Skocz do zawartości

Wiosna: One more Time czyli zlot 2022 Krakow.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.03.2022 o 10:32, MarcusCamby napisał:

Chociaż fana Sergio Ramosa vel @Kily oznaczcie. Przecież też centuś.

  Dzięki za oznaczenie, bo pewnie bym przegapił. 👍

Jako miejscowy chętnie chociaż na chwilę dołączę jeśli nic nagłego nie wyskoczy. Jakie są plany oprócz wiśniówki? Pogoda niestety ma się spieprzyć na weekend, ale zawsze można coś tam ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 tak jak mi opisywałeś twoje katusze podróżnicze to może dasz się zaprosić na bardzo ale to bardzo wygodny Fotel pasażera w moim nowiutkim samochodzie? Będę robił przerwy abyś nie czuł dyskomfortu tym bardziej ze muszę przejechać przez Warszawę. Szklany dach sprawi ze będziesz czuł się raczej swojsko.

Wszedłem w markę gdzie jest bardzo miękkie zawieszenie stad kanapowe wrażenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

@Qcin_69 tak jak mi opisywałeś twoje katusze podróżnicze to może dasz się zaprosić na bardzo ale to bardzo wygodny Fotel pasażera w moim nowiutkim samochodzie? Będę robił przerwy abyś nie czuł dyskomfortu tym bardziej ze muszę przejechać przez Warszawę. Szklany dach sprawi ze będziesz czuł się raczej swojsko.

Wszedłem w markę gdzie jest bardzo miękkie zawieszenie stad kanapowe wrażenia. 

nie wsiadam do samochodu bez butelki dobrego wina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Mogę prowadzić. Tym bardziej ze mam jedno spotkanie. Trzeba na wybryki w Krakowie zarobić. A plan jest taki ze nie wezmę kasy za nocleg abyśmy wrzucili więcej do puszki tej dziewczyny o słabszym sercu niż pite przez nas alkohole. 

Niech żyje Martyna!

Sylwek nie odróżnia Amarone od Amareny, nie wiem czy się nada do picia na dłuższa metę 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie

pogoda ma być bardzo nietypowa jak na tę porę roku - mróz i śnieg zapowiadają na weekend - także witajcie w Krakowie :D

w związku z tym proponuję:

- ok 16:00 przejazd na cmentarz celem oddania hołdu naszemu zmarłemu koledze Eldowi

- ok 18/19 wjazd na klub bilardowy : https://klubdiament.pl  (jest blisko od Dietla)

- po zabawie w klubie mogę zaproponować pokera z piciem w waszym apartamencie (zestaw pokerowy mogę wziąć ze sobą) 

Chyba że chcecie się bujać po klubach w krakowie aczkolwiek aura będzie dość niesprzyjająca :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

well, myślę że nikt nie sądził że na początku kwietnia będzie pokazywać planowo -5 stopni w krk XD

dlatego proponuję zamiast jakiegoś tour de miasto i zmarzliny dupy, usiąść jak panicze w apartamentach które najęliście i zagrać w pokera (a wcześniej się ukulturalnić na bilardzie)

możemy też zobaczyć finały March Madness bo chyba są w sobotę w nocy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no ja tam o tej 24 chetnie bym dobil do jakiegos pubu, a nie prywatnie na chate :D

nie narzekaj

najważniejsze to wychylić kielicha z ludźmi a nie szukanie dup po klubach :D to możesz zrobić jak się cieplej zrobi - więcej odkrywają to łatwiej zrobić selekcje ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Do Prozaka jeszcze zdążysz pójść innym razem ; ]

ja akurat teraz przerwa od melanzu :P

bardziej historycznym szlakiem mam zamiar sie przechadzac i czegos sie dowiedziec

choc nigdy nie mow nigdy!

2 minuty temu, LAF napisał:

Do Prozaka jeszcze zdążysz pójść innym razem ; ]

sprawdze zara co tam zabookowali

w nowej rezydencj idrum bass to wgl nie moj klimat eh

skoro taka pogoda to moze zmiana lokalizacji na zakopca? zrobilbym pare zjazdow rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.