Skocz do zawartości

[09/10] Keeper League


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Napisane: Pt wrz 25, 2009 8:06 pm

ja jestem chętny - już wysłałem PW do kily'ego :D

Jesteś pierwszy na liście rezerwowej ponieważ w tej chwili mamy już komplet 12 graczy.

 

Następca będzie wybrany spośród 4rech nowych GMów.

Napisane: Śr wrz 16, 2009 11:31 am

Cytuj:

------------------------------

Nowi GMowie:

bogans

Andrew23

Kraso

------------------------------

Lista rezerwowa:

Rigel

 

 

Jak ktoś z aktualnych GMów zrezygnuje albo ktoś z nowych się rozmyśli - jesteś pierwszy w kolejce

Czegoś tu nie kumam... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisane: Pt wrz 25, 2009 8:06 pm

ja jestem chętny - już wysłałem PW do kily'ego :D

Jesteś pierwszy na liście rezerwowej ponieważ w tej chwili mamy już komplet 12 graczy.

 

Następca będzie wybrany spośród 4rech nowych GMów.

Napisane: Śr wrz 16, 2009 11:31 am

Cytuj:

------------------------------

Nowi GMowie:

bogans

Andrew23

Kraso

------------------------------

Lista rezerwowa:

Rigel

 

 

Jak ktoś z aktualnych GMów zrezygnuje albo ktoś z nowych się rozmyśli - jesteś pierwszy w kolejce

Czegoś tu nie kumam... :?

Hmmm to bardzo...proste? :shock:

 

  • Było 9 GMów. Powiększamy ligę do 12 :arrow: były 3 wolne miejsca (przyjęci bogans, Andrew23, Kraso)[/*:m:2o7pmg5z]
  • Zgłosiłeś się Ty, a że liga była już pełna to trafiłeś na listę rezerwową[/*:m:2o7pmg5z]
  • Jeden GM zrezygnował (Kily) :arrow: zwolniło się kolejne jedno miejsce, na które, jako pierwszy rezerwowy wskoczyłeś Ty, Rigel.[/*:m:2o7pmg5z]
  • Zgłosił się yelou, a że liga jest pełna to trafił na listę rezerwową[/*:m:2o7pmg5z]

 

 

--------------------------

Mały edit - yelou, przykro mi, ale nie jednak spełniasz warunku członkostwa w Keeperze:

Mile widziani są również nowi uczestnicy - chętnych również proszę o wpis w tym temacie.

Jeden warunek - nowy uczestnik Keeper League musi mieć za sobą przynajmniej jeden sezon gry na e-NBA.

Sorki za zamieszanie, ale pisząc szybko nie sprawdziłem czy grałeś z nami w zeszłym roku (Ty też nie przeczytałeś regulaminu ws. nowych graczy ;) ). Zapraszam za rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: Sorry, tak to jest, jak się nie sprawdza czy są jakieś prywatne wiadomości czy nie. Nie zauważyłem Stro, że pisałeś do mnie z propozycją objęcia teamu po Kilym i pomyślałem, że zaproponowałeś to miejsce yelou, wbrew wcześniejszym twierdzeniom, że to ja jestem pierwszy na liście rezerwowej. Oczywiście podtrzymuję chęć wejścia do Keeper League. Myślę, że prościej będzie jak przejmę gotowy zespół niż gdybym miał dołączać do Expansion Draft, w którym będą już trzy nowe zespoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście podtrzymuję chęć wejścia do Keeper League. Myślę, że prościej będzie jak przejmę gotowy zespół niż gdybym miał dołączać do Expansion Draft, w którym będą już trzy nowe zespoły

z jakiej racji Rigel ma prowadzic druzyne Kilego skoro zglosil sie jako ostatni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że wy trzej weszliście do ligi na trzy wolne miejsca powstałę w wyniku powiększenia ligi, natomiast ja byłem na liście rezerwowej, i miałem wejść do gry, cytuję:

Jak ktoś z aktualnych GMów zrezygnuje albo ktoś z nowych się rozmyśli - jesteś pierwszy w kolejce

