Skocz do zawartości

Przypadek nie tego Simonsa czyli Anfernee Simons future


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Agencie gracza nba. Zakładam szybki temat do rychłego usunięcia aby w fair dyskusji szczerze przedyskutować sytuacje gracza który wyskoczył jak diabeł z pudełka. 
 

mam nadzieje ze nie stracę na fakcie ze opisze szczerze moja perspektywę zamiast oszukiwać i koloryzować 

San Antonio Spurs posiadają prawa Birda do wspomnianego Simonsa który zaczyna po zmianach w POR szaleć na parkiecie. 
 

w lato podpisałem z nim zwykle QO co rodzi dwie konsekwencje - gracz ma obecnie z tego co pisałem z @karpik non Trade clause oraz to ze będę mógł mu złożyć ofertę korzystając z BR gdy skończy mu się rookie contract 

obecnie nie będę ukrywał ze trwają rozmowy z paroma klubami na temat wymiany gracza za jak najlepszy pick bo równocześnie z jego rozwojem mam identyczna sytuacje z Dejounte Murrayem którego postanowiłem uczynić liderem klubu a przecież bardzo zadowolony jestem także z Franza Wagnera a mając praktycznie 13 bardzo młodych graczy mam spory kłopot obrania właściwego kierunku działań  

tu mógłbym silic się na scieme ze mogą obaj pełnić role w klubie lub udawać eksperta i zwiększyć Simonsowi minuty teraz nic nie robiąc w sumie ale nie o to chodzi bo szczerze to mnie jego rozwój mega zaskoczył  

Dlatego po prostu chce zapytać jak widzicie jego sytuacje gdzie każdy z Was  jako jego agent siadły do stołu negocjacyjnego już teraz:

1. Potencjalna Wymiana: pytanie proste - czy zablokowalibyście wymianę do innego klubu mając NTC czy dalibyście raczej pewne warunki wymiany czy biorąc pod uwagę ze to nadal rookie bloku by nie było? Potwierdzić proszę tez ten ntc czy to jest aktywne teraz przy graczu  

2. Czy mogę mu już teraz zaproponować extension? A jeżeli tak to jakie widełki sałary?

3. Czy w lato gracz czasem by nie skorzystał bardziej z snt w noc draftu czy kiedy termin pozwala ?

na chwile obecna gotowy jestem do rozmów z graczem ale i z innymi klubami stad chciałbym poznać wasze zdanie. 
moim zdaniem gracz nie ma tak ugruntowanej pozycji aby tu blokować wymianę ale jeżeli widzicie gdzieś jakiś scenariusz znacznie korzystniejszy dla gracza i klubu to chętnie poznam wasze zdanie. Jako 1/29 agenta a nie GM konkurencyjnego klubu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january ale u mnie Alfa jest Dejounte i oczywiście będę testować ustawienia z nimi równocześnie na boisku ale tu nie ma tak dobrze jak w wyzerowanym rl POR. Tym bardziej niż zupełnie inaczej niż w rl ATL daje dużo więcej akcji przez Johna Collinsa który się tego domaga w rl. Ja nim nawet nie planowałem wrzucać do S5 przed tymi tegorocznymi 24/3/5 czy 30/3/6 51/42/89% w ostatnich dniach. Szczerze to zupełnie inaczej miałem hierarchie ustalona a inaczej życie pisze scenariusz. 
 

gdyby nie kontuzja to bym bardziej na Little liczył ale się gość złożył niestety analogicznie do zniknięcia Rui także. 

Zobacz:

 

najmłodsza drużyna w lidze!

dużo gra S5 bo mam ich zdrowych cały T1

Dejounte 35 Hampton 7 Mann 6

REddish 30 Bouknight 10 Nersmith 8

Wagner 25  Simmons  10 Nesmith 13

Collins 30 Little 10 Sharpe 3

Stewart 25 Collins 8 Sharpe 15

To mój opis w T1 gdzie zupełnie w plusach nie uwzględniłem go nawet gdy on był mocno ukryty w rotacji wczesnych POR 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, january napisał:

Już było kiedyś mówione, że nie można się bawić u nas w jakieś dziwne chowanie najlepszych graczy w walce o jak najwyższy pick;)

I nie będę go chować tylko zagra obok Dejounte. Ale za nim w hierarchi 

Nie musisz być tu psem ogrodnika z tym tankiem bo nie aspiruje tu do topu draftu. Będę miał po prostu farta w loterii 

Niejednych staruchow biegając 48 minut 

Dejounte Simons Wagner Collins Steward rozjadą jak kraby na autostradzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi jeszcze Rui wróci i nadal liczę na Little. 

