Skocz do zawartości

Trade Deadline 2k22


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jerami Grant remains with the Detroit Pistons as NBA trade deadline ends. Grant and the Pistons have comfortability with each other moving forward.

Szewczyk 🤣

No deal for the Lakers, source tells ESPN. THey'll focus on the buyout market.

Cóż 😁... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze, że Lakers nie zrobili żadnego panic ruchu, branie Walla za assety mijało się z celem, wzięcie jakiegoś Rossa i zwiększenie liczby rotacyjnych koszykarzy w rosterze z ,,5'' do ,,6'' niewiele by zmieniło, od grudnia wiadomo, że sezon jest przegrany. W wakacje/przyszłym sezonie trzeba spakować spadające dead money Westbrooka i picki za 2-3 rolesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest bardziej bekowe po tym TD brak ruchów Knicks czy to, że największe oburzenie wywołała wymiana... dwóch Łotyszy!

dobry kawał dziś w podcascie airballa słyszałem, polecam sporo śmiechu

- wiesz czemu Porzingis to prawdziwy Unicorn?

- bo tak rzadko go widać!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można krytykować spurs za tanie oddanie White’a ale to jest pierwszy tak aktywny TDL od zawsze. Dawniej byli mega pasywni. Spurs nawet w lato podpisujac Forbesa ( krytyka padła ze zabierze czas gry młodym ) zrobili niezły interes bo wzięto 2x2rd w sumie. Sprzedaż DDR tez zamienili na assety w lato i extra teraz. Oddanie White’a gracza z doskonałym wskaźnikiem defensywnym może wydawać się dziwne ale…. 
DW nigdy nie był w pełni zdrowy 

DW jest starszy od core zespołu wiec i tak nie wiązano z nim przyszłości przy DJ Keldonie Devinie  i Primo 

spurs mieli zbyt dużo PG/SG co bezbolesnie zredukowano 

Od strony sportowej wyglada to dziwnie ale…

raczej wpadnie #10 2022

możliwy swap 2028

uwolniono czas gry dla Primo

obniżono jakość zespołu który skrycie tankuje i może pick jest lepszy po T3 czyli lepszy 1rd 2022

wyczyszczono dalsze salary bo zdjęto extension DW z pleców 

oddano gracza sporo kontuzjowanego 

i jeszcze w bonusie otrzymano gracza wybranego z #16 i się go przetestuje  

 

Uzupełnić trzeba tylko ze oddano bardzo cenny 2rd DET Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bostonian napisał:

Wydawalo mi sie ze jestem w miare blisko newsow dotyczacych Celtow ale oddanie Schroedera za Theisa mnie mega zaskoczylo. Ktos widzi w tym jakis wiekszy sens?

Jest DW więc Smart idzie na SG, pewnie bardziej postawią na Pricharda z ławki więc tutaj Dennis był im zbędny. W zamian za niego pozyskali lepszego C niż Kanter czy Fernando i do tego znający już Boston. Może nie jakiś wybitny ruch ale przynajmniej zobaczą czy Prichard poradzi sobie z większą ilością minut i presją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Jest DW więc Smart idzie na SG, pewnie bardziej postawią na Pricharda z ławki więc tutaj Dennis był im zbędny. W zamian za niego pozyskali lepszego C niż Kanter czy Fernando i do tego znający już Boston. Może nie jakiś wybitny ruch ale przynajmniej zobaczą czy Prichard poradzi sobie z większą ilością minut i presją.

Ostatnio fajnie wygladali, jest passa kilku zwyciestw z rzedu, Schroeder dawal dobre opcje wychodzac z lawki, RWIII tez dawal rade na centrze. Mam wrazenie ze jednak te zmiany nie pomoga.
Ciekawe czy rzeczywiscie byly proby pozyskania Hardena…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bostonian napisał:

Wydawalo mi sie ze jestem w miare blisko newsow dotyczacych Celtow ale oddanie Schroedera za Theisa mnie mega zaskoczylo. Ktos widzi w tym jakis wiekszy sens?

No niestety pozyskanie Theisa nie ma żadnego sensu. Jedyne wytłumaczenie, że ich obecny manago Stevens ma jakiś fetysz do niego, co udowadniał jako coach, grająć nim przed duuuuuuuużo lepszym RobWillem. Ainge aż musiał się go pozbyć za nic.

I tak:

Oddali jego 5baniek a nic, w momencie w którym miał jakąś wartość.

Teraz ma 27/3 dodatkowo był jednym z najgorszych graczy jednej z najgorszych drużyn w NBA, gdzie aż został z tego powodu zbenchowany, a Ci go pozyskują.

Dodatkowo, to oznacza pewnie nadal sporą grę dwoma duetami wysokich co nie jest optymalny, Duet RW-Al Horford spokojnie wystarczył na C i Theis jest tam potrzebny jak Westrook Lakersom.

Pozyskanie zaś Derricka White super i mega mnie to cieszy.

najlepszy lineup Bostonu na ten moment to chyba:

Derrick White - Brown - Smart - Tatum - TimeLord

7 godzin temu, ptak napisał:

Lepiej byłoby robić podchody pod Sabonisa.

A po co Celtics Sabonis jak mają na tej pozycji dużo lepiej fitującego gracza o świetnym kontrakcie na 4 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2022 o 18:08, karpik napisał:

. Szanuję jeszcze @rw30 bo kibicowanie brodaczowi, to spore poświęcenie!

trudno, nikt nie obiecywał że będzie lekko.

Wiele znaków na niebie i ziemi wskazywało, że Harden może zestarzeć się brzydko, i niestety to się potwierdza. Może się jeszcze okazać jednak, że brzydko lecz bogato, chociaż tyle :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.