Wy mieliście miejsce zagwarantowane, a ja równie dobrze mogłem w ogóle nie wejść. To jak w NBA: jedne zespoły tworzą się od zera, poprzez Expansion Draft (jak Bobcats), a inne są sprzedawane, przenoszą się do innego miasta itp., ale są kontynuacją tego samego zespołu (jak Thunder) :D Kiedy Stromile zaproponował mi wejście do gry zamiast Kily'ego, dał mi do wyboru: ED lub przejęcie gotowej drużyny. Zastanawiałem sie, co wybrać, bo umówmy się (sorry Kily :wink: ): zespół nie jest na miarę mistrzostwa - zajął w ubiegłym sezonie zaledwie przedostatnie miejsce. Uznałem jednak, że będzie prościej, jeśli po prostu "wejdę w buty" Kily'ego. Zresztą nie będę wchodził w kompetencje komisarza. Jeżeli Stro uzna, że powinienem jednak wejść poprzez ED, podporządkuję się, jeśli zaś uważa, że obecna sytuacja jest w porządku, przejmuję gotowy zespół od Kily'ego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dal mnie sytuacja jest prosta. Kto pierwszy sie zglosil ten przejmuje druzyne (waiver komus swita? kto byl jego zwolennikiem?). Akurat w tym wypadku chodzi o mnie ale nie pogniewalbym sie gdyby zrobiono jakies losowanie bo mysle ze Andrew23 i Kraso tez chetnie poprowadziliby druzyne Kilego. A tutaj co? jakies PW, my o niczym nie wiemy.. nie ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby Kily ogłosił, że rezygnuje już po ED? Albo nawet w trakcie sezonu? Też byś protestował i żądał ponownego draftu? A gdyby w ogóle nikt nie zrezygnował? Ty grałbyś, a ja nie. Ale powtarzam: niech zdecyduje komisarz. Ja się podporządkuję jego decyzji. W końcu to tylko zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby w ogóle nikt nie zrezygnował? Ty grałbyś, a ja nie.

ja zasad nie ustalalem. kto pierwszy ten lepszy :wink:

no i odnosnie przejecia druzyny Kilego albo jest jakas kolejka albo jej nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest kolejka. Ty wszedłeś na podstawie rozszerzenia ligi. Już byłeś jej członkiem w momencie, gdy ja otrzymałem propozycję. Nie miałeś tylko zawodników. Ja byłem pierwszy w kolejce gdyby ktoś zrezygnował. Tak się właśnie stało. Kily zrezygnował. Proste jak konstrukcja cepa :D Gdybyś zrezygnował Ty czy któryś z nowych GM-ów, wskoczyłbym na to miejsce i brał udział w ED. Zrezygnował jednak dotchczasowy gracz, więc logiczne, że wchodzę na jego miejsce. Całe zamieszanie wynika jednak z tego, że rezygnacja miała miejsce PRZED ED. Gdyby to wyszło nawet DZIEŃ PO, nie byłoby sprawy.

Ale po raz kolejny powtarzam: decyzja należy do komisarza. Ja się jej podporządkuję. Może dać miejsce po Kilym Tobie, mnie, urządzić losowanie czy wywalić drużynę Kily'ego na listę FA i urządzić ED dla czterech GM-ów. Ale moim skromnym zdaniem byłoby to za duże obciążenie dla dotychczasowych graczy, bo w skrajnym przypadku mogliby stracić aż sześciu swoich zawodników, czyli wszystkich poza zastrzeżonymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest kolejka. Ty wszedłeś na podstawie rozszerzenia ligi. Już byłeś jej członkiem w momencie, gdy ja otrzymałem propozycję. Nie miałeś tylko zawodników. Ja byłem pierwszy w kolejce gdyby ktoś zrezygnował. Tak się właśnie stało. Kily zrezygnował. Proste jak konstrukcja cepa :D Gdybyś zrezygnował Ty czy któryś z nowych GM-ów, wskoczyłbym na to miejsce i brał udział w ED. Zrezygnował jednak dotchczasowy gracz, więc logiczne, że wchodzę na jego miejsce. Całe zamieszanie wynika jednak z tego, że rezygnacja miała miejsce PRZED ED. Gdyby to wyszło nawet DZIEŃ PO, nie byłoby sprawy.

