Skocz do zawartości

Nagrody 21/22 - dyskusja


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie nie potrzebna spina tutaj jest. Serb dostał MVP, za rok być może znów dostanie, a potem przyjdzie pierwsza runda i jego zespół znów będzie się lepiej prezentował z jego zmiennikiem na parkiecie, jak Cousins, niż z back_to_back_to_back_MVP  😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kcp78 napisał:

Skończmy tę daremną 'dyskusję'. Pewnym ludziom nie podoba się, że białas zgarnął mvp i tyle...

jak coś to ja z góry przepraszam za te klika postów w dzień potwierdzenia nominacji, wiem, że to już passe na tym forum i lepsze są durne zaczepki z dupy, ale tak już mam czasem, ze lubię się wypowiedzieć na bieżąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak coś to ja z góry przepraszam za te klika postów w dzień potwierdzenia nominacji, wiem, że to już passe na tym forum i lepsze są durne zaczepki z dupy, ale tak już mam czasem, ze lubię się wypowiedzieć na bieżąco

Stary ty się kłócisz o to na podstawie jakich kryteriów jokic dostał mvp! 

 

To już jest po prostu męczące 

A nawet pojebane 

 

Dostał, zasłużył na c*** drążyć temat 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2022 o 15:45, Kubbas napisał:

0:55

tip: He won because of the advanced stats

W 1:12 mówi, że głosowała na Embiida, Windhorst również mówi o tym iż głosował na Joela, Simmons głosował na Jokicia, nie wiem natomiast na kogo głosowała Jackie, ale w każdym razie jeżeli 2 na 3 twoich źródeł mówi wprost przed kamerami o tym, że głosowali na Embiida a Jokić został wybrany przez adv stats to z całym szacunkiem ale powinna się delikatna czerwona lampka zapalić.

A Embiid niech przestanie wiecznie płakać i po prostu zacznie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał:

A jak byś to ocenił ? Taki Jokic ( MVP z RS ) wypada z gry bo odpada w I rundzie czy może zawodnicy co zagrali I rundę będą zgarniać ? Niesprawiedliwe to by było 

ciezko by bylo jak kazda nagrode co pokazuje glosowanie na mvp w tym roku

ale tak czy inaczej daloby rade kogos wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.