Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2021/22


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.01.2022 o 12:45, RonnieArtestics napisał:

Cyk Rick Carlise przyszedł robić za trenera i mamy najgorszy sezon od wielu, wielu lat w Pacers. Ciekawe. Gdyby to był jakiś Nate McMillan, to by został zwolniony jakby tak zaczął przygodę od 15-29. Widać renoma zrobiona na Dirku i ostatnio Doncicu jest niezłą ściemą. 
 

No teraz dwa mecze rezerwami wygrał ale gość nie ma moim zdaniem pomysłu na ten zespół i się miota - w każdym meczu stawia na inne konie itd itp

No nie no, trzeba powiedziec ze jego renoma siega dalej niz Dirk :P A jest ona właśnie taka, że potrafi usadzić startera na rzecz kogoś kto ma dzień konia, dużo rotuje składem, przykłada uwagę do matchupów. Indiana bez wątpienia ma dołek. Pytanie czy Rick wyciąga z nich maxa czy dokłada niepotrzebny chaos. Ja tam nie wiem, ale do tej pory koniec końców okazywał się plusowym elementem dla drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niby jeszcze nie koniec, mogą pójść kolejne deale, ale jeśli nie, to dla mnie mega ruch Indiany, nawet jeśli Hield wzmocnieniem nie będzie - jego kontrakt spada i rok do roku będzie miał 2 mln mniej, co będzie naprawdę łatwo sprzedawalnym kontraktem w przyszłym sezonie.

Kontrakty Rubio, Tristana i Warrena spadają, więc na upartego mogliby nawet się ich pozbyć, ale moim zdaniem nie ma sensu pchać się w inne umowy i lepiej iść w pick. 

Hallibarton może dla mnie grać z Brogdonem, choć lepiej byłoby nim handlować i grać Duarte (przeszkadza trade restriction do 18 kwietnia) - ale koniecznie muszą na obwód pozyskać dobrego defensora. Bo trójka Hali + Brog + Hield/Duarte to kiepski pomysł, nawet jeśli pod koszem byłby perspektywiczny Isiah z Turnerem (któremu moga dać ext.).

A tak poza tym, to może być fast rebuild ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Haliburton w ostatnich dwóch meczach 27 asyst i tylko 1 strata. To tym bardziej imponujące, jeśli spojrzy się na szrot który tam z nim biega. Zwłaszcza Hield jest jednak niereformowalny, a szkoda.

Fajnie się pokazuje Jalen Smith, Suns jeszcze będą żałować, że go odpuścili bo to inteligentny i wyskakany wysoki z dobrym rzutem. Pracuje na przyszły kontrakt, myślę że Indiana by była dla niego spoko miejscem do rozwoju, bo po odejściu Sabonisa, pod koszem będzie sporo minut do rozdania w młodej ekipie. Pierwszy wysoki z ławki za parą Warren/Turner to by była spoko rola.

Przebłyski wreszcie daje też Bitadze i widzę, że Haliburton to jemu najchętniej podaje bo Goga nie jest czarną dziurą jak Hield czy Brissett i ta piłka czasami od niego jeszcze wraca.

Ogólnie skład Haliburton-Brogdon-Duarte-Warren-Turner plus z ławki McConnell-ostatecznie ten Hield-Brissett-Smith-Goga to może być całkiem przyjemna do oglądania ekipa w przyszłym roku, jeśli wreszcie każdy będzie wiedział jaka jest jego rola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.