Skocz do zawartości

[2036] Draft i Free Agency - Komentarze


Pablo81

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, julekstep napisał:

ahaha no i Lillard (patrzyłem w excela z zeszłego sezonu)

wkurwiają mnie ci Bulls bo mają chyba z 7 zajebistych prospektów (a Harden to już w tym sezonie pewnie wejdzie na półkę superstarów) 

 

ehhh SZKODA ŻE KULTURY ORGANIZACJI NIE DA SIĘ WYDRAFTOWAĆ @Tecu

Jutro brakuje trochę handlingu ale ma fajną obronę. Insaide słaby ale za to 3P na fajnym poziomie. Na jeszcze czas aby jednak ten handling podciągnąć :)

Bułka brakuje jednego porządnego dealu po kogoś typu Kirilenko aby wbić się do PO na dłużej :) plus jacyś weterani na lawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kolader napisał:

Tripy po lekarzach po robocie to fajne combo 

O jeszcze na leczenie czas marnuje no naprawdę niektorzy to żyją 😋

Godzinę temu, kuba2419 napisał:

Jutro brakuje trochę handlingu ale ma fajną obronę. Insaide słaby ale za to 3P na fajnym poziomie. Na jeszcze czas aby jednak ten handling podciągnąć :)

Bułka brakuje jednego porządnego dealu po kogoś typu Kirilenko aby wbić się do PO na dłużej :) plus jacyś weterani na lawke

Zaraz beda mieli 5 sama w top 50 simki i ma im to na po starczyć, znaczy cele ambitne😛 plus Tecu faktycznie przeszarżowałeś z tankowaniem, zaraz kasy nie będzie na tych wszystkich prospektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

ahaha no i Lillard (patrzyłem w excela z zeszłego sezonu)

wkurwiają mnie ci Bulls bo mają chyba z 7 zajebistych prospektów (a Harden to już w tym sezonie pewnie wejdzie na półkę superstarów) 

 

ehhh SZKODA ŻE KULTURY ORGANIZACJI NIE DA SIĘ WYDRAFTOWAĆ @Tecu

Problem jest taki, że feat tych talentów jest dość średni i prędzej czy później cześć z nich Tecu wymieni na kogoś kto lepiej pasuje do jego składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Sylvinho. napisał:

Problem jest w tym, że masz kilku zawodników na te same pozycje przez co Twój skład słabo featuje. Pokazał to chociażby miniony sezon.

Piszesz o problemie a później piszesz o rozwiązaniu. Jak jest rozwiązanie to znaczy, że nie ma problemu 😀

Nie napinam się, co będzie to będzie. 

9 minut temu, cvbe napisał:

Zawsze może zapytać o młodszego brata Kirilenki - Igoudale :P

Racja, mogę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tecu napisał:

Piszesz o problemie a później piszesz o rozwiązaniu. Jak jest rozwiązanie to znaczy, że nie ma problemu 😀

Nie napinam się, co będzie to będzie. 

Racja, mogę 🙂

ale sam wiesz że mi lillard bardziej pasowałby a Tobie Green a tak to zapchałeś  sobie obwód bo chciałeś coś niby ugrać :P teraz baw się w trejdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

ale sam wiesz że mi lillard bardziej pasowałby a Tobie Green a tak to zapchałeś  sobie obwód bo chciałeś coś niby ugrać :P teraz baw się w trejdy :P

Ale przecież on może spokojnie poczekać 2-3 campy jak się rozwinie Lillard i wymienić go na coś konkretnego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

ale sam wiesz że mi lillard bardziej pasowałby a Tobie Green a tak to zapchałeś  sobie obwód bo chciałeś coś niby ugrać :P teraz baw się w trejdy :P

Ale ja nie mam z tym problemu. I nic nie muszę. 

Proponowałem Tobie trady, nie chciałeś nawet rozmawiać, mogłeś mieć Lillarda. 

Green to niestety ryzyko niewypału, choć nie powiem, byłem rozdarty. 

Godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Pewnie powymienia, choć znając trochę Tecu i jego przywiązanie do wybranych przez niego zawodników to różnie może być :P

Może być różnie, po prostu trochę śmieję się, przepraszam, że napisałeś, że jest problem po czym napisałeś rozwiązanie w trybie easy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tecu napisał:

Może być różnie, po prostu trochę śmieję się, przepraszam, że napisałeś, że jest problem po czym napisałeś rozwiązanie w trybie easy 🙂

Trochę tak, po prostu na szybko zapomniałem dopisać o tym, że często lubisz sobie zostawić zawodników, których sam wybierzesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.