Skocz do zawartości

NY Knicks - City Never Sleeps


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, cvbe napisał:

Może, ale jednak gorszego bilansu z nim w składzie by nie zrobili. Zawodzą inni - Randle, Fournier, Barrett. Kemba był tylko źle wykorzystywany, tak samo jak totalnie niewykorzystywani są Noel i Robinson.

no ale w jakim sensie był źle wykorzystywany?

Ty chcesz starego Kembe, który nie ma do tego już motoru. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

no ale w jakim sensie był źle wykorzystywany?

Ty chcesz starego Kembe, który nie ma do tego już motoru. Tyle.

Biegał off ball i patrzył jak Randle i Fournier się bawią. Później był Barrett i dopiero 4-ty do piłki był Kemba. To tak jakby wpuścić tam Rose'a (btw też gra fatalnie) i kazać mu patrzeć z boku jak Fournier się mota na koźle. Jeszcze jakby to byli jacyś Giannis i Middleton to bym zrozumiał, że musi oddać im piłkę, ale tu ewidentnie coś nie idzie, to może jednak warto spróbować czegoś innego? Rose też ponoć był skończony, Melo przez rok nie było w lidze - trzeba wiedzieć jak ich wykorzystać po prostu, nie zapomnieli jak się gra. Nie muszą grać po 35 minut, mogą dawać mocne 24 minuty i każdy będzie zadowolony.

Aczkolwiek tych Knicks nic nie uratuje, jeśli czegoś nie zmienią. Kibicuję od kilkunastu lat i pierwszy raz nie chce mi się na nich patrzeć, mimo że przeżyłem czasy Alexa Shveda jako najlepszego gracza po Melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Biegał off ball i patrzył jak Randle i Fournier się bawią.

a co ma zrobić skoro nie ma motoru? Jedynie off-ball mu pozostał. Nie ma innych zalet poza rzutem, które jesteś w stanie wykorzystać.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

a co ma zrobić skoro nie ma motoru? Jedynie off-ball mu pozostał. Nie ma innych zalet poza rzutem, które jesteś w stanie wykorzystać.

Skąd to wiesz? Widziałeś go w tym roku z piłką w rękach? Bo jak jeszcze się nimi nie zmęczyłem, to jak dostawał piłkę do rąk to super kreował open look'i (oczywiście nie wykorzystane). Tylko że robił to raz na 5 akcji bo w pozostałych nie dotykał piłki. Gość w poprzednim sezonie robił 19/4/5 - uważasz, że w 5 miesięcy stracił wszystko co miał wcześniej jako gracz? A jeszcze dodatkowo w tym roku rzucał na ponad 41% za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cvbe napisał:

Skąd to wiesz? Widziałeś go w tym roku z piłką w rękach? Bo jak jeszcze się nimi nie zmęczyłem, to jak dostawał piłkę do rąk to super kreował open look'i (oczywiście nie wykorzystane). Tylko że robił to raz na 5 akcji bo w pozostałych nie dotykał piłki. Gość w poprzednim sezonie robił 19/4/5 - uważasz, że w 5 miesięcy stracił wszystko co miał wcześniej jako gracz? A jeszcze dodatkowo w tym roku rzucał na ponad 41% za 3.

mi sie wydaje, ze ty usilnie próbujesz zobaczyc cos (z wiadomych wzgledow), czego juz nie ma i nie będzie. Kemba nie jest wart nawet tego mid-level. jest undersized guard, ktorego jedynym atutem jest trojka. podobne rzeczy Ci oferuje Trey Burke.

Cytat

According to multiple sources, there is no league-wide interest in trading for Kemba Walker due to his injury-riddled knees.

Wymowne.

5 godzin temu, cvbe napisał:

Skąd to wiesz? Widziałeś go w tym roku z piłką w rękach? 

ale co to jest k**** za pytanie? nie widzisz, ze jest duzo wolniejszy, z duzo gorszym pierwszym krokiem, bez eksplozywnosci? 

Chciałbym nie napisać, że BeGM przysłoniło Ci osąd, ale takimi tekstami jak powyzej sam sie narazasz. Ślepy by zauwazyl, ze Kemba dziadek to 50 % mocy Kemby prime.

gosc jest do zaorania, bo ma zbyt duze wady, zeby byc plusowym graczem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cvbe napisał:

No tak, i dlatego też piszę, że Barrett gra piach bo beGM mi zaburza osąd :) Póki co mam Knicksów wyżej niż BeGM, więc daruj sobie te wycieczki :)

no jakbys pisal inaczej, to już diagnoza bylaby oczywista. ślepy na oba oka definitywnie. a tak jedno oko, a dla drugiego moze jeszcze jest nadzieja.

duagnoza za free. za leczenie musisz juz zaplacic btw.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

he New York Knicks are signing guard Damyean Dotson of NBA G League's Austin Spurs on a 10-day hardship exemption, his agent Chris Gaston tells @TheAthletic @Stadium.

Nareszcie 🙏

Ps. Dotson>Kemba

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są knicks przeca. Fluke team poprzedniego sezonu. Ja tam zaskoczony nie jestem. Jak wejdą do play in, to będzie to ich mega sukces...spójrzcie, kim my graliśmy w tym meczu! 4 typow na umowach, na domiar złego frank wypadł jeszcze w pierwszej połowie (skręcenie kostki)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

o zgrozo...... serce krwawi....... 

i co teraz ? 

 

1.Panic Mode ?

2. Gramy swoje?

3. Mamy plan?  

4, Nie mamy planu ? :)

 

Pomimo wydanej kasy dalej jestesmy w D - jak dupa, a nie D jak defence - jak chcielismy.  

ps. Boli fakt, że rok temu Bullock gral efektywniej za 4.5 mln niz obecnie Fournier za 17 😕 (nie spodziawalem sie po nim fajerwerkow, ale tez nie takiego piachu).

 

Może w końcu jakieś zmiany w składzie ? bo straszna tajemnica poliszynszyla........ żadnych przecieków ? nadziei ? wystarczy ze PL ład odbiera całą :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu się nim wszyscy jarali, nie chcieli go sprzedawać, dali przedłużenie, a w tym roku już się nie nadaje ? - takie przypadki tylko w NYK :D

jak na zawodnika 20ppg/10 reb za 22 000 000 to i tak dobre deal ;) 

 

Fakt, Randle miał wyskok formy w "contract year" jak większość zawodników w tym "stanie", a obecnie zwyczajnie wraca do normy - można się było tego spodziewać. Jak od ściągał całą uwagę i wszystko mu wychodziło, to inni na tym korzystali, a teraz nikt nie może się postarać ? 

 

Martwi Mnie bardziej to, że Thibs nie dość, ze sobie z tym nie radzi, to jeszcze nie bardzo szuka rozwiązań ...... - aż się prosi o wstrząs personalny z pozycji zarządu !

 

ps. czy za mojego życia będzie tu jakiś rozgrywający kreujący grę ? od czasów Marca Jacksona i "Kidda przejazdem" tu takowy nie zawitał...... - to jakieś fatum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki muzykantowi  kasa się zgadza, brand jest w top NBA pod względem wartości- nie ma motywacji do zmian, bo umówmy się, wynik sportowy nie jest priorytetem dla właściciela. 

Od czasów bloga zNykającego, tak naprawdę nie zmieniło się nic overall. Może jedynie ubiegły sezon dawał nadzieję na normalność, ale zostało to szybko wyjaśnione i jest co najwyżej średnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.