Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.01.2024 o 14:56, RappaR napisał(a):

https://kobieta.wp.pl/jest-swatka-tylko-5-proc-mezczyzn-spelnia-oczekiwania-kobiet-6983924970064384a?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbkobieta&utm_term=post&utm_content=kobieta

 

 

Nie jesteś lekarzem, prawnikiem albo przedsiębiorcą = jesteś byle kim

Czy jest ktoś na forum, kto twierdzi, że kobiety to empatyczna płeć? :):D

 

To Ty w takim razie jesteś wyjątkiem od reguły, czy te Twoje wieczne żale to tylko frustracja bo chciałeś się poprzytulać po seksie.... ale prostytuka kazała Ci wypier....ć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pan A. napisał(a):

To Ty w takim razie jesteś wyjątkiem od reguły, czy te Twoje wieczne żale to tylko frustracja bo chciałeś się poprzytulać po seksie.... ale prostytuka kazała Ci wypier....ć?

Te historie o prostytutkach to z autopsji?

Ale no widać po Tobie straszną frustrację, zacznij podróżować po świecie, a nie zamknięty w klitce nie wiesz co to życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pan A. napisał(a):

To Ty w takim razie jesteś wyjątkiem od reguły, czy te Twoje wieczne żale to tylko frustracja bo chciałeś się poprzytulać po seksie.... ale prostytuka kazała Ci wypier....ć?

Oni są w tych 5% i nie chcą się przytulać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2024 o 14:56, RappaR napisał(a):

 

W dniu 26.01.2024 o 14:56, RappaR napisał(a):

Nie jesteś lekarzem, prawnikiem albo przedsiębiorcą = jesteś byle kim

 

Z tego samego art :D

 

Cytat

Wiele pań obawia się też lekarzy, bo panuje przeświadczenie, że mają dużo romansów.

 
Cytat

Z kolei kobiety boją się prawników. Twierdzą, że są zimni i wyrachowani. 

Jesteś lekarzem lub prawnikiem, nie jesteś preferowany xD 

Książulo na białym kuniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jack napisał(a):

Odchodzenie kobiet od konserwatywnych poglądów jest w pełni zrozumiałe. Myślisz, że zwrot mężczyzn w stronę konserwatyzmu jest kontrreakcją i wynikiem utraty pozycji?

Wedle mnie reakcją na ogromną prawną dyskryminację mężczyzn 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał(a):

Raczej wynik płaczu, że baba nie chce przy garach stać 

Przy tylu pyszne.pl i gotowych daniach w supermarkecie gotowanie dawno umarło. 

Dlatego wkurza mnie, że komentujesz co chwila każdy mój post, bo jesteś dla mnie najnudniejszym użytkownikiem forum - powtarzasz dosłownie w każdej kwestii przekaz TVN i wyborczej, nie widziałem u Ciebie żadnej twórczej myśli, czegoś nowego, co mnie zaciekawiło, skłoniło do refleksji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Dlatego wkurza mnie, że komentujesz co chwila każdy mój post, bo jesteś dla mnie najnudniejszym użytkownikiem forum - powtarzasz dosłownie w każdej kwestii przekaz TVN i wyborczej, nie widziałem u Ciebie żadnej twórczej myśli, czegoś nowego, co mnie zaciekawiło, skłoniło do refleksji. 

Nie oglądam TVN ale zaufam, że skoro tak twierdzisz to pewnie się znasz. Tak samo jak znasz się na historii praw mężczyzn/kobiet w Korei, USA, UK i Niemczech na przestrzeni kilkudziesięciu lat wstecz, że potrafisz ocenić wpływ zmian w prawie na konserwatyzm mężczyzn. 

Ciekawe, że nie nudzi Cię wrzucanie prawie codziennie linków pod tą samą tezę ale nudzą Cię moje komentarze do nich. Przeszukujesz internet w poszukiwaniu tych materiałów czy macie z chłopakami jakąś grupę, gdzie sobie to podrzucacie? 

11 minut temu, RappaR napisał(a):

Przy tylu pyszne.pl i gotowych daniach w supermarkecie gotowanie dawno umarło. 

Wyjdź czasem z bańki zamiast zarzucać innym, ze siedzą w swojej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał(a):

Ciekawe, że nie nudzi Cię wrzucanie prawie codziennie linków pod tą samą tezę ale nudzą Cię moje komentarze do nich. Przeszukujesz internet w poszukiwaniu tych materiałów czy macie z chłopakami jakąś grupę, gdzie sobie to podrzucacie? 

Nie rzucam linków pod tezę, rzucam dane. To, że Tobie się nie podobają fakty, jest typowe dla takich jak Ty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.