Skocz do zawartości

[2036] Draft i Free Agency - Komentarze


Pablo81

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kolader napisał:

Jest gdzies info kto skonczyl kariere po tym sezonie?

 

W dniu 5.12.2021 o 20:12, julekstep napisał:

Magic Johnson
Aaron McKie
Sean Elliott
Dale Davis
Dallas Comegys
Larry Johnson
Kenyon Martin
Dennis Scott
Pablo Prigioni

 

ale to jest tylko info dla grajków którzy byli w rosterach ekip (ci którzy byli FA i zakończyli karierę odchodzą po cichu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzemo napisał:

Takie rzeczy gra wypluwa po FA. 

 

2 godziny temu, julekstep napisał:

 

 

ale to jest tylko info dla grajków którzy byli w rosterach ekip (ci którzy byli FA i zakończyli karierę odchodzą po cichu :) )

Mi sie wlasnie kojarzyło ze po sezonie a przed FA ale moze się myle. Wlasnie bylem zdziwiony ze Davis skonczyl kariere a nigdzie nie bylo infa kto kończy kariere ( a chyba kiedys taka liste dodawał ktorys z komiszow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolader napisał:

 

Mi sie wlasnie kojarzyło ze po sezonie a przed FA ale moze się myle. Wlasnie bylem zdziwiony ze Davis skonczyl kariere a nigdzie nie bylo infa kto kończy kariere ( a chyba kiedys taka liste dodawał ktorys z komiszow)

było info które przecież zacytowałem :)

tak - po sezonie jest to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kolader napisał:

 

Mi sie wlasnie kojarzyło ze po sezonie a przed FA ale moze się myle. Wlasnie bylem zdziwiony ze Davis skonczyl kariere a nigdzie nie bylo infa kto kończy kariere ( a chyba kiedys taka liste dodawał ktorys z komiszow)

Ja kiedyś wrzucałem w 'Simbasket news', a Julek chyba tym razem wrzucił w temacie dotyczącym playoffs. Ja też byłem zdziwiony, że Davis zakończył karierę 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć czy S5: Calderon-Hamilton-Iguodala-Randolph-DMC ma szansę na jakąś walkę o wyższe cele? Bo zasklepiłem się w tym tankathonie i nie wiem teraz czy taka drużyna jest ok czy muszę dalej dealować :D

Trochę wcześnie na power rankingi, ale wydaje mi się, że w finał konferencji można z tym składem celować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nick Calathes na pewno. Nie wiem jak się rozwijał, ale pamiętam że chciałem go brać przed Maynorem. Zapowiadał się na defensywnego kota z handlingiem. 

@Koelner przyklepał DeAndre Jordana.

Swoją drogą zaczynają wjeżdżać konkret oferty dla klasy średniej. 

Dobrze że oddałem Jordana xD @Koelner nieźle przepłacasz średniej klasy klocka 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Trochę wcześnie na power rankingi, ale wydaje mi się, że w finał konferencji można z tym składem celować. 

pls

PO powinno być z takim składem...ale zanosi się na historyczne obwodowe dymanko vs dynamic duo Calderon-Rip (a czekający pod koszem DMC to też nie jakaś bestia D) :) więc tutaj cokolowiek ponad 2gą rundę będzie mega zaskoczeniem

ale ofensywa to tam może chodzić ładnie - lider asyst z ostatnich 5ciu lat + najlepszy pure scorer + swietny ofensywnie DMC

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

pls

PO powinno być z takim składem...ale zanosi się na historyczne obwodowe dymanko vs dynamic duo Calderon-Rip (a czekający pod koszem DMC to też nie jakaś bestia D) :) więc tutaj cokolowiek ponad 2gą rundę będzie mega zaskoczeniem

ale ofensywa to tam może chodzić ładnie - lider asyst z ostatnich 5ciu lat + najlepszy pure scorer + swietny ofensywnie DMC

Good enough.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

Ale ofensywa to tam może chodzić ładnie - lider asyst z ostatnich 5ciu lat + najlepszy pure scorer + swietny ofensywnie DMC

Ja miałem regularnie z Calderonem na rozegraniu TOP5 ofensywę w lidze mimo mniejszego ofensywnego talentu z kalekami jak Fox, Artest czy nawet w jakimś stopniu Okafor. 

To będzie ofensywna bestia i pytanie na ile defensywę jest w stanie utrzymać na chociaż średniej ligowej Randolph z Iggy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.