Skocz do zawartości

NBA Playoffs 21/22 For Fun Typer! (7th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji zakończenia pierwszych meczów Play-In i wyeliminowania niektórych potencjalnych scenariuszy Typer został zaktualizowany i przyjmuje tylko głosy na te "możliwe".

Dodatkowo przypominam, że swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/2HdVkcRVyvPS3P8y9 a termin ich przyjmowania upływa w Sobotę, 16 Kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Na chwilę obecną udział wzięły 24 osoby a więc wierzę, że wielu z was wciąż jeszcze dołączy do zabawy! :) Zapraszam gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaliśmy już całą grupę drużyn które ostatecznie wystąpią w Playoffs. Typer został już finalnie zaktualizowany.

Zapraszam wszystkich którzy jeszcze nie wzięli udziału do oddania swoich głosów, ponieważ termin oddawania swoich głosów mija już dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego! 

Swoje głosy możecie śmiało oddawać tutaj: https://forms.gle/2HdVkcRVyvPS3P8y9

Na chwilę obecną udział wzięły 34 osoby także wierzę, że może być nas jeszcze więcej! :)

Zapraszam gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven2156 przede wszystkim robił zmiany aby usprawnić typerka, za co wielki szacun!

BTW. Tak sobie na podium patrzyłem to praktycznie nie ma osób, które by się tam powtarzały. Kojarzę wprawdzie, że w czołówce (poza podium) się pojawiają ludzie, ale trudno to ocenić - może w wolnej chwili zrobiłbyś ranking średnich (żeby już nie tworzyć jakiś ELO jak w fantasy) wyników poszczególnych graczy z dotychczasowych edycji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Kubbas napisał:

Zagłosowałem minute za późno ale jeszcze nie zaczęli grać jbx 😅

Nie ma sprawy! :) 

Chcialbym ogłosić, że głosowanie na pierwszą rundę zostało oficjalnie zamknięte. Udział wzięły 53 osoby za co każdemu z osobna bardzo dziękuje! :)

Liczę, że taki stan będzie utrzymywał się również w kolejnych rundach! :D

Tymczasem życzę wszystkim dużo pozytywnych emocji związanych z tym wspaniałym czasem w życiu każdego fana koszykówki jakim są NBA Playoffs!

2 godziny temu, dannygd napisał:

@Raven2156 przede wszystkim robił zmiany aby usprawnić typerka, za co wielki szacun!

BTW. Tak sobie na podium patrzyłem to praktycznie nie ma osób, które by się tam powtarzały. Kojarzę wprawdzie, że w czołówce (poza podium) się pojawiają ludzie, ale trudno to ocenić - może w wolnej chwili zrobiłbyś ranking średnich (żeby już nie tworzyć jakiś ELO jak w fantasy) wyników poszczególnych graczy z dotychczasowych edycji? :)

Brzmi bardzo interesująco! Jak tylko znajdę wolny dzień to się tym zajmę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, Eliasz napisał:

@Raven2156 kiedy głosowanie na kolejna runde?

Dobrze, że pytasz! Czekałem na zakończenie meczów z dzisiejszej nocy i właśnie teraz mamy sytuacje już praktycznie wyklarowaną. :) Poznaliśmy większość par drugo-rundowych a więc nie pozostaje nic innego jak uruchomić głosowanie na kolejną rundę naszego Typera! :D 

Informuję, że termin składania swoich "typów" na drugą rundę upływa w Niedziele, 1 Maja o godzinie 19:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz drugiej rundy Playoffs pomiędzy Boston Celtics a Milwaukee Bucks!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/TCryGCnGQDpb2fJF6

Czasu jest mało ale "stali bywalcy" zdążyli do tego przywyknąć. Niestety grafik Playoffs jest mocno napięty a więc proszę wszystkich o możliwie jak najszybsze oddanie głosów tak żeby nie umknęło. Liczę na podobnie dobrą frekwencję co w pierwszej rundzie! :)

Powodzenia!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raven2156 napisał:

Dobrze, że pytasz! Czekałem na zakończenie meczów z dzisiejszej nocy i właśnie teraz mamy sytuacje już praktycznie wyklarowaną. :) Poznaliśmy większość par drugo-rundowych a więc nie pozostaje nic innego jak uruchomić głosowanie na kolejną rundę naszego Typera! :D 

Informuję, że termin składania swoich "typów" na drugą rundę upływa w Niedziele, 1 Maja o godzinie 19:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz drugiej rundy Playoffs pomiędzy Boston Celtics a Milwaukee Bucks!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/TCryGCnGQDpb2fJF6

Czasu jest mało ale "stali bywalcy" zdążyli do tego przywyknąć. Niestety grafik Playoffs jest mocno napięty a więc proszę wszystkich o możliwie jak najszybsze oddanie głosów tak żeby nie umknęło. Liczę na podobnie dobrą frekwencję co w pierwszej rundzie! :)

Powodzenia!

A planujesz w tym roku cząstkowe wyniki co rundę? Wiem ze od paru lat zrezygnowales z tego a wg mnie z cząstkowymi było fajnie. Jesli nie, możesz mi na priv wkleic co wytypowałem w serii raptors 76ers bo już nie pamietam czy za głosem serca czy za 76ers byłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

A planujesz w tym roku cząstkowe wyniki co rundę? Wiem ze od paru lat zrezygnowales z tego a wg mnie z cząstkowymi było fajnie. Jesli nie, możesz mi na priv wkleic co wytypowałem w serii raptors 76ers bo już nie pamietam czy za głosem serca czy za 76ers byłem. 

Podrzucę niebawem wyniki za 1 rundę. Myślę, że w weekend znajdę chwilę żeby to przygotować. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że w dniu dzisiejszym o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpoczyna się 2 runda tegorocznych Playoffs i tym samym jest to ostatnia szansa na oddanie swoich głosów!

Na chwilę obecną udział wzięły 32 osoby a więc myślę, że jeszcze jest część z was którzy się wstrzymują do ostatniej chwili także serdecznie zapraszam wszystkich!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/TCryGCnGQDpb2fJF6

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@Raven2156 Masz mały błąd bo Memphis powinni być pierwsi vs Warriors w pytaniu. Nie wiem czy nie za pozno na zmianę heheh. Ja jak coś na Warriors stawiam.

Hahah ogólnie to mógłbym zmienić ale nie wiem czy mi się głosy już oddane nie posypią a więc zostawiam jak jest :D

W dniu 29.04.2022 o 11:22, RonnieArtestics napisał:

A planujesz w tym roku cząstkowe wyniki co rundę? Wiem ze od paru lat zrezygnowales z tego a wg mnie z cząstkowymi było fajnie. Jesli nie, możesz mi na priv wkleic co wytypowałem w serii raptors 76ers bo już nie pamietam czy za głosem serca czy za 76ers byłem. 

Zgodnie z obietnicą a wiem, że te cząstkowe wyniki lubi wielu z was, ponieważ dodają dreszczyk rywalizacji podrzucam wyniki za pierwszą rundę! :)

OGx5GhV.png

Vd6OT1N.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Raven2156 napisał:

Hahah ogólnie to mógłbym zmienić ale nie wiem czy mi się głosy już oddane nie posypią a więc zostawiam jak jest :D

Zgodnie z obietnicą a wiem, że te cząstkowe wyniki lubi wielu z was, ponieważ dodają dreszczyk rywalizacji podrzucam wyniki za pierwszą rundę! :)

OGx5GhV.png

Vd6OT1N.png

@człowiek...morza widzę w gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.