A jakby Stromile, spabloo lub MJ zrezygnowal to tez bys byl pierwszy w kolejce??

Dla mnie jestes czwartym z kolei nowym managerem wiec wypadaloby sie zapytac tych przed Toba czy chca poprowadzic druzyne Kilego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest kolejka. Ty wszedłeś na podstawie rozszerzenia ligi. Już byłeś jej członkiem w momencie, gdy ja otrzymałem propozycję. Nie miałeś tylko zawodników. Ja byłem pierwszy w kolejce gdyby ktoś zrezygnował. Tak się właśnie stało. Kily zrezygnował. Proste jak konstrukcja cepa :D Gdybyś zrezygnował Ty czy któryś z nowych GM-ów, wskoczyłbym na to miejsce i brał udział w ED. Zrezygnował jednak dotchczasowy gracz, więc logiczne, że wchodzę na jego miejsce. Całe zamieszanie wynika jednak z tego, że rezygnacja miała miejsce PRZED ED. Gdyby to wyszło nawet DZIEŃ PO, nie byłoby sprawy.

Ale po raz kolejny powtarzam: decyzja należy do komisarza. Ja się jej podporządkuję. Może dać miejsce po Kilym Tobie, mnie, urządzić losowanie czy wywalić drużynę Kily'ego na listę FA i urządzić ED dla czterech GM-ów. Ale moim skromnym zdaniem byłoby to za duże obciążenie dla dotychczasowych graczy, bo w skrajnym przypadku mogliby stracić aż sześciu swoich zawodników, czyli wszystkich poza zastrzeżonymi.

Dokładnie tak to sobie wyobrażałem. Klepnęliście (bogans, Andrew23, Kraso) 3 wolne miejsca. Niespodziewanie pojawiło się jeszcze dodatkowe miejsce, to w roli strażaka wytypowałem Rigela.

 

Natomiast jeśli bogans czujesz się bardzo pokrzywdzony moją niesprawiedliwością, a Tobie Rigel prawie wszystko jedno, to ja nie widzę problemu, żeby rozwiązać sprawę w sposób myślę najbardziej sprawiedliwy i prawy :wink:

Mianowicie rozbijamy ekipę Kila i wszyscy zawodnicy u Kila wchodzą to puli zawodników dostępnych podczas Expansion Draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o Expansion Drafcie mowa, to reasumując informacje (zakładam wariant rozbicia teamu Kila)

 

  • Draft offline odbędzie się na Forum[/*:m:2q2klhbc]
  • Z każdego teamu kontynuujących grę GMów będzie można wybrać max. 4 graczy[/*:m:2q2klhbc]
  • W puli będzie więc 32 graczy. 32/4 = 8 -> będzie 8 rund Expansion Draftu[/*:m:2q2klhbc]
  • W Expansion Drafcie obowiązuje system wężykowy (pierwszy w danej rundzie wybiera ostatni w kolejnej itd)[/*:m:2q2klhbc]
  • Starzy GMowie - zastrzeżcie sobie 6 graczy. Proponuję tydzień czasu (czyli do 5 października włącznie)[/*:m:2q2klhbc]
  • Nowi GMowie - zgadajcie się na termin rozpoczęcia draftu (po 5 października), draft będzie pewnie trwał kilka dni, ustalimy jeszcze ile będzie czasu na wybór - myślę, że damy Wam więcej niż 2 minuty które daje aplet :D[/*:m:2q2klhbc]
  • Kolejność pierwszej rundy w Expansion Draftcie: bogans, Andrew23, Kraso, Rigel[/*:m:2q2klhbc]
  • Nowi uczestnicy będą mieli również pierwsze 4 wybory w zwykłym drafcie: kolejność odwrotna - Rigel, Kraso, Andrew23, bogans[/*:m:2q2klhbc]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.