustrujących rzeczy, od trojek sprzed ryja, braku gwizdkow, to ze samym Jokiciem kręcą piruety na pick and rollu i totalnie nie nadaje się do krycia ich, próbowali dać go na Wigginsa zeby nie musiał ich kryć, ale dalej marnie to wygląda ta Nuggets, a sam Jokic kolejny raz nie trzyma ciśnienia i się frustruje, musi nad tym popracować.

 

Btw mała próbka, ale Warriors chyba mają nowy lineup śmierci. W RS zagrali tak tylko 11 minut, tu dalej mała próbka ale kosmos i tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry, Klay i Draymond gwarantuja poziom co najmniej okolocontenderowy jak sa zdrowi, Nuggets to maybe-maybe szerszy poziom okolocontenderowy z Murrayem i MPJ, takze nie ma sie co dziwic ze wyglada to jak wyglada. I w obronie i w ataku maja duzo za malo. Curry to nie pamietam kiedy ostatnio mial taki slaby defense na sobie w PO, calkiem mozliwe ze nigdy.

Jokic tez ma lipe, bo sedziowie nie lubia mu gwizdac, a Draymondowi zawsze pozwalaja na bardzo duzo, wiec ogolnie caly swiat przeciwko niemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.