Skocz do zawartości

[09/10] Keeper League


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Pasuje, lecz dwa pytania.

 

Draft bedzie mial 4 czy 3 rundy, bo wydawalo mi sie ze mialo byc 3.

Druga sprawa, jakie numery beda mieli nowi GMowie, ostatnie?

Skoro o Expansion Drafcie mowa, to reasumując informacje (zakładam wariant rozbicia teamu Kila)

 

  • Draft offline odbędzie się na Forum[/*:m:3tyd5kwd]
  • Z każdego teamu kontynuujących grę GMów będzie można wybrać max. 4 graczy[/*:m:3tyd5kwd]
  • W puli będzie więc 32 graczy. 32/4 = 8 -> będzie 8 rund Expansion Draftu[/*:m:3tyd5kwd]
  • W Expansion Drafcie obowiązuje system wężykowy (pierwszy w danej rundzie wybiera ostatni w kolejnej itd)[/*:m:3tyd5kwd]
  • Starzy GMowie - zastrzeżcie sobie 6 graczy. Proponuję tydzień czasu (czyli do 5 października włącznie)[/*:m:3tyd5kwd]
  • Nowi GMowie - zgadajcie się na termin rozpoczęcia draftu (po 5 października), draft będzie pewnie trwał kilka dni, ustalimy jeszcze ile będzie czasu na wybór - myślę, że damy Wam więcej niż 2 minuty które daje aplet :D[/*:m:3tyd5kwd]
  • Kolejność pierwszej rundy w Expansion Draftcie: bogans, Andrew23, Kraso, Rigel[/*:m:3tyd5kwd]
  • Nowi uczestnicy będą mieli również pierwsze 4 wybory w zwykłym drafcie: kolejność odwrotna - Rigel, Kraso, Andrew23, bogans[/*:m:3tyd5kwd]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę, że tworząc pre-draft player ranking mogę do niego wrzucać nawet zawodników, którzy już grają w innych klubach? Jeśli nie można zrobić tak by móc taki pre draft stworzyć jedynie z zawodników jeszcze dostępnych to w sumie lekka lipka...

No niestety skucha, nie ma innej opcji.

 

Plusem jest to, że tak czy siak nie zostaniesz z pustymi rękami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwagi odnośnie draftu:

* Draft obejmuje 3 rundy

* Draft odbędzie się off-line, na Forum

* Draft będzie niewężykowy - czyli kolejność stała w każdej rundzie (np. Antek w każdej rundzie wybiera z numerem 4tym)

* Od zakończenia draftu do 24 października (włącznie) rostery będą liczyły 15 zawodników. Po tej dacie każdy GM wybiera 3(dowolnych) swoich graczy i zwalnia. Rostery wracają z powrotem do maksymalnej ilości 12 graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.