Skocz do zawartości

Wiosna: One more Time czyli zlot 2022 Krakow.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji prostej zależności najtaniej = oferta bezzwrotna zdejmę rezerwacje 3 apartamentów w środę. Do tego czasu policzymy czy 10 czy 12 ludzi. 
po moich zniżkach na 10 osób wychodzi 1860 PLN ZA dwie doby. 95 zeta za noc to nie jest zły deal 

Teraz, LAF napisał:

Trzeba popatrzeć gdzie są dobre promki

Mam spore zniżki bo ciagle gdzieś śpię 

Tzn ciagle gdzieś pije a potem zasypiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś mogę ogarnąć też skrzynkę do pokera i możemy zrobić sobie wieczór w kwaterze - dla mnie bez różnicy ;) 

jest też opcja że pogadam ze znajomym który ma klub bilardowy - bilard, piłkarzyki + bar - też do zrobienia

albo tour de knajpy choć ja jestem mało imprezowy w takich tematach więc nie polecę za bardzo miejsc :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Najlepiej odwiedzić Elda w sobotę jakoś przed rozpoczęciem imprezy.

Ja ogólnie w piątek raczej będę miał ciężko żeby wyskoczyć, ale sobotę popołudnie / wieczór mam już zaklepane na waszą bandę ;) 

no Sobota 13-15 na cmentarzu będzie chyba optymalnie, niech każdy chętny ma to na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LAF napisał:

A dzień wcześniej ? 

wiadomo, że ludzie będą dojeżdzali w różnych godzinach, po podróży to raczej średnia opcja, w sobotę do 15 większość powinna już być na miejscu

jak wolisz @LAF pójść na cmentarz wcześniej, to śmiało :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków po pizdzie mi wybrany tbh, chętnie bym się wyrwał na weekend, ale do Krakowa trochę daleko, sprawdzałem już nawet loty ale ni w c*** ni w ząb.

2-3h to jest maks jaki wytrzymam w środku transportu bez rzygania, powrót pociągiem odpada bo tam rzygam na sama możliwość wejścia do kibla, w samochodem potrzebuje dużej przestrzeni na tylnim siedzeniu i postojów co około 1h.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

A do południa ? 
 

Tramwajem tam się dojedzie z centrum aby nie uczęszczać po remontowych drogach ? 

To jest poza Krk ;) tramwajem nie dojedziesz, pociągiem tez nie, jedynie bus ale to to samo co autem albo i gorzej ;) 

mysle ze umówimy się na spotkanie jakieś w lokum i pojedziemy autami - będzie najprosciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Eldzislaw był ze Skawiny? A to oszuścik drobny. Zawsze grał Krakusa. 

Przecież Skawina to wyjazd dk 44 na Oświęcim gdzie jest spora strefa przemysłowa i była elektrociepłownia. 

Z Krakowem ma mniej wspólnego niż Nowa Huta lub Ciechocinek z Toruniem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Iggy, super cena!

sasugerowałem Ignazzowi żeby wziął apart na 12 osób ale tu widzę, że licząc piętrowe łóżka zmieści się więcej, być może będzie też tak, że nie zbierzemy 10ęciu przyjezdnych tak czy inacze nawet na 7 osób to wychodzi tanioszka

@january @MarcusCamby @Qooniu @antek @LAF @RappaR (?) @ignazz i ja to chyba na teraz wszyscy zadeklarowani przyjezni nie z Krakowa bez noclegu, jak coś to proszę pisać, mam nadzieję, że się już nikt nie wykruszy, a może ktoś jeszcze chce dołączyć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Dobra to biorę urlop na piątek, bo inaczej byłbym w okolicach 21-22 pewnie, a tak to spokojnie przyjadę już na popołudnie ;)

@MarcusCamby w końcu się napijemy :) 

dzięki Pany, kręćJasiek tam reszte ziomeczków z okolicy jak coś

@Qooniu @RappaR 

co z Wami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.