Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał:

 

 

 

 

Krolu zloty. Jak pisales o mnie, ze robie z siebie forumowego przyglupa, to stwierdziles, ze nie nazywasz mnie przyglupem. Jak ja pisze, ze robisz z siebie trogkodyte, to nazywam cie troglodyta. Podwojne standardy jak zawsze. To raz.

Po drugie cytujesz boldem nieopublikowane badania! Czkowieku, po co piszesz pseudointelektualnego posta wczesniej o metodologii badan. I wrzucasz na dodatek link do "badan", ktore sa podlinkowane w tekscie, w ktorym autor przynajmniej 3x stwierdza, ze nie ma badan w tej materii.

A Robin lajkuje bezmeslnie. Ale taka widac jego rola :)

39 minut temu, RappaR napisał:

Jak zwykłe kłamiesz, ale od kogoś takiego jak Ty niewiele można oczekiwać 

Ostatnio ciagle wrzucasz antykobiece linki. Glownie anegdotyczne. 

40 minut temu, RappaR napisał:

 

Że opinia jednej osoby jest bezwartościowa? 

A opinie 2 osob z twojego posta juz maja wartosc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jak ja pisze, ze robisz z siebie trogkodyte, to nazywam cie troglodyta.Podwojne standardy jak zawsze

 

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Nazwałem cię przed zacytowanie badań. Pewnie wiesz o tym, ale wolisz naginać czasoprzestrzeń na potrzeby.... ekhm "dyskusji".

Zaczynam się gubić. Co rozumiesz przez "nazwałem cię"?

8 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Po drugie cytujesz boldem nieopublikowane badania! Czkowieku, po co piszesz pseudointelektualnego posta wczesniej o metodologii badan. I wrzucasz na dodatek link do "badan", ktore sa podlinkowane w tekscie, w ktorym autor przynajmniej 3x stwierdza, ze nie ma badan w tej materii.

Przecież są podane dane ( 74% rodzin jest nadal razem, 12% się rozstaje, czyli na każdego rodzica, który odchodzi od dziecka niepełnosprawnego jest 6 którzy nie odchodzą). Można je porównać z liczbą samotnych rodziców w populacji i dojść do wniosków, które zacytowałem. Podlinkowane przeze mnie badania były źródłem tych informacji, a wiarygodność tych danych zapewnia przedstawiona metodologia badań i publikacja w modelu open access.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.