Teraz, LAF napisał:

Z reguły tacy zawodnicy, kiedy są na topie chcą maxa i jeśli mu nie dasz maxa to odejdzie więc zamiast się pytać jakie widełki, lepiej było by się spytać jaki jest max

Powiedział GM drużyny co nie da maxa Aytonowi który grał w finałach. Nie pajacuj z takim wpisem. Sprawdz lepiej jacy szczodrzy byli twoi koledzy z White’em. Oba nazwiska dużo bardziej uznane w świecie nba.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Różnie bywało (rok temu grubą kampanię protank prowadziłeś;) )

Zachód się strasznie poszatkował przez kontuzje (Rox, GS, Kings), masz ogromne szanse na playin obecnie.

W loterii faktycznie możesz mieć farta, ale ten pick Celtics co masz wygląda na fajniejszy obecnie niż Twój własny;)

Dlatego nie bawię się w zaniżanie sobie bilansu propagandowym bełkotem. Patrzę na młode koty jak rosną i zbierają doświadczenie. Brakuje mi weteranów aby zamykać close Games jeszcze ale idę w dobrym kierunku. 

Od paru lat cierpliwie zbieram mikro assety. Spojrz na druga rundę jakie zespoły ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Za rok przytankuj :D:D 

Przecież to było oczywiste dlaczego tak wzbraniasz spurs na wzmocnienie się przez tegoroczny Draft pilnując aby pick nie był zbyt szczodry obecnie. Gorszy ja jutro = lepszy Ty pojutrze. Dlatego robisz z „ ja dzisiaj najlepszy „ jak się da ;) a ja głupi myślałem ze doceniasz dobór młodych. A to o lato 2023 chodzi. Naiwny jestem. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Paradoksalnie odwrotnie;) Jak będziesz miał kogoś z picków 8-12, to gorzej dla mnie pod kątem przyszłego sezonu będzie niż jak dostaniesz pick w topie;)

Pierwsze słyszę aby top rookie był gorszy dla mnie niż przeciętny. A przecież chcesz mnie za rok najsłabszego z możliwych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

I nie będę go chować tylko zagra obok Dejounte. Ale za nim w hierarchi

Zostaw chłopaka i tak graj. Przecież oni dobrze pasują do siebie. Dejounte uzupełni Simonsa w defensywie, Anfernee za to fajny strzelec, czyli dobrze robi to, co szwankuje u Murraya. Masz dwóch fajnych guardów, więc też rezerwowe lineupy będą korzystać na obecności jednego z nich. Nie rozumiem po co chcesz go sprzedawać w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Zostaw chłopaka i tak graj. Przecież oni dobrze pasują do siebie. Dejounte uzupełni Simonsa w defensywie, Anfernee za to fajny strzelec, czyli dobrze robi to, co szwankuje u Murraya. Masz dwóch fajnych guardów, więc też rezerwowe lineupy będą korzystać na obecności jednego z nich. Nie rozumiem po co chcesz go sprzedawać w tym momencie.

To proste. Simons nie weźmie przedłużenia od Spurs po tym jak się nie dogadali latem. 

Musiałby mu Ignazz sporo posmarować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Braveheart22 napisał:

Zostaw chłopaka i tak graj. Przecież oni dobrze pasują do siebie. Dejounte uzupełni Simonsa w defensywie, Anfernee za to fajny strzelec, czyli dobrze robi to, co szwankuje u Murraya. Masz dwóch fajnych guardów, więc też rezerwowe lineupy będą korzystać na obecności jednego z nich. Nie rozumiem po co chcesz go sprzedawać w tym momencie.

Przecież Ignazz mówi, że nie mogą grać obok siebie tylko po to żebyśmy mu klepnęli ten deal bo to od nas zależy czy będzie mógł go sprzedać :D Moim zdaniem nie będzie vetował Simons dealu nigdzie - to nie ten poziom gracza żeby pozwalał sobie na takie akcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro AS w ogóle nie grał w 1 trymestrze w Spurs, to ja nie mam problemu z tym ze tez nie gra w 2gim i nie jest to dla mnie zadne chowanie gracza w walce o top pick. 

Oczywiscie begm zna takie przypadki gdzie plrandomowy Tony Snell (?) po tym jak nie grał cały sezon w RS i 1 rundzie PO nagle dostaje 20 minut w 2 rundzie, ale dla mnie narracja o braki Simmonsa w rosterze ze tez szczątkowe minuty jest do wybronienia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.